IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dsx500 Разгледай мнение
    Ако успееш да вкараш пари в гокса и някой реално продава на 300 ще си купиш, друг е въпроса дали не са пред умиране и дали ще успееш да го изкараш от там.

    Цената е различна защото е на принципа "кой колкото даде" и имай в предвид че това няма да се промени и тези валути нямат фундаментална стойност а само спекулативна.
    Защо, ако успея да вкарам пари, да не би да е трудно ?
    Разбирам, че това е спекулативна валута, но все пак бих искал да опитам. Както се казва "От опит глава не боли."

    Коментар


    • Това е все едно да търгуваш облаците на небето.Днес са над градът ти,утре
      вятърът ги духнал на друго място.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bmlka Разгледай мнение
        Здравейте,
        От известно време започнах да следя и да се интересувам от биткойна, но понеже, ако тръгна да копая сега, малко трудно ше си избия парите според мен.
        Та въпросът ми е понеже видях, че в mtgox цената на биткойна беше към 300$ и нещо, а до преди няколко дни беше доста по-ниска ми е чудно не мога ли от някъде да си купя примерно няколко биткойна и да си ги паза, а след време да ги продам, защото мисля, че съм закъснял вече да се включвам в копането ?
        Другият ми въпрос е, защо в mtgox цената на койна е 300$ и нещо, докато в bitstamp и btc-e е малко над 600$ ? Това означава ли, че ако искам да си купя биткойн ще трябва да платя за него 600$, а не 300$ ?
        Ако успееш да вкараш пари в гокса и някой реално продава на 300 ще си купиш, друг е въпроса дали не са пред умиране и дали ще успееш да го изкараш от там.

        Цената е различна защото е на принципа "кой колкото даде" и имай в предвид че това няма да се промени и тези валути нямат фундаментална стойност а само спекулативна.
        Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

        Коментар


        • Здравейте,
          От известно време започнах да следя и да се интересувам от биткойна, но понеже, ако тръгна да копая сега, малко трудно ше си избия парите според мен.
          Та въпросът ми е понеже видях, че в mtgox цената на биткойна беше към 300$ и нещо, а до преди няколко дни беше доста по-ниска ми е чудно не мога ли от някъде да си купя примерно няколко биткойна и да си ги паза, а след време да ги продам, защото мисля, че съм закъснял вече да се включвам в копането ?
          Другият ми въпрос е, защо в mtgox цената на койна е 300$ и нещо, докато в bitstamp и btc-e е малко над 600$ ? Това означава ли, че ако искам да си купя биткойн ще трябва да платя за него 600$, а не 300$ ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
            К'во става тука ве?

            То бетер имотите станало тука. За бобслей.
            ДобрУтрУ!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron
              За мен са инструмент. От април досега инвестирах X, досега получих обратно 5*X. Пък ти си пиши, не пречиш
              Вероятно си ги отгатнал нещата(моментно), звучиш уверено,... Няма лошо, нека и за напред да ти върви така в играта "тука има тука нема " та желая ти.. късмет!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Xman1
                От Plus500 не можеш да купиш или продадеш биткойни. Там вкарваш някакво количество пари... играеш с индексите и ако спечелиш евентуално си взимаш парите. Но за да си ги вземеш искат един куп лични данни, (включително снимка на личната карта) които не е ясно къде отиват. Аз лично никога не бих се занимавал с подобни измисленяци. Техните индекси изобщо не са реални, защото те не са борса. Там няма търговия с биткойн. Много е вероятно Plus500 да не притежават дори един биткойн и никога да не са притежавали... те дори не са нормален брокер.

                Общо взето те приличат повече на сайт за залагания отколкото на реална борса. Ти там не купуваш и не продаваш нищо, а залагаш пари дали курса на биткойн, ще падне или ще се качи. Нали разбираш колко е безумно това?! На истинската борса ти си участник в играта... т.е. наистина притежаваш активите, на Plus500 си просто един комарджия, от когото нищо не зависи. Примерно на Plus500, теоретично можеш да купиш 1 милион биткойна и от това курса няма да мръдне и на йота.

                Колкото до MtGox, няма как да купуваш биткойн от там... ако имаше начин мислиш ли, че ти щеше да си първият който щеше да се досети?! Цената в MtGox много отдавна не е реална.
                Благодаря за инфото

                Коментар


                • Цената в Гокс-а дълго време се поддържаше по-висока от останалите борси, което привличаше BTC обръщани в последствие в USD. Кешовите трансфери се бавеха със седмици, което акумулираше големи суми. Сега цената се сваля умишлено със стопиране не тегленията. Следващата стъпка е масирани покупки на BTC и два възможни изхода. MtGox си бие камшика с пълни джобове или се превръща в нормална борса.. най вероятно ще стане първия вариант..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron
                    Имам скромен 30-годишен опит в банка на Champs-Élysées. Критикувай колкото искаш биткойна (и другите стотина криптовалути), особено ако си разбрал, че нямат нищо общо с досегашните инвестиционни инструменти

                    П.П. Минах временно на Freicoin, защото производството му стана по-рентабилно от това на биткойна
                    Имаш 30г. опит в банка и не си разбрал,че койните не са инвестиционен инструмент, а стока? Това,че работиш в тази сфера ,не значи ,е си взел правилни и разумно решение .Има много БП/ пирамидата СЦИ /,които са много умни,образовани ,финансово интелегентни,но не осъзнават,че се занимават с пирамида.

                    Коментар


                    • Знам, че може да сте го коментирали но аз все още неразбирам следното:

                      в https://www.mtgox.com/ в момента цената е $120
                      а http://www.plus500.bg/Instruments/BTCUSD е над 500

                      как се обяснява това, може ли да напазаруваме през mtgox.com и после да продадем в plus500

                      На въпрос към Plus500 дали цените има са актуални отговориха:

                      Здравейте ,

                      Благодарим Ви, че се свързахте с нас .

                      Цените , показани на нашия софтуер, са цените, които ние предлагаме. Цените на дисплея в други търговски обекти от размяна, са цените, които се използват за хеджиране при представянето на сделките на нашите банки и доставчици .

                      Нашите оферти са базирани на външни и независими доставчици . Ние използваме тези цитати автоматично. Също така, всеки инструмент има допълнителни доставчици като подкрепление. Понякога като търговията е направено в световен мащаб , доставчиците могат да имат цени, които могат да варират от малко марж един от друг.


                      В допълнение , моля , имайте предвид, че ставките инструменти в Google / Yahoo се появяват със закъснение на 15 минути, докато ценностите, които показват, са текущите стойности .

                      Ако имате нужда от допълнителна помощ , не се колебайте да се свържете с нас .

                      Коментар


                      • D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          В момента издирваме Стошито, чрез ЦРУ-то го търсим т.е. слабо, ако това животно още падне тръгваме собственоръчно да го дирим.Много пада то и тоя Гокс излязаха мошеници, ама другите са честни.
                          Аз пък издирвам Форекс Мастъра - с ЦРУ, КГБ, Д6, МИ7 - никакъв резултат. Сигурно е забегнал с надута гума от Камаз за Куба. Ама му трябват и мигновени лепенки за гумата, че ако някоя акула я гризне да лепи веднага. И помпа също. Пък там с фанфари ще го посрещнат.

                          Коментар


                          • luboil

                            В момента издирваме Стошито, чрез ЦРУ-то го търсим т.е. слабо, ако това животно още падне тръгваме собственоръчно да го дирим.Много пада то и тоя Гокс излязаха мошеници, ама другите са честни.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • К'во става тука ве?

                              То бетер имотите станало тука. За бобслей.

                              Коментар


                              • цъкам и яко форекс също да спомена
                                Keep going ...

                                Коментар

                                Working...
                                X