IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Така е.
    Както казах, за всеки влак си има пътници.
    Но като коментираш нещо което не познаваш, по-добре прочети малко преди това.

    То за това като го видя да пише във форума и ме напушва смях.
    Ами обяснете ми де какво точно произвеждат 10 000 мега яки видео карти и компове дето консумират ток за 100 000 евро месечно?я съм тъп и не ми е ясно искам с прости думички?
    Вся Власть Советам

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение

      Каквото и да е ша256 оно си остова някъде там в чиповете на комповете и нито се яде нито се пие нито не може без него
      Така е.
      Както казах, за всеки влак си има пътници.
      Но като коментираш нещо което не познаваш, по-добре прочети малко преди това.

      То за това като го видя да пише във форума и ме напушва смях.
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
        Стоне колд,
        ако беше чел назаде, щеше да знаеш мнението ми.
        Никъде не твърдя че трябва да се копат каквито и да било койни. Напротив.
        Но света е широк, който иска, да си копа.
        Който иска, да си купува.

        Апострофирам мишето защото даже и хабер си няма за какво говори, обаче бил доказал...

        Не всичко е конспирация. Това мислене е характерно за едни други хора.

        А ако си бяхте направили труда да прочетете какво представлява ша256, нямаше да се излагате така.
        Дори в Уикипедия е написано така че да е разбираемо.
        Каквото и да е ша256 оно си остова някъде там в чиповете на комповете и нито се яде нито се пие нито не може без него
        Вся Власть Советам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
          Аз примерно създавам материялни блага а ти виртуални щуротий и сакаш да правим бартер? Хахах ми нема ка да стане просто нема как
          Стоне колд,
          ако беше чел назаде, щеше да знаеш мнението ми.
          Никъде не твърдя че трябва да се копат каквито и да било койни. Напротив.
          Но света е широк, който иска, да си копа.
          Който иска, да си купува.

          Апострофирам мишето защото даже и хабер си няма за какво говори, обаче бил доказал...

          Не всичко е конспирация. Това мислене е характерно за едни други хора.

          А ако си бяхте направили труда да прочетете какво представлява ша256, нямаше да се излагате така.
          Дори в Уикипедия е написано така че да е разбираемо.

          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Аз примерно създавам материялни блага а ти виртуални щуротий и сакаш да правим бартер? Хахах ми нема ка да стане просто нема как
            Вся Власть Советам

            Коментар


            • Какво произвежда копача бре хора?такова де го има само у фантазийте и кат дръпнеш шалтера и го нема вече?тва е същото като да играеш игрички там с диаманти и псевдо глупости и да доидеш и да искаш да пазариш ядене или имоти или кола срещу диаманти на играта ама нема ка да стане да го еба просто нема как
              Вся Власть Советам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                Стоне Колд,
                дори по начина по който си си написал ника си личи че с мишето сте от една порода.

                Както казах и преди, за някои òра всички сортове грозде са кисели.
                Кажи сега пред сите нас за да произведе 1 шиткойн компа какво реално произвежда и каква полза има от него?и сега кое е по ценно 2 трактора и 100 декара земя или 1 комп с много яки видео карти?аз продавам хляб и идеш при мен и казваш ше ти дам шеткойн за хляб и познаи дали ще ти дам хляб? Хахахах
                Вся Власть Советам

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение

                  А ти знаеш ли кво е алгоритъм буркан банк и жан виденов хахах
                  Стоне Колд,
                  дори по начина по който си си написал ника си личи че с мишето сте от една порода.

                  Както казах и преди, за някои òра всички сортове грозде са кисели.
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Бас ловя че даже си нямаш и най-малка представа какво представлява т.нар. от теб "алгоритъм" ша256.
                    За другото даже не си стърува да коментирам.

                    Ако знаеше, никога нямаше да напишеш подобна глупост.
                    А ти знаеш ли кво е алгоритъм буркан банк и жан виденов хахах
                    Вся Власть Советам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                      ...после доказахме поне 150 пъти че тва е напраено от службите с техния крипто алгоритъм, след това показахме как ФБР кат затворило в тоя съчинен Darkweb неккъв шоп там и иззело пичкенкойните с тва станало най-големия притежател на пичкенкойни
                      Бас ловя че даже си нямаш и най-малка представа какво представлява т.нар. от теб "алгоритъм" ша256.
                      За другото даже не си стърува да коментирам.

                      Ако знаеше, никога нямаше да напишеш подобна глупост.
                      Last edited by Имхотеп; 09.06.2017, 16:14.
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Този 1.000.000 много нещо ви тревожи!
                        Споко, въобще нямам намерение да го чакам да стане толкова, мен и 1BTC=10XAU ми стига - т.е. още по-малко от 5 пъти по толкова https://www.moro.si/bitcoin/
                        remember remember the fifth of november

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                          кат стане 1 млн. парчака, тамън Сашовци ше каат аре обръщаме дълга в пичкокойни и са го нагодили 21 млн. праят 21 трилиона и са готови за нови подвизи ......
                          ... И ти пак ще си неподготвен
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Stone_Kold
                            Кретенията продължава с мега темпове милион ше ставала дева вашто вами заухаво дева
                            кат стане 1 млн. парчака, тамън Сашовци ше каат аре обръщаме дълга в пичкокойни и са го нагодили 21 млн. праят 21 трилиона и са готови за нови подвизи ......

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                              не е верно я глей ние на наще се смеем, ама тоя съвсем се е нашмъркал .......

                              Jim Cramer Goes Batty: "Bitcoin May Hit $1,000,000"; Act Now Before It's Too Late!
                              http://www.zerohedge.com/news/2017-0...w-its-too-late

                              Хахахах да иде апокалипсиса и да ме молиш за подслон или нещо материялно срещу шиткойни хахахах ше ти бием шута кат стой та зяпай хахахах
                              Вся Власть Советам

                              Коментар


                              • Мише, спокойно, всички сортове грозде са кисели.

                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X