IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://www.investor.bg/novini/130/a/...tkoini-246415/

    Коментар


    • Викаш чуждите инвеститори избягаха от нас и сега ще чакаме милионите от койни да завалят към България... ех мечти, мечти...
      Last edited by Frosty; 11.09.2017, 16:43.
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • фрости,

        забелязвам една неприкрита жлъч зад която 99% се крие и някаква завист към колегите взели по някой койн на ниски цени... не с лошо! макар и да мисля, че е поредното високотехнологично лале тоя койн ще ти кажа едно - ако марин или емилио или едикой си успеее да купи 1000 койна на 10 долара и ги шитне сега на китайци, руснаци и тн на 4000 това са си 4 000 000 зеленички...дето все едно влизат в БГ ... ще иде ще си вземе апартамент или къща, ще си вземе кола, ще води момите по ресторанти дискотеки да не седят гладни жадни (недоклатени ) ... въобще от тези милиони едно половината ще потънат в българската икономика ... нещо хубаво за всички нас


        само дето обемите са по-малки .. иначе пичове кеширайте поне първоначалната инвестиция + едни 50% .. а с останалото давайте на макс.. не се майтапя... ако ще от лалета да влезе някой долар в нашата икономика се е в плюс за България!

        иначе според мен ще има волатилност не само нагоре ..

        успех!
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
          Според мен трябва да си направите партия на койнаджиите в България. Вървете на избори и ако ги спечелите - влизате в парламента, гласувате закони, които да забранят парите, банкнотите и монетите, правите вашите виртуални койни офицално средство за разплащане и задължавате всички граждани и институции да ги ползват. Това е единствения ви шанс да принудите населението да мине на виртуални койни.
          По изборните кампании вместо кебапчета и тениски можете да раздавате за агитация на населението флашки пълни с койни.
          шегобиец

          ко стаа ся вашите няма ли да ти дадът малко джобни да си вземеш и ти или като те знаят колко си прост и не им се дава за нищо
          Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

          Коментар


          • https://www.bloomberg.com/news/artic...rades-j7fofh20

            Коментар


            • Според мен трябва да си направите партия на койнаджиите в България. Вървете на избори и ако ги спечелите - влизате в парламента, гласувате закони, които да забранят парите, банкнотите и монетите, правите вашите виртуални койни офицално средство за разплащане и задължавате всички граждани и институции да ги ползват. Това е единствения ви шанс да принудите населението да мине на виртуални койни.
              По изборните кампании вместо кебапчета и тениски можете да раздавате за агитация на населението флашки пълни с койни.
              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                Брей, значи бай Марин ако отиде в Швейцария и ако заложи в първата срещната банка 5-те си прашасали видеокартички с бръмчащи вентилатори и дънцето с подути кондензатори, с които печата койните, касиерите веднага ще му дадат куфарче пълно с няколко десетки хиляди франка, равностойност на виртуалните измислици, тъй ли?
                Я виж ти, я виж ти... тц, тц, тц... там вярно са много напреднали.
                А няма ли и българските банки да почнат да отпускат кредити срещу залог на виртуални койни??
                Виж сега,то да е ракия,да ти налея,ама....
                Начи не се мъчи,остави ги тия пусти неща дет не могат да се пипат и рупат.
                Ходи у агро сектора,купи един камион с компири,продай ги,направи печалба и те така.
                За раеалния сектор си,не за виртуалния.
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                  Ти шегуваш ли се?
                  Хората тук са толкова напредничево мислещи,тук са първите банки в света,които предлагат управление на крипто портфейл.
                  Той ми обеснява,не били чували .
                  Алоу,селтаците са в България,не в Швейцария,ако не вярваш,ела виж разликите
                  Брей, значи бай Марин ако отиде в Швейцария и ако заложи в първата срещната банка 5-те си прашасали видеокартички с бръмчащи вентилатори и дънцето с подути кондензатори, с които печата койните, касиерите веднага ще му дадат куфарче пълно с няколко десетки хиляди франка, равностойност на виртуалните измислици, тъй ли?
                  Я виж ти, я виж ти... тц, тц, тц... там вярно са много напреднали.
                  А няма ли и българските банки да почнат да отпускат кредити срещу залог на виртуални койни??
                  ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                    Убеден съм, че редовите швейцарци даже не са чували за вашите койни.
                    За какво му е на някой който взема по 3-4 хиляди франка или евро на месец да реди видеокарти на дървени рамки в мазето, че да печата някакви виртуални измишльотини?
                    Ти шегуваш ли се?
                    Хората тук са толкова напредничево мислещи,тук са първите банки в света,които предлагат управление на крипто портфейл.
                    Той ми обеснява,не били чували .
                    Алоу,селтаците са в България,не в Швейцария,ако не вярваш,ела виж разликите
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар




                    • Луда работа за откачени инвеститори! Скоро ще надминат 1000!
                      И говорите, че имало недостиг на хойни, и щели да поскъпват!
                      Аз за малко да се наредя сред тия, ама от страната на хитреците дето продават крипто огледалца и стъклени мъниста.
                      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                        п.с.2. Друго се чудя, почти всяка алтернативна валута има многомилионна капитализация. Наистина ли създателят ѝ може да я разкеши и да се пенсионира на Хаваите?
                        https://coinmarketcap.com/assets/fucktoken/

                        Зависи от случая, специално това което си дал като пример... той вече ги е "разкешил"... т.е. продал е "безполезните" си токени и хората са му платили. От там нататък, негова си работа какво ще прави, но не може да си вземе токените които е продал обратно.... е може и да може но това ще е измама... и какъв е смисъла, той така или иначе ги е продал вече, защо да ги краде отново, ако ги открадне цената им ще падне и може да има доста ядосани "инвеститори"?! Някои хора вече са направили доста парици от този шеговит токен. По забавното е че всички могат да направят пари, ако повечето си го пазят като сувенир.

                        Погледнато от страни изглежда пълна глупост, но в действителност дори този "безмислен" токен е по честен от днешната икономика, в която обикновения човек работи цял живот без надежда за каквото и да било (дори лотарията и тото са манипулирани), този токен е по честен, защото е прозрачен и има ясни правила. Освен това някой може да си купи fucktoken просто за да си има един (защо не хората всеки ден дават пари за безмислени неща), друг може да е ядосан, защото е изгубил много пари днес и хоп един fucktoken и така, от една шега си става една сериозна инвестиция и всички са доволни.

                        П.С. Освен това факта, че е върху Етериум веригата го прави най малкото дългтраен, защото ако беше самостоятелна монета, миньорите щяха да го изоставят доста бързо. На практика fucktoken може да се превърне в легенда един ден... знае ли човек... (аз лично не бих си купил, но хора всякакви...)

                        П.С.2. Можеби най сериозната монета която започва като шега е Dogecoin (противно на очакванията създателя не е спечелил много пари). Между другото създателя на fucktoken се шегува с Dogecoin (предполагам иска да копира успеха).
                        Last edited by Xman1; 10.09.2017, 03:55.

                        Коментар


                        • Нали щеше да снимаш видео, дали можело да се купи билет за влак с койни в Швейцария...
                          Убеден съм, че редовите швейцарци даже не са чували за вашите койни.
                          За какво му е на някой който взема по 3-4 хиляди франка или евро на месец да реди видеокарти на дървени рамки в мазето, че да печата някакви виртуални измишльотини?
                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • Кво си се развилнял бе пич,я по-спокойно,дишай,ще си навлечеш некой стресова болест,да не дава Господ.
                            Сега по темата.
                            Не говори толкова първосигнално а мисли малко.
                            Ти със злато,можеш ли да си напълниш резервоара?
                            А да ядеш от него можеш ли?
                            За да не се тормозиш,ще ти отговоря:
                            -можеш,защото има стойност(без значение каква е,и кой я определя),и е конвертируемо,можеш да го обърнеш във фиатни пари,които се ползват в момента.

                            Е ,Биткойна също има стойност и също е конвертируемо във фиат!!!!
                            Така,че можеш и да ядеш,и да си пълниш резервоара,и да се глезиш.

                            П.С. В момента съм в Швейцария,с профит от крипто спекула.
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                              Ааа, сега разбрах защо самая магучая продава само за долари, нищо че ги плюят как били само хартийки. Страх ги е да не ги набият и демократизират.
                              тоз пък дебил трай те обичам ве никой не те е канил на софрата бегай на магистралата с мама и тва е ... пак некви позивни от Козяк 16 самая не знам си квая 6 леа жълти таксита ебаси тъпаците батко ......
                              Last edited by michaelis12; 09.09.2017, 19:22.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                                Питам тебе - като платят с $ за петрол - що да не може да го обмениш.
                                Може и още как, ама някои неща не ги разбирам, затуй питам. Връзката на бай хойн с реалната икономика е същата.
                                мхм съвсем същата е хои си зареди колата с бай хойн или си купи петрол с него ...

                                ето ти тука от американските новини, аз не виждам тоя с мустаците да е заявил, че приема хвойни ... пише за юани, рупии, рубли и евра ....

                                Venezuela's Maduro says will shun U.S. dollar in favor of yuan, others
                                https://www.reuters.com/article/us-v...-idUSKCN1BJ06O
                                Last edited by michaelis12; 09.09.2017, 19:41.

                                Коментар

                                Working...
                                X