IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts



  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Бай Марин явно е пил нещо, защото няколко пъти ми е намесил името, при това напълно некоректно,

    Желая успехи на участващите!
    Бай Марин всяка вечер пие нещо 40+ градусово, но намеси твоето име заради следния пост:
    Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    E, frosty пак се изказа неподготвен - ми има. Има едно плащане на месечна вноска за бързи кредити към кредисимо в биткойни. Сега, защо някой, който има койни, т.е. предполага се, че е стабиУен пич, ще си тегли бърз кредит е въпрос, който няма да задаваме Но за протокола - да, имаме плащане
    Отговора ми беше:
    Много обичам като се "изцъквате" неподготвени, внимавайте само плочките в банята да не вземат да ви викат татко ....
    http://btc-club.bg/

    Купил си Хуманик ами Успех с "инвестицията". Чакане му е майката и ще продадеш на печалба.
    Ама това не го броя за влизане в Биткоин, като (ако) почнете да влезате ти и невярващите като теб, ДА, аз ще почна да излизам тихо и полека.
    Last edited by marin1; 20.07.2017, 10:14.
    remember remember the fifth of november

    Коментар


    • Малииии, снощи е било весело, чак Емилио е рекъл, че Сатоши е един нов Левски, ма що да не е Джийзъс Крайст или поне Мухаммад, в краен случай Буда Емиле, какво пиеш, почерпи Стига де, наистина идва много това самонадъхване.

      Бай Марин явно е пил нещо, защото няколко пъти ми е намесил името, при това напълно некоректно, пък после и една пълна глупост е рекъл, дето аз, който съм пълен лаик, веднага хванах. Бай Марине, рекъл си, че ще излизаш, когато главанаците като мен си купят криптошитни - ми аз си купих, бай Марине, и го обявих тук във форума преди 29-на дни май беше. Купих си хуманик за 500 кинта (вече съм на загуба, но хич не ми дреме). Обясних ти и защо го правя - не вярвам в идеали, вярвам само и единствено в човешката глупост и алчност, на която вяра е основан и биткойна. Та ще продаваш ли вече, бай Марине, щото онзи галош Грую вече се е включил и той
      И друго, бай Марине, ти сам се дърляше с барбарона, че всеки може да има повече от един портфейл, пък сега изведнъж рече, че имало 16 млн. портфейла, ерго значи има 16 млн. потрбителя, за което явно си тотално в грешка. Ами ако са 1000 потребителя, дето си играят с мултиакаунти?
      Та, бай Марине, молбата ми е, когато пишеш нещо, все пак да имаш из на в пред и зад вид, че понякога отсреща стоят и Ентелигенти хора, а не само говеда с ъъъъъъп и сриииииииФ, и да си мериш приказките - приятелска препоръка е

      А конкретно за койна мнението ми съвпада с това на пректикал, но без да слагам неговата долна граница - за мен лично биткойна не струва абсолютно нищо, ама наистина нищо, даже и тока, дето са изхабили за преливане от пусто в празно. Цялата схема ми стои малко като в казармата - едната рота копаеше окопи, после идваше втората и ги зариваше - релано много работа, а резултат - кръгла нула, ама офицерите си вземаха заплатата в края на месеца. Тук е абсолютно същото Което не пречи някои хора да направят много пари, а други да ги загубят.

      Желая успехи на участващите!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Какъв Сатоши ви гони бил Левски.... А уж това е инвестиционен форум или се намираме на седянка на някоя секта като онази на падрето и плехуна..... Сатоши както го наричате първо не е японец. Сатоши е имагинерна фигура и не случайно е избрано това име. Всеки от нас би се доверил на японец отколкото на някакъв нигериец Огонго например. Тайните служби на някои страни като ЦРУ и други вместо да се финансират с пари от кокайн и подобна дейност ви продават едни прясно напечатани цифрички за 2500 зимат ви парите,те си вършат нещата а вие оставате с вярате,че ще промените света....... ( разбира се това е една от теориите за вашият революционер мечтател Сатоши Накамото)

        Хайде някой да ми каже нещо повече за Сатоши. Имате ли негова снимка или нещо айде дори да е нещо малко?
        Революционера Сатоши.... честно казано по-голяма глупост не съм чувал.....

        Относно биткойна някой беше попитал ами нищо не седи зад цената му. Реалната му цена е 300-350 долара а всичко друго е мечти на балъци, пазаруващи по дарк сайтовете дрога, оръжия, както и за пране на пари и трансфери на нелегални пари. Цената му е надута от ценови манипулаци,. Едно време една пица струваше няколко хиляди биткойна. Тези които ги притежават имат за цел да вдигнат колкото се може цената да продадът на разни вярващи балъци и тогава ще сринат пазара, тъй като няма да имат интерес от него

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

          Ако нямаше мечтатели,почти всички блага на които се радваме сега нямаше да бъдат достъпни.
          Примери-стотици.
          Мислиш ли,че на мечтата на братята Райт за въздухоплаване се е гледало сериозно?
          Никола Тесла умира в нищета.
          Айнщайн е гонен от часовете по физика,заради налудничевите си идеи,Михаел Шумахер е скъсан на шофьорските курсове,и много много други.......
          Че аз да не съм казъл ,че съм против мечтателите,гениите,откривателите и т.н.

          Скептичен съм и леко се плаша от мечтателите за някакви съвършени,абсолатно справедливи и
          ".............
          - Без бог! без господар!
          Септември ще бъде май.
          Човешкия живот
          ще бъде един безконечен възход
          - нагоре! нагоре!
          З е м я т а щ е б ъ д е р а й -
          ще бъде!"
          Реалността,както знаеш,се оказва доста по-различна......С това лирично отклонение доста се отдалечих от темата....Да не я оспамвам..Лека...

          Коментар


          • Чета ви от известно време и нещо не схващам.Защо спорите за неща от които сте много далече (повечето от вас) .Приличате ми на 'учени от БАН' , теория много ама практика никаква (повечето). Умирал не умирал. Имал бъдеще нямал бъдеще.
            Фросит,какво ти пука дали има бъдеще.Като толкова ги разбираш,влез в играта,изкарай 10 -20 BTC и излез.Имаше толкова възможности за това тези дни.А той нека след това си умира
            Проблема е че искате да разберете само от писане тук за какво иде реч.
            Спорете дали могат да се изкарат пари от това и как. А дали има бъдеще времето ще покаже.И опредлено ще изненада много от вас.
            АКо това е някакъв научен форум...извинявам се за намесата.
            П.С. Фрости,подписа ти от профила..."( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби".....как точно да го разбираме с това което пишеш тук. Да купуваме ли ? Въпроса е риторичен

            Коментар


            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

              Откакто е отсечена първата монета,та до днешни дни,т.е. над две хиляди години - "сеченето" на разплащателни средства винаги е било в ръцете на властимащите...Кое е те кара да мислиш,че това ще се промени в бъдеще...Аз не виждам нито един признак за това...Власт е имало,има и ще има, докато съществува човечеството....Това е в природата на човека...Чувал съм това име Сатоши,но никога не съм чел за неговите мечти...Но след като си мечтае за свят без власт,значи наистина е просто един мечтател...И такива хора трябва да има...
              Ако нямаше мечтатели,почти всички блага на които се радваме сега нямаше да бъдат достъпни.
              Примери-стотици.
              Мислиш ли,че на мечтата на братята Райт за въздухоплаване се е гледало сериозно?
              Никола Тесла умира в нищета.
              Айнщайн е гонен от часовете по физика,заради налудничевите си идеи,Михаел Шумахер е скъсан на шофьорските курсове,и много много други.......
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                за да се превърне в по- масово разпащателно средство и да стане привлекателно за по-масовата публика,задължително ще бъде налазено от политици,банкери и властимащи...Кои сте вие че да притежавате властта над едно световно разплащателно средство?Нова виртуална власт?!?!
                Вече е налазено от споменатите лица, както и от олигарси, перачи на пари и спекуланти, които дирижират цената му в свой интерес, тъй като пазара на тези койни е твърде ограничен, силно подвластен на манипулации, фалшификации и е анонимен. В действителност никой не знае кои и колко са участниците на пазара на тези виртуални койни.
                Борсите на които се търгуват койните съществуват на ръба на закона, според мен е въпрос на време службите в Щатите и Европа да ги погнат за пране на пари и незаконни дейности.
                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                  Трябва да узрее съзнанието на хората,че не сме толкова беззащитни от изброените от теб по горе "институции".
                  Сатоши е един Левски в световен мащаб,с мечта за отхвърляне на оковите на световното десподство на власт имащите.

                  Май стана много хиперболизирано а?
                  Откакто е отсечена първата монета,та до днешни дни,т.е. над две хиляди години - "сеченето" на разплащателни средства винаги е било в ръцете на властимащите...Кое е те кара да мислиш,че това ще се промени в бъдеще...Аз не виждам нито един признак за това...Власт е имало,има и ще има, докато съществува човечеството....Това е в природата на човека...Чувал съм това име Сатоши,но никога не съм чел за неговите мечти...Но след като си мечтае за свят без власт,значи наистина е просто един мечтател...И такива хора трябва да има...

                  Коментар


                  • Гледам и ти си от Групата на Фрости Няма лошо щом не искате с Моркова - става и с ТОЯГАТА!!!
                    21.000.000 е бройката залегнала в ПРОТОКОЛА! И ние сме НИКОЙ за да променим това .....
                    Днес беше добър ден за Крипто обществото в България! Жокер - СофтУни
                    Ай лека вечер и приятни сънища как Биткоина се занулява и ние "балъците" губим пари .....
                    П.С. Фрости - за кога е планирано зануляването???

                    Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                    А това,кой го реши?Общо събрание на притежателите на биткойни!?А ако утре се реши да е 42.000.000 БТЦ,какво следва?И кой има правото и властта да го реши?
                    remember remember the fifth of november

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                      А това,кой го реши?Общо събрание на притежателите на биткойни!?А ако утре се реши да е 42.000.000 БТЦ,какво следва?И кой има правото и властта да го реши?

                      П.С.Не ме разбирай погрешно с въпросите,които ти задавам...Пожелавам ти да излезеш от всичко това с огромни печалби!
                      Но пък и само с една чиста вяра?!Моето мнение е ,че биткойна ,за да се превърне в по- масово разпащателно средство и да стане привлекателно за по-масовата публика,задължително ще бъде налазено от политици,банкери и властимащи...Кои сте вие че да притежавате властта над едно световно разплащателно средство?Нова виртуална власт?!?!
                      Трябва да узрее съзнанието на хората,че не сме толкова беззащитни от изброените от теб по горе "институции".
                      Сатоши е един Левски в световен мащаб,с мечта за отхвърляне на оковите на световното десподство на власт имащите.

                      Май стана много хиперболизирано а?
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                        имайки предвид че ще има само 21.000.000 БТЦ ....
                        А това,кой го реши?Общо събрание на притежателите на биткойни!?А ако утре се реши да е 42.000.000 БТЦ,какво следва?И кой има правото и властта да го реши?

                        П.С.Не ме разбирай погрешно с въпросите,които ти задавам...Пожелавам ти да излезеш от всичко това с огромни печалби!
                        Но пък и само с една чиста вяра?!Моето мнение е ,че биткойна ,за да се превърне в по- масово разпащателно средство и да стане привлекателно за по-масовата публика,задължително ще бъде налазено от политици,банкери и властимащи...Кои сте вие че да притежавате властта над едно световно разплащателно средство?Нова виртуална власт?!?!
                        Last edited by retro_69; 19.07.2017, 22:21.

                        Коментар


                        • Зад Биткоина седим Хората които му Вярваме!
                          Засега сме само 16.000.000 в целия свят и цената е над 2000 $ ......
                          remember remember the fifth of november

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                            Когато всички почнат да говорят за Биткоин (сега има само 16.000.000 портфейла, т.е. 16.000.000 потребители) всеки ще иска да има поне 1 Биткоин, цената ще скочи до висини които сега не можем и да си ги и помислим и Фрости (и компания) ще им се прииска да имат малко и след това БУМ.
                            Ако се интересуваш - влез в bitcointalk.org има достатъчно писано. Повечето от потребителите се стремят да акумулират 21 Биткоина, не случайно имайки предвид че ще има само 21.000.000 БТЦ, т.е. ако си един от 1.000.000 в целия свят - вече се броиш богат ....
                            Много ми сложна материята,дори и само за спекула.Признавам си чистосърдечно.
                            Трябва много да изчета за да схвана логиката,ако има такава.

                            А кой стои зад тоя биткойн?Зад долара - стоят САЩ и ФЕД,зад еврото - ЕС и ЕЦБ,зад рублата - Русия...Защо споменах и рублата?Ами като много добър пример.ЕС и САЩ пляснаха Русия със санкции,рублата отиде надолу - логично...Паунда,след новината за Брекзит и той се обезцени - има логика....А зад биткойна кой стои,какво му влияе?!?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                              А какво ще я предизвика тая корекция,огромно предлагане и ниско търсене,или причините ще са някакви други?
                              Когато всички почнат да говорят за Биткоин (сега има само 16.000.000 портфейла, т.е. 16.000.000 потребители) всеки ще иска да има поне 1 Биткоин, цената ще скочи до висини които сега не можем и да си ги и помислим и Фрости (и компания) ще им се прииска да имат малко и след това БУМ.
                              Ако се интересуваш - влез в bitcointalk.org има достатъчно писано. Повечето от потребителите се стремят да акумулират 21 Биткоина, не случайно имайки предвид че ще има само 21.000.000 БТЦ, т.е. ако си един от 1.000.000 в целия свят - вече се броиш богат ....
                              remember remember the fifth of november

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                                Това е въпрос отговора на който струва поне няколко милиона, но не мисля че на този етап някой може да ти даде отговор с поне +/-50%. Изчакай първо да влезем в тази корекция, която все още е много, много далече - първо Фроси и компания (да не ги изреждам пак всички) трябва да влезнат в Биткоин



                                Със сигурност няма да е с цена 0$, даже, да не казвам голяма дума, но мисля че ако видим цени под 1000$ ще е в рамките на часове
                                А какво ще я предизвика тая корекция,огромно предлагане и ниско търсене,или причините ще са някакви други?

                                Коментар

                                Working...
                                X