IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение
    Пълни глупости!!!
    В пъти написаното от Вас се разминава с физиката. 1 м3 дори и мокър пясък тежи не повече от 1500-1600кг...
    Ясен сте ми!
    Копайте си злато и койни...Успехи!
    Отличен 6!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение


      1 кубик, 4-5 тона пясък и камънак
      Пълни глупости!!!
      В пъти написаното от Вас се разминава с физиката. 1 м3 дори и мокър пясък тежи не повече от 1500-1600кг...
      Ясен сте ми!
      Копайте си злато и койни...Успехи!

      Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

      Коментар


      • https://www.youtube.com/watch?v=wiDIeq7CQV4
        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

        Коментар


        • От доста време следя темата, и реших да се регна. И аз като бат Марин и други вярвах че биткойна е нещо полезно за света, но с последните месеци с тези супер ракетни темпове на растеж сякаш наистина се превърна в понзи пирамидка, пък и попаднах на ето туй сайтче, което показва доста красноречиво че работата не е много чиста. Иначе мен отначало ме беше яд че не съм купил, но сега вече не съжалявам толкова. На спечелилите честито и теглете преди да се е сгромолясало макар че с тези подскоци може и да стигне и до 100k, но то си е по скоро хазарт, все едно да сложиш на Арсенал- Цървена Звезда довечера 2-ка на коефициент 8 и да си на 8x парите си. Както и да е, на вкаралите успех, а другите не се косете, живи и здрави да сме е най-важното пък шансове за печалби бол ))
          Top 100 Richest Bitcoin Addresses. Bitcoin distribution. First Input, Last Input, Number Of Inputs, First Output, Last Output, Number Of Outputs, Balance

          Коментар


          • Днес съм романтично настроен
            Кратък гид за копаене на МагиКоин (XMG) https://coinmarketcap.com/currencies/magi/
            Копае се с процесор. Не пробвайте с ЛабТоп!!! Рискувате да си повредите процесора ..... Ако имате ДескТоп компютър може да го пуснете 24/7 да копае - Windows трябва да е 64 битов! Не се изкарва много, но ще сте "в играта" и кой знае, може да се запалите по Криптовалутите!
            Регистрирайте се тук https://xmg.suprnova.cc/index.php?page=register
            Идете на Help/Getting started page - създайте си миньори/копачи
            Свалете програмата за копаене от тук: http://www.coinmagi.org/files/m-cpum...erd-64-win.zip
            Направете си bat файл в директорията която и е копача - трябва да изглежда така:
            m-minerd -a m7mhash -o stratum+tcp://xmg.suprnova.cc:7128 -u Weblogin.WorkerName -p WorkerPassword

            Weblogin.WorkerName и WorkerPassword - заменете с Вашите
            Направете си регистрация в Борса, на която да търгувате изкопаното, тук: https://bittrex.com/ След няколко дни, в зависимост от мощноста на процесора ще имате първите изкопани МагиКоини и ще можете да търгувате на борсата.
            remember remember the fifth of november

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение



              Да не вземеш верно да купиш злато?!... това ще е голяма глупост според мен.
              Купих! Злато не мога да копая, но Биткоини - мога, та затова
              Всъщност копал съм (промивал) и злато, преди близо 30 г., като бях студент, и да ти кажа не е работа!
              1 кубик, 4-5 тона пясък и камънак за има няма 0,2 - 0,3 грама .... С Биткоините е по-лесно!!!
              remember remember the fifth of november

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                ти си много странна риба хейтър.

                бай марин е дал някой лев за желязо и си копа койни.. малко по малко но си копа и продава (точеше се да зима злато)

                накрая кой е по-добре - той с няколко жълтици + избито желязо (разходи за карти копачки) ... или ти дето не спря да ги храниш тука и си загубил доста часове да храниш койна...

                не съм фен на балоните, но твоето е другата крайност на ъпърите.

                поне бий едни къси от 7300 и като падне на 1000 ще си по 6300$ + на парче...ама не ти стиска.
                За койните съм точно хейтър и такъв ще си остана. Както казах и преди, ще гръмна едно шампанско, когато крипто-пирамидата се разпадне.
                Мисълта ми обаче е, че в момента койнаджиите се намират под голямо напрежение. Ако сега купят на 7300 може да се срине за минути до 100 долара и да им изгорят парите. Ако пък не купят могат да пропуснат евентуалният растеж до 22 000.
                В момента изобщо не ща да съм на тяхно място.
                При тези режисирани крипто-щуротии скъсяването не работи... сети се сам защо, така че скъсявай си ги ти, щом имаш зор да се набутваш.

                А ти като не си хейтър, що не си купиш койни? Ако вземе, че се дигне до 50 000 може да спечелиш много.
                Last edited by Frosty; 02.11.2017, 15:44.
                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  ти си много странна риба хейтър.

                  бай марин е дал някой лев за желязо и си копа койни.. малко по малко но си копа и продава (точеше се да зима злато)

                  накрая кой е по-добре - той с няколко жълтици + избито желязо (разходи за карти копачки) ... или ти дето не спря да ги храниш тука и си загубил доста часове да храниш койна...

                  не съм фен на балоните, но твоето е другата крайност на ъпърите.

                  поне бий едни къси от 7300 и като падне на 1000 ще си по 6300$ + на парче...ама не ти стиска.
                  +++

                  На 7.300 не успях да продам ама на 7.200 стана (11.800 лв.) и айде у ТавексО
                  Сега продавам Биткоин Кеш - първата ми поръчка в Кракен за 500 Евро/Биткоин Кеш се изпълни, ако се изпълни и втората на 600 Евро - пак у ТавексО и това ще ми е най-сладката Унцийка Злато, защото както знаете Биткоин Кеша "падна от небето", т.е. беше БОНУС към Биткоините.
                  remember remember the fifth of november

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                    Бай Марин и Хикс мена дали купуват койни на 7300 или ги хвана шубето?
                    ти си много странна риба хейтър.

                    бай марин е дал някой лев за желязо и си копа койни.. малко по малко но си копа и продава (точеше се да зима злато)

                    накрая кой е по-добре - той с няколко жълтици + избито желязо (разходи за карти копачки) ... или ти дето не спря да ги храниш тука и си загубил доста часове да храниш койна...

                    не съм фен на балоните, но твоето е другата крайност на ъпърите.

                    поне бий едни къси от 7300 и като падне на 1000 ще си по 6300$ + на парче...ама не ти стиска.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Алчен: според мене вероятна причина е това, че холандците са наркомани. Като се накозиш кат` тако`а, като нищо ще помислиш, че една гулия от шарено лале струва повече от къщата ти.

                      За мен настоящата цена на Биткойнченцето - вече над 7 Б ( СЕДЕМ БИМБЕРИЧКИ) в зеленичко, е тотална перверзия. Гледам даже - отскочило е за миг до 7.3 Б.

                      Няма как в един момент да не стане: "Мяу" - както някой туканка обичаше да се изразява. Все още смятам, че дългосрочната цена е над 10 Б и повече, ама няма начин спекулантите междувременно поне веднъж да не очешат наивниците кат` тако`а.
                      Бай Марин и Хикс мена дали купуват койни на 7300 или ги хвана шубето?
                      Last edited by Frosty; 02.11.2017, 15:00.
                      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                      Коментар


                      • При лалетата поне вземаш нещо уникално.
                        Днес всеки може да си копира сорсовете на всяка валута, и да си направи личен клонинг. Ако не беше така, т.е. верно някаква уникалност да имат тия хойни - и аз да съм инвестирал дребна сума.
                        Абсолютно всеки може да си има собствен бай хойн.
                        Всичко дето се случва сега е от неразбиране и склонност към риск.
                        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Алчен: според мене вероятна причина е това, че холандците са наркомани. Като се накозиш кат` тако`а, като нищо ще помислиш, че една гулия от шарено лале струва повече от къщата ти.
                          .
                          Импе и сега е същото Само повтарят едни и същи мантри Накрая цената ще е 0-ла, не знам времево как ще се развият нещата, в Холандия е било 20тина години набалончването, сега нещата се случват по-бързо може и да сме на финала. Куцо и сакато купува и копа.
                          Last edited by al4en; 02.11.2017, 14:30.

                          Коментар


                          • Здравейте, има ли в България посредник, където да открия реална сметка "cash account" без марджин за търговия с Биткойн?
                            Only God Can Judge me...

                            Коментар


                            • Алчен: според мене вероятна причина е това, че холандците са наркомани. Като се накозиш кат` тако`а, като нищо ще помислиш, че една гулия от шарено лале струва повече от къщата ти.

                              За мен настоящата цена на Биткойнченцето - вече над 7 Б ( СЕДЕМ БИМБЕРИЧКИ) в зеленичко, е тотална перверзия. Гледам даже - отскочило е за миг до 7.3 Б.

                              Няма как в един момент да не стане: "Мяу" - както някой туканка обичаше да се изразява. Все още смятам, че дългосрочната цена е над 10 Б и повече, ама няма начин спекулантите междувременно поне веднъж да не очешат наивниците кат` тако`а.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Преди време май имаше и една българска "борса", която изгърмя и завлече парите на маса народ.
                                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                                Коментар

                                Working...
                                X