IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • d333

    Пирамидка и то класическа , но ще я срутят когато решат. Някой дърпа конците и ще обере всички които са влезли, но нали за да направи удар трябва да завлече много желаещи да спечелят пари лесно и бързо и срещу нищо. Производителите на специализирания хардуер със сигурност ще реализират прилични печалби. Още преди години имаше разработки на оптичен процесор - 10 000 пъти по бърз от тези в момента, предполагам че ще ударят с него и ще декриптират всички виртуални парички за минути и така ще си осребрат разработката. Това не е лошо защото ще прогресира много технологията, ще отпаднат днешните компютри , телефони и висичко ще се събере в едно суперкомпакно устройство, целите тези индустрии ще отидат на скрап и някой трябва да плати на тези соито работят за прогреса. В този смисъл дори подкрепям биткойн.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
      Самото "копане" на биткойни е просто хабене на ток, нищо реално не произвежда. И самия факт, че яки процесори не изкарват нищо
      А яките процесори с тока който харчат, какво реално произвеждат милионите банки, банкови клонове, офиси, центрове на Виза, Мастеркард, Амекс прочие издатели на кредитни карти, както и процесорите за разплащания като Борика у нас... Те какво реално произвеждат?
      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
        .... *Vires In Numeris*
        По-скоро е Vires in a'ris.
        Самото "копане" на биткойни е просто хабене на ток, нищо реално не произвежда. И самия факт, че яки процесори не изкарват нищо, а някакви платчици, които ги купувате копаят яко, означава само едно. Някой нарочно е направил така алгоритъма, че да си продава хардуера.
        Пак казва, честито на спечелилите, ама помислете добре кога да излезете, защото изрутването надолу ще е бързо и жестоко. Подозирам, че много хора изобщо няма и да си получат парите обратно

        Коментар


        • начи тоя пазар се движи основно от BTC China
          е ся пак падна до 5000 йени ,гокса тръгна след 1мин и падна под 700,китайците отлепиха нагоре и гокса се качи и тои след 1мин
          та за актуални цени гледайте китайската борса
          супер добри арбитражи могат да се правят

          Коментар


          • Някой да каже от къде мога да си закупя Litecoin? Или как да си отворя сметка....имам едни 10К да ки пльосна в койни
            http://selfielifes.com

            Коментар


            • Някой купувал ли е през bitcoini.com ? Основно ме интересува колко бързо става?
              До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                Всъщност $90 бяха вчера днес са по скоро $120
                Утре може пак да е $90, но най-важното е човек да е оптимист.
                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                  Каква е цената днес е без значение за тази принципната сметка, защото ако не беше цената на биткойн $900 днес ти нямаше да си правиш сметката, че ще изкарваш по $90 на месец!

                  Аз не съм от вярващите. Аз съм по сметките! Някои вярват, че 2+2=4. Аз не вярвам, а смятам! Препоръчвам ти и ти да правиш така. Силата на биткойн не е във вярващите, а в смятащите. Онези, които не вярват в нищо друго освен в голата логика на числата - *Vires In Numeris*
                  Всъщност $90 бяха вчера днес са по скоро $120

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                    И аз мога да събера 2+2...но и ти, най-вярващия, според мен не си предполагал, че цената днес ще е $900, освен това бях уверен, че ще го получа след 3 месеца, а не чак сега, както стана
                    Каква е цената днес е без значение за тази принципната сметка, защото ако не беше цената на биткойн $900 днес ти нямаше да си правиш сметката, че ще изкарваш по $90 на месец!

                    Аз не съм от вярващите. Аз съм по сметките! Някои вярват, че 2+2=4. Аз не вярвам, а смятам! Препоръчвам ти и ти да правиш така. Силата на биткойн не е във вярващите, а в смятащите. Онези, които не вярват в нищо друго освен в голата логика на числата - *Vires In Numeris*
                    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                      Сега 2 биткойна са $1600. Ако устройството ти изкарва /оптимистично/ по $90 на месец, то на теб ЩЕ ТИ ТРЯБВАТ година и половина за да постигнеш онази доходност, която закупилите биткойн имат СЕГА! Тоест ,предстои ти година и половина загубено време!
                      И аз мога да събера 2+2...но и ти, най-вярващия, според мен не си предполагал, че цената днес ще е $900, освен това бях уверен, че ще го получа след 3 месеца, а не чак сега, както стана

                      Коментар


                      • ИХАААА стигнал 900 и от там до под 600 за да е сега 800 доалра , пак проспах движенията
                        Едно време като търгувах само евро/йена работех от 2 до 6 часа че японците си правеха каквото си искат с йената, докато не ги скастриха и те престанаха
                        И ток така в азиатксата сесия китайците си правят каквото си искат вече с биткойна

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                          Вярно е че щях да съм по-напред, но чак пък да "тръпна в очакване"... ако тогава си ги бях купил щях да имам 2 биткойна...даже и по-малко.
                          Сега 2 биткойна са $1600. Ако устройството ти изкарва /оптимистично/ по $90 на месец, то на теб ЩЕ ТИ ТРЯБВАТ година и половина за да постигнеш онази доходност, която закупилите биткойн имат СЕГА! Тоест ,предстои ти година и половина загубено време и то ако трудността не се увеличава!!! А с увеличаваща се трудност, никога няма да постигнеш тази доходност!!!
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                            А доставката и освобождаването на митницата колко ти излезе?
                            Доставката $30, от митницата с ДДС и такса общо $50 (но тях не ги платих тогава, а сега)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                              Иначе платих $149 (без доставка) на БФЛ...в момента същото устройство струва $250
                              А доставката и освобождаването на митницата колко ти излезе?
                              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                                Вярно е че щях да съм по-напред, но чак пък да "тръпна в очакване"... ако тогава си ги бях купил щях да имам 2 биткойна...даже и по-малко.
                                Кажи де кажи, не се срамувай! На коя дата и колко $ плати? Ще ти кажа точно с каква сума си се прекарал.
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X