IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

    Дай още инфо.
    Общо взето се смята, че Етириум скоро ще надмине Биткойн и ще стане дефакто най използваната криптовалута, което означава и най висока пазарна капитализация. Освен това аз мисля, че Биткойн не е това което трябваше да бъде, няма и помен от евтините транзакции, няма и помен от децентрализацията (5 миньора в Китай държат почти целия хеш капацитет), няма и помен от визията на Сатоши. Един от главните дивелопъри на Биткойн смята че Земята е плоска (не се шегувам). Рално 5 човека са "окупирали" Биткойн и се опитват да го превърнат в тяхна лична криптовалута. Биткойн ако не се раздели, ако не ги разкара тия хора, няма никакво бъдеще. Обикновените хора са много далече от тези неща и дори си нямат идея за какво става въпрос. Но основните инвеститори ги знаят тези неща и вече се местят към Етириум. За сега процеса е плавен, защото никой не иска да срути Биткойн. Един вид за останалия свят Биткойн е лицето на криптовалутите и никой не иска да му разваля имиджа.

    Биткойн най вероятно скоро ще се разцепи на две, което може да бъде много лошо за всички криптовалути, ако Етириум не е вече на първа позиция. Хората си вярват, че криптовалути = Биткойн... това трябва да се промени. Според мен днес Етириум е дефакто новият Биткойн. Евтини бързи разплащания, децентрализация при миньорите (всеки който има видеокарта може да копае), добър дивелопмент екип, единна общност и тн.



    Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
    Форекс Мастъра позна не само за Биткоина и за Златото, а преди това за депозитите и въобще всичко което е казал тук се е сбъднало!
    ПОКЛОН че го сподели с нас!!!
    +++1000.

    Жалко че не пише вече тук... явно му е омръзнало да се занимава с едни и същи тролове.


    ​​​​​​​
    Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

    За Етириума ли говориш?, Я някой специалист да ми даде мнение за Ripple и NEM. Като гледам солидни валути в топ 5 и с доста евтина цена.Зад Ripple гледам седят разни банки, като нищо това може да е новата световна криптовалута, а биткойна да е само експеримент за масите и да го съборят с времето.

    Ripple не стават, те са валутата на банките. Едва ли някой който вярва в идеята на криптовалутите би се занимавал с тях, дори само заради себеуважение. Има и дълго обяснение защо Ripple не стават, но не ми се пише всеки път, мисля че с едно търсене в Гугъл или дори тук във форума можеш да намериш достатъчно по въпроса.

    Относно NEM си признавам, че не знам почти нищо. Поглеждам ги от време на време и винаги изумявам, че са някъде там горе, но не мога да дам съвет, защото аз самият не знам почти нищо за тях. За разлика от повечето тролове в тази тема, аз не коментирам отрицателно за неща които не познавам. Винаги съм си мислел да им направя малко по сериозно проучване, но все нямам време.
    Last edited by Xman1; 13.06.2017, 21:47.

    Коментар


    • Ха... гледайте на какво попаднах... изкопан блок без транзакции в него ?!?!

      https://blockexplorer.com/block/0000...7971d3d0e04fdb

      Ново двайсе... Единствената транзакция е наградата от 12.5 биткойна. Някой може ли да обясни какво, аджеба, се случва .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
        Форекс Мастъра позна не само за Биткоина и за Златото, а преди това за депозитите и въобще всичко което е казал тук се е сбъднало!
        ПОКЛОН че го сподели с нас!!!
        Ъхъ, пък за среброто как позна - хептен не е истина, направо не поклон доземи, ами темане да му сторим (на майчин език). ПОне 50% от прогнозите му са тотално погрешни, като почнем от златото когато беше връх и той викаше да купуваме, та се стигне до олиото, дето го чакаше поне на 500 да иде. Марине, не се излагай!!! То и много народ направи удара на живота си е компенсаторките на селяните, купувани по 5-6 стинки и продадени на 1,20, но това не ги прави инвеститори, като профукаха всичко през рецесията...
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Ако трябва да сме честни Мастър-а не е познал много. Ето това са му оригиналните твърдения:

          1. Можете ли да си представите свят, в който разплащанията се правят без посредничеството на банки? Банките стават излишни.
          2. Можете ли да си представите свят, в който преводите на пари струват по-малко от 5 стотинки/цента независимо от сумата и местоположението на получателя?
          3. Можете ли да си представите свят, в който плащането на данъци ще е абсолютно доброволно тъй като вашите пари ще са абсолютно анонимни?


          За точка 1. и 3. ще почакаме, ще видим, но точка 2. тотално не е познал. Както съм писал по-долу в момента средната комисиона на биткойн транзакция е 5 долара и ще се покачва с напредване на времето и особено с изчерпването на майнинга (ако не предприемат нещо по въпроса). Идеята му не е била толкова, че биткойна ще е инвестиционен инструмент, а по-скоро е вярвал, че наистина ще стане валута поне от ранга на долара/еврото. Но определено е уцелил, дори да е нямал това предвид.

          Коментар


          • Форекс Мастъра позна не само за Биткоина и за Златото, а преди това за депозитите и въобще всичко което е казал тук се е сбъднало!
            ПОКЛОН че го сподели с нас!!!
            remember remember the fifth of november

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BobbyD Разгледай мнение

              Човекът е написал на 25-Сеп-2015, че спира да пише във форума, 'щото са му закрили някаква тема. Държи си на думата, евала .
              Иначе, ако го бяхме послушали 2012-та година, досега да сме милионерчета на Иби-са.
              Боби, ти си по-млад, другите го помним Форекса, дето преди се казваше Фактс Сега сигурно е с нова самоличност - позна за биткойна, за което заслужава само адмирации, ама за олиото и жълтото какви ги говореше - ако го беше слушал, да си фалирал около 17 пъти
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                Mладежи, с Fоrex Master, нашият крипто идеолог какво стана? Да не е потънал в МтГокс, и сега да си яде хартиените бакъпи на ключовете?
                http://www.investor.bg/users/index/8450/
                Човекът е написал на 25-Сеп-2015, че спира да пише във форума, 'щото са му закрили някаква тема. Държи си на думата, евала .
                Иначе, ако го бяхме послушали 2012-та година, досега да сме милионерчета на Иби-са.

                Коментар


                • Mладежи, с Fоrex Master, нашият крипто идеолог какво стана? Да не е потънал в МтГокс, и сега да си яде хартиените бакъпи на ключовете?
                  http://www.investor.bg/users/index/8450/
                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                    Барбароните ползват роботи, които те си разработват, за трейдинг на 100-те стана
                    с програмки ли ве, на MQL4 ?! .... офф майкоу що време съм си загубил с тия тъпотии, докато човек не разбере, че шанса е просто 50/50 и тва остава ..... отделно вече скорост на изпълнение от твоя комп, от интернета, че от брокера, че то стана дявол на магаре и програмирани стопове които брокера само ги боде и т.н. ...... мне мерси

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                      ти си си ебал капаците .... аз поне не съм майстор за тва работим само на един ...
                      Барбароните ползват роботи, които те си разработват, за трейдинг на 100-те стана

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

                        Това е като хартиеното злато на което и аз съм фен но със съзнанието,че по всяко време бъкетът ще спре да го котира и ако не се затворя сам ще го направи той по последна цена.

                        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                          Barbaron е стахановец, работи на 100 стана
                          ти си си ебал капаците .... аз поне не съм майстор за тва работим само на един ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                            и ти ли го трещиш тва от там ?! ... откачалки сте мааа му стара ....
                            Barbaron е стахановец, работи на 100 стана

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                              и ти ли го трещиш тва от там ?! ... откачалки сте мааа му стара ....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                                ау майко е брао, ти през брокер на CFD ли го цъкаш тва бе пиле ?! .....
                                https://www.ig.com/fr/conditions-bitcoin

                                Коментар

                                Working...
                                X