IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Те за това +1, скоро мисля да намина натам, да ги видя на живо
    И аз отдавна се каня да ходя за натам. Всичките ми колеги се изредиха да ходят, някои даже по два пъти...

    Коментар


    • След японците идват индийците
      https://news.bitcoin.com/indias-gove...ulate-bitcoin/
      после и руснаците .....
      както е тръгнало май целия свят ще стане "ненормален" - ако приемането на Биткоин е критерий според вас
      Last edited by marin1; 23.05.2017, 20:52.
      remember remember the fifth of november

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

        Обяснението е просто - японците са ненормални
        Те за това +1, скоро мисля да намина натам, да ги видя на живо
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
          За по-малко от 2 месца, след като Биткоина бе признат за официално платежно средство в Япония на 1-ви април, има над 300.000 търговски обекта приемащи Биткоин при пазаруване!
          http://asia.nikkei.com/Business/Tren...igns-on?page=1
          Обяснението е просто - японците са ненормални

          Коментар


          • Дамн - без коментар
            https://www.dunavmost.bg/Bulgaria/Ne...ka-v-balgariya
            https://www.blitz.bg/kriminalni/skan...ews515078.html
            remember remember the fifth of november

            Коментар


            • За по-малко от 2 месца, след като Биткоина бе признат за официално платежно средство в Япония на 1-ви април, има над 300.000 търговски обекта приемащи Биткоин при пазаруване!
              http://asia.nikkei.com/Business/Tren...igns-on?page=1
              remember remember the fifth of november

              Коментар


              • Първоначално изпратено от HuKePa Разгледай мнение

                за жалост няма да го видим повече на 100, инак така бих се нагушил още...
                ти ми приличаш на оня равновесния и той беше същия шемет .... мое па да си се прекръстил де да знам, че той така шортеше тва злато по едно време, вика кога и да пусне шорт и си прибирал после паричките и явно е станало мяу по някое време и сигур вече не пуска шортове, дан стане същото и с пичкенкойна само, че наопаки...... ?!?! .....
                Last edited by michaelis12; 23.05.2017, 09:09.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                  мхм успех кат стане после на 100 дан се изпокриете пак, че само като е на 2ойка се показвате и после тишина в залата ...
                  за жалост няма да го видим повече на 100, инак така бих се нагушил още...
                  Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от HuKePa Разгледай мнение

                    аз като по-прост мисля да спра до тук, че не ми се води монолог с радиото...
                    мхм успех кат стане после на 100 дан се изпокриете пак, че само като е на 2ойка се показвате и после тишина в залата ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                      еми виждам ... тия от NSA и NGA ви поздравяват ....
                      аз като по-прост мисля да спра до тук, че не ми се води монолог с радиото...

                      Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от HuKePa Разгледай мнение

                        транквиланти НЕ употребявам, ама ти смени твоите, че гледам си се пИлнал бая
                        еми виждам ... тия от NSA и NGA ви поздравяват ....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                          не остаам си при опциите за които ми дават евраци и доларе с тех мисля ше се опраа ....



                          треа си намерим от твойта трева брато, треа да е некоя мнооо добра ....
                          транквиланти НЕ употребявам, ама ти смени твоите, че гледам си се пИлнал бая
                          Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение

                            Е, все още може да дадеш $10 за 0.005 BTC.
                            не остаам си при опциите за които ми дават евраци и доларе с тех мисля ше се опраа ....

                            Първоначално изпратено от HuKePa Разгледай мнение

                            ясно колко хабер имаш... сега на 2к ти се струва скъпо, ама на 10к до 3 - 4 години ще ти се стори бая евтинджос и с влага в очите ще ти се иска да си беше купил

                            успех с другия алъш-вериш дето практикуваш!
                            треа си намерим от твойта трева брато, треа да е некоя мнооо добра ....

                            Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                            Както и друг път съм писал във форума - често реалноста надминава дори и най-смелите прогнози!!! А за 3 години в света на Криптовалутите установих че там ВСИЧКО Е ВЪЗМОЖНО!!!
                            Март месец тази година продадох половин Биткойн и си купих последната Златна монета от БНБ - Благовещение. Тогава това ми се струваше добра сделка - сега за 1/2 Биткоин мога да си купя 2 бр. !!!
                            ми щом ги сменяш за злато ок поне нещо умно в цялата идиотщина, незнам хората що за идиоти са да си помислят въобще, че нещо си ("електронна валута") няма да има контрол от някого (САЩ), а тоя някого що народ изтрепа зарад тоя долар, ама зарад биткойните на никой нищо не прай.... С най-много военни сателити и най-мощните компове в света (NSA.NGA), най-мощната държава в света в информационните технологии, която държи нета за чучура и племето си мисли, че е untraceable, anonymous и independent с тия глупости ?!!? ....... треа верно да си мнооо ама мнооо прост ....

                            World's Biggest Bitcoin Wallet Owned By U.S. Government
                            http://www.ibtimes.com/worlds-bigges...rnment-1514100
                            Last edited by michaelis12; 22.05.2017, 16:07.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                              длибоко се съмнейшън за бала инак немаше се занимаваш с тая тъпотия .... разбира се, че съм запознат то и аз играя на комар ама поне там уж регулации тва онова, а тука се хващаш за кожения ако стане нешо т.е. ви дръпнат шалтера кат на Gox нещо си там дет беше ...
                              ясно колко хабер имаш... сега на 2к ти се струва скъпо, ама на 10к до 3 - 4 години ще ти се стори бая евтинджос и с влага в очите ще ти се иска да си беше купил

                              успех с другия алъш-вериш дето практикуваш!
                              Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

                              Коментар


                              • Както и друг път съм писал във форума - често реалноста надминава дори и най-смелите прогнози!!! А за 3 години в света на Криптовалутите установих че там ВСИЧКО Е ВЪЗМОЖНО!!!
                                Март месец тази година продадох половин Биткойн и си купих последната Златна монета от БНБ - Благовещение. Тогава това ми се струваше добра сделка - сега за 1/2 Биткоин мога да си купя 2 бр. !!!

                                Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                                пичое сте вие, ае за кво се занимавате с тая идиотщина дет e абсолютен въздух, нищо не значи и то на цена 2 бона ?!?! .... просто неам думи, как ено такова ше стане 5 Филхармонии ве ?!?! начи народо съвсем нема връзка с CPUто на втория етаж и е откачил централно ....

                                Аз незнам нещо не ми побира акъла как ше дам 10 бинги за 5 такива шашми ?!? не не не нема как да си го престайм тва нещо ....
                                remember remember the fifth of november

                                Коментар

                                Working...
                                X