IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    Биткойн е само един единствен файл, дори да си го запишеш на флашка ако се повреди в мрежата и увисваш.
    един ЕДИНСТВЕН ..а стига ве.... ей ама и с какъв патос говориш..направо си за телевизията
    I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
      Пичове,

      Казах ви го и преди койна е много готина постановка/система/програма не може точно да се определи. Но в момента койна се превърна (го превърнаха една група мошеници) в крипто-лалето на 21 век. Лалетата са красиви цветя, койна е нелош алгоритъм, но нито едното нито другото е валута в пълния смисъл на думата.
      Пич, кой си ти да казваш каквото и да е какво е. На теб ли да вярвам или на 17 милиона компютъра работещи в паралелна обработка на данни вече 5 години без грешка. Т'ва че не можеш ви вържеш ума около фактите си е само твой проблем и не може да ангажираш никой с пробитото си мнение..

      Освен това никой не държи коина да е валута нито иска каквото и да е признание.. Единственото дето е нужно е laissez-faire т.е. да не му се бъркате както и той не се бърка на никой
      Last edited by IvanG; 20.03.2014, 16:18.
      I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

      Коментар


      • Пичове,

        Казах ви го и преди койна е много готина постановка/система/програма не може точно да се определи. Но в момента койна се превърна (го превърнаха една група мошеници) в крипто-лалето на 21 век. Лалетата са красиви цветя, койна е нелош алгоритъм, но нито едното нито другото е валута в пълния смисъл на думата.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • IvanG

          Този дето вече стана с размер гигабайти, в него са записани всички койни и постоянно се търкаля в мрежата.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
            Биткойн е само един единствен файл, дори да си го запишеш на флашка ако се повреди в мрежата и увисваш.
            Как се казва тоз файл ?
            I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

            Коментар


            • IvanG

              Биткойн е само един единствен файл, дори да си го запишеш на флашка ако се повреди в мрежата и увисваш.
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                Създателя дали е умен според теб, може ли ползувателите да сме по умни.
                Умен е! Много е умен!
                Но ти не си разбрал точно. Няма да си всеме биткойните обратно, а е решил да ги натрупа на голяма купчина и да ги подпали. В момента търси достатъчно голям самосвал за да товари биткойни и да ги мъкне у тях.
                Това ми каза снощи по IRC.

                Коментар


                • Коментар


                  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                    Създателя дали е умен според теб, може ли ползувателите да сме по умни.
                    ти от пУлзвателите ли си
                    I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                    Коментар


                    • Xman1

                      Създателя дали е умен според теб, може ли ползувателите да сме по умни.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Xman1

                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Xman1

                          Открадването на биткойн портфейл дори незащитен, между другото не е толкова лесно колкото изглежда.
                          Абе ти не разбра ли, че ще ти направи файла на Биткойн неизползваем?
                          "Там, където глупостта е образец, разумът е безумие."

                          Коментар


                          • Биткойн е файл и нещо по различно.Ти не бъди толкова сигурен че той не може да го направи файла неизползваем.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • IvanG

                              Технологията ме интересува, пък това че имам малко повечко койни си е чисто случайно стечение на обстоятелствата.Статуквото не ми харесва, не е оборотно вече то и доверието в него е сринато.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fefo Разгледай мнение
                                При цялото ми уважение към една легенда, но сравнението с банков чек е просто абсурдно.
                                Първо в едини случай се използва посредник. Второ пишейки чек на някого аз му обещавам някакви средства. Пращайки койни аз реално прехвърлям стойност.


                                Спокойно! Оня ден се видях със Сатошито и ми обеща, че няма да прави пакости.
                                Къде си 'е Вескоооо...

                                I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                                Коментар

                                Working...
                                X