IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Според мен, сега сме в етапа "back to normal" (съгласно класичестката графика за балон).

    Коментар


    • Биткоин актуално

      Нещо злорадо да напишете по курса на коините ? Или да си купите най-сетне Минер за копаене ? Цената се вдига, а аз получавам по алгоритъм всеки ден по 0,03...
      Last edited by Peytsch; 09.12.2013, 09:54. Причина: уточнение

      Коментар


      • Лаик съм в тази област или страничен наблюдател, както и да е... но кой ли вече не се заглежда в биткойните, след тези върхове, които достигнаха... Едно няма начин да си обясня сам обаче - как може брояча на количеството изтъргувани биткойни да се връща назад (наблюденията ми са на МТГокс)?!? Как ли не размислях, но това е отговор, който не можах да измисля за собствения си въпрос! Може някой да подскаже!?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от coolio Разгледай мнение
          Ето един готин финландски електронен магазин приемащ койни: http://bitelectronics.net/
          Изпробван е и всичко си е направо за без пари
          Супер ,ще го тествам.След няколко години ще си купуваме и хляб и мляко с тях

          Коментар


          • Ето един готин финландски електронен магазин приемащ койни: http://bitelectronics.net/
            Изпробван е и всичко си е направо за без пари

            Коментар


            • Требва да кешира поне част.

              Той винаги си е имал определени пропорции (злато, пари, биткойни).

              В момента биткойните са му пораснали като пропорции и според мен че си разпредели и по другите звена.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pastir2 Разгледай мнение
                Дано е кеширал и вече да е забравил за вас, както и да се наслаждава на безгрижен живот :P, въпреки, че знам, че такъв човек нема да си похаби интелекта и да не прави нищо до края на живота му, дори да е изкарал достатъчно
                Защо му е да кешира? Той сам каза, че няма намерение преди 2017-а да го прави. Ако наистина биткойните се наложат, няма да има нужда от кеширане, просто ще си купува колите и яхтите с тях Не че и сега не може.

                Коментар


                • Вингаи ми е било странно как "авторитети" от форума са се нахвърляли на Форекс Мастера, само защото е изказвал различно от общоприетото мнение.

                  Попрелистих темата от началото и направо ми стана лошо от това, което прочетох.

                  Видно е, че никой от тоя форум не се доближава ни най-малко до интелектуалното му равнище.

                  Мене винаги много ме е радвал и съм го чел с интерес!

                  Дано е кеширал и вече да е забравил за вас, както и да се наслаждава на безгрижен живот :P, въпреки, че знам, че такъв човек нема да си похаби интелекта и да не прави нищо до края на живота му, дори да е изкарал достатъчно

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                    Теоретично декриптирането изисква по голяма "мощ" от криптирането, но не чак толкова голяма колкото ти е внушено..защото се обзалагам че ти не знаеш как се криптира файла - биткойн ! На практика очакванията да се декриптира чак толкова трудно силно се разминават с очакванията и внушенията, нямаш си на представа каква сила е генерирането на "случайни" числа и колко улеснява декриптирането.
                    Тук вече съм съгласен с теб. Поради лош PRNG, доста хора могат да изгорят. Дори лятото имаше такъв проблем с Андроид приложението. Генерирането на случайни числа от компютър е трудна задача.

                    Коментар


                    • fefo

                      Теоретично декриптирането изисква по голяма "мощ" от криптирането, но не чак толкова голяма колкото ти е внушено..защото се обзалагам че ти не знаеш как се криптира файла - биткойн ! На практика очакванията да се декриптира чак толкова трудно силно се разминават с очакванията и внушенията, нямаш си на представа каква сила е генерирането на "случайни" числа и колко улеснява декриптирането.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Peytsch Разгледай мнение
                        сзм унищожавал мои продуки за дестки хиляди
                        не се и съмнявам

                        Коментар


                        • ?

                          Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение
                          500лв ти давам ако ми го доставиш днес !
                          другата седмица 300лв
                          и така
                          Това за опаковката ли е или за пощенските разходи ?
                          Щото сзм унищожавал мои продуки за дестки хиляди и пак не съм ги давал под цената им...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Peytsch Разгледай мнение
                            Глупости, драги!

                            ВСЕКИ МЕСЕЦ ПО 0,91 КОИНА ГАРАНТИРАНО ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ САЩ !
                            ПЛЮС ПРЕМИЯ ПРИ ПЪЛНО НАТОВАРВАНЕ-1 КОИН МЕСЕЧНО....
                            500лв ти давам ако ми го доставиш днес !
                            другата седмица 300лв
                            и така

                            Коментар


                            • КОЙ

                              Първоначално изпратено от fefo Разгледай мнение
                              Някой да го банне тоя... обижда тука всички с постовете си
                              Мене ли имаш предвид ?

                              Коментар


                              • Някой да го банне тоя... обижда тука всички с постовете си
                                "Там, където глупостта е образец, разумът е безумие."

                                Коментар

                                Working...
                                X