IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение
    Тоя боклук Karpeles ,остави другото ами допреди два дена беше член на борда на директорите на Биткойн Фондацията/6-7 човека/, хора който пускат ъпдейтите и на който хора основна цел е да защитават и промотират биткойн.
    Ебахти защитата и рекламата където им направи тоя крадлив шопар
    Що бе, ако и ти си на негово място и ти така ще правиш. Като всеки и той си гони интереса.
    домоуправител

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Xman1
      Крадливите дебили от MtGOX май приключиха курса.

      Е
      Тоя боклук Karpeles ,остави другото ами допреди два дена беше член на борда на директорите на Биткойн Фондацията/6-7 човека/, хора който пускат ъпдейтите и на който хора основна цел е да защитават и промотират биткойн.
      Ебахти защитата и рекламата където им направи тоя крадлив шопар
      Last edited by kurta007; 25.02.2014, 09:06.

      Коментар


      • За гокса беше ясно ама коя е тая голяма риба която продава на битстамп?
        Сегашния спад не е породен от масова разпродажба на койни от дребни инвеститори а много голяма риба /по някакъв начин свързана с Гокс/ бута цената през Битстамп.Вече 3 дена го гледам.
        Преди малко в битката за 400$ нивото си махна селл ордерите пак изведнъж и мисля че ударихме дъното,поне докато тоя не реши да продава пак.
        С 99% вероятност за мен това са койни от Гокс.
        Въпроса е колко са те и кога ще ги абсорбира пазара.

        Коментар


        • Те руснаците и на Москвича викаха кола, ама това е друга тема...

          Коментар


          • Банк России приравнивает биткоин к финансовой пирамиде! http://itar-tass.com/ekonomika/999111
            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

            Коментар


            • Бая интересна търговийка днес
              10к селл ордер имаше на битстамп сутринта ,изядоха го половината ,остатъка остана на 579 или там някъде,после тоя големия сом сложи и 1к селл ордер малко пред големия си ордер който също беше изяден наполовина .Преди малко явно се ядоса и си махна всички селл ордери и дъмпна от 577 до 512 за 1мин , ама много бързо му абсорбираха койните
              Голяма риба се мъчи да бута цената и да сее паника през битстамп

              Отделно на bitcoinbuilder.com по рано днес имаше голям 5к койни ордер на 0.19 който бяха купени половината.... а сутринта курса беше 0.6 http://bitcoinity.org/markets/bitcoinbuilder/GOXBTC
              Явно някви инсайдърски игри въртят около Гокс
              Last edited by kurta007; 24.02.2014, 15:53.

              Коментар


              • Малко факти за Гокс,за тея който си мислят че тая борса не е фалирала отдавна


                - No fiat withdrawals for months
                - NO BTC withdrawals for weeks
                - Gox gets accounts frozen + money seized
                - Several known lawsuits+ those we dont know of
                - No announcement from Gox claiming "coins are safe"
                - Several techincal issues that are still not fixed
                - MTGox moves their office to a virtual office in a hotel tower.
                - Karpeles resigns from BTC foundation
                - MTGox deletes all their tweets from Twitter



                Ако нещо не се случи ,тук до ден два може да видим и 0 на гокса и да се отвори прекрасна възможност за купуване по другите борси.Мисля да пратя фиат към 1-2 борси след малко и да дебна тея дни да натоваря самосвала
                Last edited by kurta007; 24.02.2014, 10:14.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dsx500 Разгледай мнение
                  Нещо станахте нервни като се срути цената наполовина, въздух не ами вакум направо.
                  Да срути се от 620 на 570 $
                  А за тоя въздух в момента ми дават 570$ за една бройка

                  Коментар


                  • За колегата по-долу ще каже, че аз използвам www.btc-e.com и съм доволен. Държат я руснаци, но е в България и има някои страшни екстри за спекуланти

                    Там могат да се търгуват около 7 криптовалути
                    Keep going ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dsx500 Разгледай мнение
                      Такава сметка може да се открие и от България, в клон на американска банка.

                      Нещо станахте нервни като се срути цената наполовина, въздух не ами вакум направо.
                      Доста ме учудва това, което казваш и ще те попитам в коя банка да отида в България за да си отворя сметка, която да вържа с акаунта ми в спомената борса без да плащам такса за международен превод и други такси и комисиони?

                      Бараточка хората тук са решили да вкарат някой лев в нещо и ти разправяш, че било въздух... даваш ли си сметка колко е тъпо това, което правиш ако имаш да кажеш нещо смислено давай ако ли не ще ти припомня, че съвет се дава, когато се поиска
                      Keep going ...

                      Коментар


                      • Купи си биткойн от посочената долу бг-борса (с "големите спредове") или от обява в някой бг-форум. Друг вариант е някоя от големите борси за препоръчване btc-e или bitstamp. Там обаче ще ти трябва време и пари за такси.

                        Със закупените койни си потърси борса в която да ги обърнеш за други криптовалути
                        "Там, където глупостта е образец, разумът е безумие."

                        Коментар


                        • Криптовалути

                          Здравейте, нов съм във форума и темата за криптовалутите ми стана много интересна и виждам бъдеще в тях. Искам да инвестирам известна сума пари и да закупя броики от 2-3 валути, ако може по вещите в сферата да ми дадат съвет. Благодаря предварително

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение
                            На Coinbase 70% от търговията им е вътрешна а когато имат недостиг и купуват/продават биткойни от bitstamp.net .Така че първо кой от бг има американска сметка и второ много по-лесно,евтино и бързо ще е да пие вода от извора.

                            А въздуха ти е в главата .
                            Такава сметка може да се открие и от България, в клон на американска банка.

                            Нещо станахте нервни като се срути цената наполовина, въздух не ами вакум направо.
                            Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dsx500 Разгледай мнение
                              coinbase.com $1.5 спред

                              Може да не става за 5 мин и искат US банкова сметка, но са най-сигурните които съм виждал.

                              Но никого не съветвам да купува въздух.
                              На Coinbase 70% от търговията им е вътрешна а когато имат недостиг и купуват/продават биткойни от bitstamp.net .Така че първо кой от бг има американска сметка и второ много по-лесно,евтино и бързо ще е да пие вода от извора.

                              А въздуха ти е в главата .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dsx500 Разгледай мнение
                                Иначе тук си правят реклама на някаква бг борса, отварям и виждам 75 лв спред

                                Да не търгувате с физическо злато или е много трудно да работиш с виртуални числа та такъв спред?
                                С колко спред да работят ? 50 стинки ли ?
                                я изчисли колко ще ти струва фиат превода +хилядите такси и комисиони за да си купиш койни от някоя голяма борса ? и сравни тогава цената с тая на биткоини.ком

                                Коментар

                                Working...
                                X