IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
    Независимо дали е балон или не всеки месец ще си купувам по няколко биткойна..............Фен съм на благородните метали но бъдещето е на информационните технологии.........................
    Тая смотана технология няма бъдеще.
    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
      Независимо дали е балон или не всеки месец ще си купувам по няколко биткойна..............Фен съм на благородните метали но бъдещето е на информационните технологии.........................
      Начи секи месец ще даваш по над 6000 долар за цифри у виртуалното пространство у нета
      Вся Власть Советам

      Коментар


      • http://www.varchevbrokers.com/цената...а-gold-и-и/

        е тука пише тепърва почвал ръста при виртуалните цифри
        Вся Власть Советам

        Коментар


        • Независимо дали е балон или не всеки месец ще си купувам по няколко биткойна..............Фен съм на благородните метали но бъдещето е на информационните технологии.........................

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            И ти да имаш стотина биткойна, ще блажиш по островите и хич няма да ти е до Инвестора....
            Последния път, когато бяхме успели да му отворим сметката, преди години, имаше само някакви стотинки вътре. Нула цяло и нещо...
            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

              Може и от лотарията или от Еврофутфол тогава. Това е опасен начин на мислене.
              а нешо свежо от Адаша .... аз познавам и пациенти с Еврофутболите ....
              Там обаче споровете са други, от типа еди кой си отбор дали е препил миналия ден и с кви резерви е, кви класации, шампионати и т.н......
              Last edited by michaelis12; 26.05.2017, 11:59.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от HuKePa Разгледай мнение
                никой не те кара да се заравяш в биткойни щото видиш ли това щели да са новите пари... аз виждам възможност за печалба.
                В крайа сметка това е нещото към което се стреми всеки тук, и от къде ще се изкара няма значение след като е налице...
                Може и от лотарията или от Еврофутфол тогава. Това е опасен начин на мислене.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Ами успех желая - има еди лаф във финансовите среди, който май важи за всички:
                  There are old traders around and there are bold traders around, but there are no old, bold traders around”
                  Aз явно съм дърт. Още веднъж - успех!
                  Искрено благодаря, и още по-искрено също пожелавам успех и на теб!

                  Нищо лично към никой.
                  Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от HuKePa Разгледай мнение

                    като си печен трейдър и старо куче сигурно си чувал че се печели и в двете посоки... та намери начин

                    аз като новобранка за 14 дена виждам на платформата + 500 еврака с парички от дивидентите за тази година взети в аванс без спрян данък...
                    и със стоене правя по 0,5 BTC на година с мижавите си парички, та б0ли ма на къде е цената...

                    никой не те кара да се заравяш в биткойни щото видиш ли това щели да са новите пари... аз виждам възможност за печалба.
                    В крайа сметка това е нещото към което се стреми всеки тук, и от къде ще се изкара няма значение след като е налице...
                    Ами успех желая - има еди лаф във финансовите среди, който май важи за всички:
                    There are old traders around and there are bold traders around, but there are no old, bold traders around”
                    Aз явно съм дърт. Още веднъж - успех!
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Аре пък и тая новобранка взе да ме гони от форума - абе, аланкоолу, сопри се малко де.
                      Никой не е казал, че койнът не може да лети - може, може и 5-10К да стане, що да не стане, къв е проблемът - че нямало нищо зад него - ми няма и каквото от това, масовата истерия е нещо много голямо. Прочети си пак за тюлип мания - тук е горе-долу същото. Поздравления за правилния избор - спомням си, че Форекс мастъра го пишеше това за койните при цени от 50-на долара за койн - отличен избор, бих казал и бих го поздравил, ако не си беше сменил за пореден път ника

                      Та нека расте, аз лично се кефя - мислех да го шортя, но като гледам волатилността на тази "валута" и се хващам за главата - то в бингото има по-малка вола Та се спрях, а на вас желая успех и за пореден път питам за фундамента, защото искрено искам да се убедя, че не съм прав и в тази "валута" има хляб!
                      като си печен трейдър и старо куче сигурно си чувал че се печели и в двете посоки... та намери начин

                      аз като новобранка за 14 дена виждам на платформата + 500 еврака с парички от дивидентите за тази година взети в аванс без спрян данък...
                      и със стоене правя по 0,5 BTC на година с мижавите си парички, та б0ли ма на къде е цената...

                      никой не те кара да се заравяш в биткойни щото видиш ли това щели да са новите пари... аз виждам възможност за печалба.
                      В крайа сметка това е нещото към което се стреми всеки тук, и от къде ще се изкара няма значение след като е налице...
                      Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Къде е Форекс мастъра липсва ми този пич..Имаще свежи мисли и теории..
                        И ти да имаш стотина биткойна, ще блажиш по островите и хич няма да ти е до Инвестора....

                        Коментар


                        • Къде е Форекс мастъра липсва ми този пич..Имаще свежи мисли и теории..

                          Коментар


                          • Аре пък и тая новобранка взе да ме гони от форума - абе, аланкоолу, сопри се малко де.
                            Никой не е казал, че койнът не може да лети - може, може и 5-10К да стане, що да не стане, къв е проблемът - че нямало нищо зад него - ми няма и каквото от това, масовата истерия е нещо много голямо. Прочети си пак за тюлип мания - тук е горе-долу същото. Поздравления за правилния избор - спомням си, че Форекс мастъра го пишеше това за койните при цени от 50-на долара за койн - отличен избор, бих казал и бих го поздравил, ако не си беше сменил за пореден път ника

                            Та нека расте, аз лично се кефя - мислех да го шортя, но като гледам волатилността на тази "валута" и се хващам за главата - то в бингото има по-малка вола Та се спрях, а на вас желая успех и за пореден път питам за фундамента, защото искрено искам да се убедя, че не съм прав и в тази "валута" има хляб!
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Нито ще ни убедите да се откажем, нито ние вас да влезете... от там нататакък всякакви тролски исказвания са излишни.
                              Знаем колко е волатилен и няма нужда на всяко връщане с 200, 300, 400 долара да си казваме че това е било и от тук нататък пътя е един - "надолу"...

                              Темата се казва Биткойн в която се споделя информация и се коментира всичко покрай него!

                              Разбрахме тука за 4 - 5 човека които категорично няма да влязат, сега може да напуснете след като се изявихте.

                              Благодаря за загрижеността и успех на вас с търговията с материално подплатени активи.
                              Last edited by HuKePa; 26.05.2017, 10:16.
                              Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                                ... Ако решат, просто ти блокират сметката и край. Както се казва може да се оплачеш само арменския поп. Сега си представете едно общество в което навсякъде се приемат само електронни пари, а всички други форми на разплащане са нелегални.
                                Днес може да си милионер и със власт, утре като ти блокират сметката ставаш просяк!
                                Пълен контрол!
                                Според мен това е целта.
                                ...
                                Остава сега да обясниш как ще "блокираш" един биткойн адрес да не превежда и да не получава суми.

                                Коментар

                                Working...
                                X