IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=d333;1059585508
    Няма изход, поне не за всички. .[/QUOTE]

    На мен пък ми е интересно дали съществува нещо, от което има изход за всички. Освен това - защо трябва да се излиза? Освен ако си бил неразумен и си налял повече отколкото си склонен да прежалиш?

    допреди два дена беше член на борда на директорите на Биткойн Фондацията/6-7 човека/, хора който пускат ъпдейтите
    Този като го гледам така, изобщо не е в час, а и след като основните разработчици му казаха, че няма проблем самия протокол на биткойна, той продължи да си мели че имало транзакшън малеабилити. Така че не мога да повярвам, че е имал думата по отношение на ъпдейтите. И не е имал със сигурност. Явно наистина потресаваща некомпетентност на неговия сайт / борса е царяла. Само мога да се надявам никой от форума да не е изгорял със средства там. Но много пъти беше казано - да не се държат пари по борсите. Правило номер 1 - не се държат големи суми по борси и пулове
    Last edited by verimg; 25.02.2014, 10:49.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение
      Въпроса е колко са те и кога ще ги абсорбира пазара.
      Много са, 700 000. Пазара ще ги абсорбира на кукуво лято, на нищожна цена.
      Аз ви казах, като овчици в кошарка сте. Смешни обеми събарят цената яко.
      Няма изход, поне не за всички. Това истината, пирамида с цел измама.

      Коментар


      • Xman1

        Всички борси, ще фалират като гокса.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • иначе добре, че Гокса ги няма вече... гнилите ябълки трябва да се разкарат за да има основа за здрав растеж
          Keep going ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от viktornfs Разгледай мнение
            Що бе, ако и ти си на негово място и ти така ще правиш. Като всеки и той си гони интереса.
            По-вероятно иде реч за техническа некомпетентност, високо самочусвтвие и его, а накрая и за страх. Гокс дълго време са имали проблеми, които са премълчавали, а някой отвън се е усетил и доста добре ги е подработил.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Xman1
              Цената ще падне... това е ясно, но по добре, че MtGox се разкараха сега... защото можеха да се влачат с месеци. Най хубавото е че това е поредния (този път последен) удар върху биткойн от страна на MtGox.

              Аз си мисля че е възможно в бъдеще и други борси да завлекат хората. Не мога да разбера, защо всеки си мисли, че тия борси са нещо като банки... и си държат парите там. Това не са банки, това са просто едни обменни бюра и човек не трябва да държи пари там... не са на сигурно място, както се видя.
              Нищо не е ясно, брат може пък това да е било дъното... от тоста време съм на пазарите за да знам, че дъната се удрят в подобни моменти.

              Здравата логика казва, че този нехранимайко ще се опита да продаде койните си на другите борси и въпросът е доколко това се е случило вече. Трябва да погледна обемите от последните .... колко 2 месеца? за да си дам сметка доколко ги е продал вече... отделно на теория по-ниската цена предизвиква интерес и колкото повече пада толкова повече хора биха купили повече и стойността на тези 700 000 койна в долари пада... друго, което ми минава през главата е дали тази негова реакция няма да накара и друг борсов оператор да направи същото

              Въобще интересни времена предстоят
              Keep going ...

              Коментар


              • В случая си представям битката за койна малко идеалистично

                Алчността, егоизма, измамата срещу иноваторството, идеализма, новите технологии, "зубърите"

                Аз съм за втория отбор дългосрочно, но краткосрочно можем да пийнем доста студена вода
                Keep going ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Xman1
                  Биткойн е единствената алтернатива която може да подкопае хегемонията на долара... това е в интерес на Русия. Някой дава лоши съвети на Руските управници... биткойн не е заплаха за нормалните хора.
                  Чакай сега, защо мислиш, че интересите на Русия са едни и същи с интересите на 'руските управници' . Колкото интересите на американските и на америка или българските и България съвпадат , толкова и горните. Или може би интересите на украинските и на Украйна.?? Поне примера за последното ни е пред очите.

                  Страхотни ценички се оформят. А сложността няма никакво намерение да пада.
                  http://allchains.info/
                  Няма отказващи се миньори. Хората продължава да ги кефи идеята и това ще роди
                  накрая нещото, което ще замени пробитата финансова система. А мошениците от мтгокс може да им се пожелае, наистина да бъдат подведени под отговорност. Но дори и отговорността да се поеме от неразумните потребители държащи при тях огромни суми и виещи в момента - пак е добре , пак е изчистване. По отношение на доверието в криптовалутите - няма алтернатива както знаем. По-добре ли е да се довери разумен човек на китайския юан или на руската рубла или на мексиканското песо? И да се надява да 'държи отговорни' управителите на централните банки за стабилността им? И с какво ще ги накаже , ако не слушат? С виртуална пръчка. Криптопарите и златото са единствените възможности средствата да са при теб. А не да бъдат при друг 'доверен' човек - факт.

                  Коментар


                  • 700 000 койна са си бая не знам колко са минали до момента, но едва ли има и половината... Това обаче е важно защото няма как да има ръст при такова солидно предлагане. Отделно то може да повлече със себе си и друго такова. Койна се изправи и превъзмогна доста трудности и сега остава да видим как ще се справи срещу човешката алчност...

                    За да се намерят купувачи за такова количество цената трябва да падне много си мисля... или да влезне някой сериозен играч. Гледаме мача и се опитваме да действаме адекватно на създалата се ситуация
                    Keep going ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение
                      Тоя боклук Karpeles ,остави другото ами допреди два дена беше член на борда на директорите на Биткойн Фондацията/6-7 човека/, хора който пускат ъпдейтите и на който хора основна цел е да защитават и промотират биткойн.
                      Ебахти защитата и рекламата където им направи тоя крадлив шопар
                      Що бе, ако и ти си на негово място и ти така ще правиш. Като всеки и той си гони интереса.
                      домоуправител

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Xman1
                        Крадливите дебили от MtGOX май приключиха курса.

                        Е
                        Тоя боклук Karpeles ,остави другото ами допреди два дена беше член на борда на директорите на Биткойн Фондацията/6-7 човека/, хора който пускат ъпдейтите и на който хора основна цел е да защитават и промотират биткойн.
                        Ебахти защитата и рекламата където им направи тоя крадлив шопар
                        Last edited by kurta007; 25.02.2014, 09:06.

                        Коментар


                        • За гокса беше ясно ама коя е тая голяма риба която продава на битстамп?
                          Сегашния спад не е породен от масова разпродажба на койни от дребни инвеститори а много голяма риба /по някакъв начин свързана с Гокс/ бута цената през Битстамп.Вече 3 дена го гледам.
                          Преди малко в битката за 400$ нивото си махна селл ордерите пак изведнъж и мисля че ударихме дъното,поне докато тоя не реши да продава пак.
                          С 99% вероятност за мен това са койни от Гокс.
                          Въпроса е колко са те и кога ще ги абсорбира пазара.

                          Коментар


                          • Те руснаците и на Москвича викаха кола, ама това е друга тема...

                            Коментар


                            • Банк России приравнивает биткоин к финансовой пирамиде! http://itar-tass.com/ekonomika/999111
                              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                              Коментар


                              • Бая интересна търговийка днес
                                10к селл ордер имаше на битстамп сутринта ,изядоха го половината ,остатъка остана на 579 или там някъде,после тоя големия сом сложи и 1к селл ордер малко пред големия си ордер който също беше изяден наполовина .Преди малко явно се ядоса и си махна всички селл ордери и дъмпна от 577 до 512 за 1мин , ама много бързо му абсорбираха койните
                                Голяма риба се мъчи да бута цената и да сее паника през битстамп

                                Отделно на bitcoinbuilder.com по рано днес имаше голям 5к койни ордер на 0.19 който бяха купени половината.... а сутринта курса беше 0.6 http://bitcoinity.org/markets/bitcoinbuilder/GOXBTC
                                Явно някви инсайдърски игри въртят около Гокс
                                Last edited by kurta007; 24.02.2014, 15:53.

                                Коментар

                                Working...
                                X