IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Как е на японски Федералния резерв на САЩ?
    - Satoshi Nakamoto..

    Коментар


    • .

      Първоначално изпратено от VP Разгледай мнение
      Представям си, че наистина ти звучи наивно...
      Само че това е всъщност просто код, писан от програмист, съхранен някъде от същия този програмист... Дори той да е добронамерен, винаги ще има хакери, които също могат да пишат код...
      Не съм сигурен,но мисля,че кодовете са последователни и с пълна проследяемост,което изключва възможността за фалшификация. Мастера трябва да се изкаже тук по компетентно и пълно....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ocetov Разгледай мнение
        Малко наивно ми звучи твоето изказване,при положение,че генерирането на койните зависи от теб,мен и всеки човек,който пожелае да ги генерира....
        Представям си, че наистина ти звучи наивно...
        Само че това е всъщност просто код, писан от програмист, съхранен някъде от същия този програмист... Дори той да е добронамерен, винаги ще има хакери, които също могат да пишат код...

        Коментар


        • .

          И който разполага с няколко К $$$

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            А защо мислиш, че сега са по-умни?!
            Изобщо не мисля, че са умни.
            Мисля си, че са малко по-малко глупави, особено в сравнение с другаря бен шалом и барак хюсеин.
            Иначе напълно споделям инфлационните ти очаквания. Който не вижда какво се задава в световен мащаб е кон с капаци.

            Коментар


            • .

              Първоначално изпратено от VP Разгледай мнение
              Мислиш ли, че създателят на койните не може да манипулира количествата?

              Малко наивно ми звучи...
              Малко наивно ми звучи твоето изказване,при положение,че генерирането на койните зависи от теб,мен и всеки човек,който пожелае да ги генерира....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ocetov Разгледай мнение
                Ко?!?! НЕ!!!
                Мислиш ли, че създателят на койните не може да манипулира количествата?

                Малко наивно ми звучи...

                Коментар


                • .

                  Първоначално изпратено от VP Разгледай мнение
                  ОК, Германия са принтирали пари да си плащат репарациите. ОК. Ако "шефовете" на койните им се наложи да плащат репарации съм сигурен, че и те ще напечатат достатъчно койни.

                  Говорим за принципните "качества" на койните...
                  Ко?!?! НЕ!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Sh00tHer Разгледай мнение
                    Простотията на немските управници от това време води до
                    А защо мислиш, че сега са по-умни?!

                    Единствената разлика е, че сега простотията е на европейско ниво... Еврозоната отдавна трябваше да се е разпаднала. Още когато през 2009 г. вместо да направят по-умният ход германските управници обявиха, че германската държава гарантира 100% от депозитите на гражданите в частни банки! Сега вместо да имаме фалирали банки и запазена обществена инфраструктура ще гледаме как фалират цели държави... Вчера Стандарт и Пуърс понижиха рейтинга на Франция. Това трябва да е червена лампичка за всички фенове на евро хартиите... Но уви, нашите медии се занимават с глупости вместо да дават истинските новини!
                    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                      Не ми изглеждат надписите да са на кирилица...

                      ОК, Германия са принтирали пари да си плащат репарациите. ОК. Ако "шефовете" на койните им се наложи да плащат репарации съм сигурен, че и те ще напечатат достатъчно койни.

                      Говорим за принципните "качества" на койните...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                        Не ми изглеждат надписите да са на кирилица...

                        На предишните нямаше надписи

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                          А тези снимки дали са правени в Африка или са в сърцето на Европа?
                          Е да... от тогава нищо не се е променило

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ocetov Разгледай мнение
                            Може би в Русия
                            Не ми изглеждат надписите да са на кирилица...

                            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от VP Разгледай мнение
                              Благодаря за отговора и като цяло изчерпателната дискусия, която се е получила след поста ми.

                              Според мен точно съхранението на стойност е това, което показва същността на биткойна и ме кара да си мисля, че е по-скоро като бутилка вино или пощенски марки, отколкото истински пари. Заради ограниченото предлагане и нарастващото търсене. Точно като ферари от 60те години.

                              Според мен, за да квалифицираш койните като пари, те трябва да имат гъвкаво предлагане. А койните нямат. Ако се появи допълнително търсене на стоки или услуги, редно е отсреща да се появят допълнителни пари, иначе се получават спекулации със стойността на самите пари и те спират да мерят равновесието между търсенето и предлагането на стоки или услуги. Точно това според мен има риск да стане с койните.

                              Сега ще допрочета и останалите постове...
                              Аз разсъждавам по следния начин.

                              Парите без труд (живи хора, които да работят, ползват и търсят) са нищо.
                              Зад биткойн, застават реални живи хора, най-малкото стотици хиляди копачи, ако не и милиони.
                              Биткойн засега се развива супер. Мина първата малка вълничка на популяризиране, има много здрави правила, не е като е-голд примерно преди години.
                              Тук всеки собственик, участник знае, че Койн-а се подчинява на твърди правила.
                              Не може да бъде контролиран от ничия държавна политика.
                              Въпрос на време е според мене всички да го признаят като реално платежно средство.

                              Понеже няма как да се появят нови койн-и, според мен ще поскъпва и стотиците и хилядните ще започнат да изпълняват ролята на койни. А цял биткойн ще си е богатство.

                              Сега като навлезнат и банкоматите, които действат двупосочно, можеш да си купиш койн-и на твое име ще видим вече яка вълна.

                              А ибей, като ги вкарат в разплащане ще получат официален статус на резервна валута.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                                А тези снимки дали са правени в Африка или са в сърцето на Европа?
                                WOW

                                Вероятно са правени по времето на Ваймарската Република. Доста добри снимки, от които бях виждал само последната.

                                Простотията на немските управници от това време води до рекордна в световен мащаб хиперинфлация и естествено мизерия. Резултатът е идването на власт на Хитлер.

                                Коментар

                                Working...
                                X