IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Opiten1 Разгледай мнение
    Това звучи така: " Сега е времето безотговорно да си загубите парите".
    Ако ти звучи така, значи не си Opiten?!

    Биткойн съществува вече 6-та година. На 6-тата година от съществуването си проектът "Биткойн" привлече много повече инвестиции от високо-технологични рискови фондове по света отколкото проектът "Интернет" бе привлякъл през 1996 година... Това ако нищо не ви говори, значи сте безнадеждно инвестиционно дърво... Стискайте си хартишките на високо-технологичните БГ компании на бфб-то... хаха
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
      Купихте ли си биткойни? Сега курса е 275 евро.
      Ако не сте, сега е времето да купувате смело и безотговорно... Нооооо... внимателно, само с пари които може да си позволите да загубите напълно!
      Май и ти не си вярваш.
      М.... . ш..... ..й.о!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
        Купихте ли си биткойни? Сега курса е 275 евро.
        Ако не сте, сега е времето да купувате смело и безотговорно... Нооооо... внимателно, само с пари които може да си позволите да загубите напълно!
        Това звучи така: " Сега е времето безотговорно да си загубите парите".

        Коментар


        • Купихте ли си биткойни? Сега курса е 275 евро.
          Ако не сте, сега е времето да купувате смело и безотговорно... Нооооо... внимателно, само с пари които може да си позволите да загубите напълно!
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение
            Тоя път 100 млн. $ фира.Докога ще ги хакват тея банки ?

            http://money.bg/news/id_852715467/%D..._%D0%BC%D1%83_
            кой си го може си го може..... и аз да можех и аз щях да ги хакна .... от банка да крадеш не е грях те като крадат легално от тебе някой прай ли им нещо - ми не!! Да краднат тея там за 100 млн. ли са ше си напечатат нови до са напечатаха 4 трилиона и се циганат за някви си сотинки .....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
              Много бъркаш за Google и FB. Мога да добавя и TWTR но там причината да го купуваш не трябва да бъде печалбата му а възможността някой да го купи.

              Но за Google и FB си много в грешка.
              Google в момента не купувай а продавай но не защото е лоша компания.
              а FB твърдо купувай но по малко ако не можеш да носиш на временна загуба. Но FB e с много потенциал. Мога да ти говоря много за тези две компании.
              страшен потенциал има особено тая FB тъпотия щом се спира вече масово, познавам доста народ където го "замразиха" и ше позамре лека полека .... Тея работи с users са на облаци днес ги има утре ги няма собствениците на заден план са едни и същи, но нещо много полицейска работа с тва и в Китай са блокирани всичките и Gogala и Фейсбоклука и онова там чоглавото пиле китайците не са тъпаци и заят, че тея служат за шпионажи и да бунят народа там и да сеят раздор мама им гадна американска и овреме яяя марш, докато не ги последват и други държави .....
              Last edited by michaelis; 03.03.2015, 10:51.

              Коментар


              • Гледам тук доста нецензурно съдържание са поизтрили. Май някой му е вдигнал мерника на Биткойнчето

                Коментар


                • http://www.telegraph.co.uk/finance/c...f-England.html

                  http://www.ecb.europa.eu/pub/pdf/oth...yschemesen.pdf
                  Last edited by innergy; 02.03.2015, 22:09.

                  Коментар


                  • Тоя път 100 млн. $ фира.Докога ще ги хакват тея банки ?

                    http://money.bg/news/id_852715467/%D..._%D0%BC%D1%83_

                    Коментар


                    • Много бъркаш

                      Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                      Опраайте се и аз спекулирам на борсата и аз се занимавам с финансови идотщини, но тея дигитални самоделки ги остаам на вас. В Източна Украйна ставаше въпрос, там в някои градове ток няма те за биткойни ми мечтаят и златото нямало да свърши работа мммм добрем ....
                      Google за мене няма абсолютно никаква стойност (акции, които струваха 1200$ WHF ), за мене имат стойност компании, които правят нещо "реално" произвеждат, шоколади, дрехи, самолети etc. щом вие искате да си пазарувате Google, FB и онова Twitter неща които са въздух и подплатени с нищо е ваш проблем не е мой ....
                      Много бъркаш за Google и FB. Мога да добавя и TWTR но там причината да го купуваш не трябва да бъде печалбата му а възможността някой да го купи.

                      Но за Google и FB си много в грешка.
                      Google в момента не купувай а продавай но не защото е лоша компания.
                      а FB твърдо купувай но по малко ако не можеш да носиш на временна загуба. Но FB e с много потенциал. Мога да ти говоря много за тези две компании.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от verimg Разгледай мнение
                        Подобни новини ме развеселяват.

                        Във връзка с това, аз на скоро четох други интересни неща... оказва се че ако имаш Интернет банкиране и някой ти хакне компютъра, банката не носи отговорност и може да не ти възстанови парите. Вече има изгорели хора по западните държави... но това разбира се не става "световна новина", защото не е във фокуса на медиите. Виж за разлика от това Биткойн се следи под лупа... и на някого и 20 долара да му откраднат... веднага става световна новина и всички започват да тръбят за това.

                        Да не говорим за стотиците случаи на източени дебитни карти в България, на които банките не възстановяват парите (на запад за разлика от тук се възстановяват).

                        Да не говорим за хилядите пирамиди по света... които ако ги разглеждат по новините, ще трябва само това да се говори... но не се говори, защото не е "интересно". Всички са се вторачили в Биткойн и търсят под микроскоп и най малкия проблем.

                        В банките кражбите са ежедневие... просто хората плащат сметката (за която дори не знаят), от данъците или от таксите на банките и транзакциите и затова не им прави впечатление.

                        В случая с откраднати биткойни, никога не става въпрос за типични кражби, а по скоро за пирамиди при които вътрешен човек си присвоява парите (това в обикновена банка се разбира твърде късно, може и никога) директно откраднатите биткойни са много малко и най вече защото хората не са подсигурили портфейла си с парола.

                        Относно пирамидите... само в България има много повече откраднати пари от тях, отколкото всички кражби взети заедно при Биткойн.

                        Питайте хората изгубили парите си в Лайф Чойс или тези в Анжел Сити... дали държавата им е възстановила парите и дали са получили справедливост. Интересното е че никой не обвинява примерно националната ни валута, но при Биткойн, за сходни паримиди обвиняват биткойн... че защо при нашите пирамиди не обвиняват тогва доларите или левовете?!?
                        Last edited by Xman1; 19.02.2015, 01:19.

                        Коментар


                        • http://www.investor.bg/softuer/458/a...rbanak-189326/

                          http://www.nytimes.com/2015/02/15/wo...ware.html?_r=0

                          Подобни новини ме развеселяват.
                          Къде е сега например Frosty да ни обясни колко е сигурна банковата система и парите му са винаги в сметката. И само да вдигне телефона и да се оплаче - тичат да го задоволяват банковите служители.
                          След като самите служители на банката са проспали манипулации на салдата, как може да очакваме обикновеният клиент да може да спаси средствата си.
                          И все пак, щом проникването е разкрито - тези не са достатъчно добри. Представете си какво могат да направят наистина добрите.
                          И после биткойна бил алабала и въздух.
                          Биткойнът е нещо, което сам управляваш, а не съдбата на средствата ти да зависи от разгонена банкова служителка кликаща на реклами в интернет. И пълната и безотговорност.

                          Кой всъщност ще плати масрафа за тази безотговорност. Тук има интересна дискусия:
                          http://www.reddit.com/r/Bitcoin/comm..._billion_from/
                          От кого ще се вземат парите , за да се върнат в сметката на Frosty? - Отговорът е ясен - от добросъвестните търговци. Някой ще е работил 'напразно' и това няма да са банките - те ще си 'върнат' по-голямата част от парите. Не е ли смешно?
                          Last edited by verimg; 18.02.2015, 16:09.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Nikola_D Разгледай мнение
                            Търговците нещо се оттеглят от биткойна. Само гледам графиката и се чудя къде ще е реалната му цена.
                            Няма логика. Нали има обменни нива. Все едно някой да ми предлага индийски рупии и аз да не му продам стоката, защото валутата му не е красива. Доказателства за 'оттегляне' ?

                            Коментар


                            • Търговците нещо се оттеглят от биткойна. Само гледам графиката и се чудя къде ще е реалната му цена.

                              Коментар


                              • Опраайте се и аз спекулирам на борсата и аз се занимавам с финансови идотщини, но тея дигитални самоделки ги остаам на вас. В Източна Украйна ставаше въпрос, там в някои градове ток няма те за биткойни ми мечтаят и златото нямало да свърши работа мммм добрем ....
                                Google за мене няма абсолютно никаква стойност (акции, които струваха 1200$ WHF ), за мене имат стойност компании, които правят нещо "реално" произвеждат, шоколади, дрехи, самолети etc. щом вие искате да си пазарувате Google, FB и онова Twitter неща които са въздух и подплатени с нищо е ваш проблем не е мой ....
                                Last edited by michaelis; 15.02.2015, 13:25.

                                Коментар

                                Working...
                                X