IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

    Засега нищо ..... Седим и чакаме
    Това е сайта, ако има новини ще се появят пъво тук: https://bitcoingold.org/
    Благодаря ,разбрах! Сайта го знам и затова питам ,щото там нищо.А биткойна го купих по една проста причина - следвай тренда и голямата ликвидност.Дали е балон или не , не знам,това го оставям на фундаменталистите.Аз съм на принципа ,че пазара знае повече от теб и отразява знанията в цената.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nasco_3 Разгледай мнение

      ......Иначе някой знае ли какво се случва с Биткон Голд и как става евентуално получаването му на държатели на биткойни към датата на деленето му?
      Засега нищо ..... Седим и чакаме
      Това е сайта, ако има новини ще се появят пъво тук: https://bitcoingold.org/
      remember remember the fifth of november

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Имам само един въпрос ....

        Има ли човек от форума дето е купил 1 биткойн след 4000 долара......( или 1/2, 1/4 или колкото и да е ) ?
        Не знам дали друг ще си признае ,но аз купих на няколколко пъти между 5000 лв и 9000 лв и вчера продадох 1/10 купеното на 11200.Иначе някой знае ли какво се случва с Биткон Голд и как става евентуално получаването му на държатели на биткойни към датата на деленето му?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
          Книжните валути се сриват спрямо биткойна. Нечестните пари се сриват, спрямо честните пари...А.
          Айде, пак да пишем глупости.За да се сриват книжните пари,трябва хиперинфлация,а такава няма.Едноот свойствата на парите е да са стабилни.Каквото можеше /като стока и услуги / да купиш когато биткойна бе 10$,същото /почти/ може да купиш и при 6000$.Просто цената на биткойна скача рязко-какво по-сигурноот това,че се е набалончила и скоро ще спихне.
          Last edited by 0; 02.11.2017, 20:25.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

            АФЕРИМ !!!! 30 дукатчета ли си купи - да си ги ровиш като Скруч и да си ги ближеш като пипнеш грип?

            Аферим, благородно ти завиждам
            Благодарско Импе,
            Знам че си Искрен в пожеланията!!! Виенски Филхармонии по една унция
            П.С. Ближи си Среброто като си грипав, по-помага пък и не е толкова меко и не се износва като 24 каратовото Злато. Майтапа настрана, когато ми излезне херпес, винаги имам Сребърна монета под ръка и си я ближа!
            remember remember the fifth of november

            Коментар


            • Имам само един въпрос ....

              Има ли човек от форума дето е купил 1 биткойн след 4000 долара......( или 1/2, 1/4 или колкото и да е ) ?

              Коментар


              • Имп, те както и да се обезценяват, няма такава възможност да се обезценяват бързо както би могло при койна. Зад койна стои фундаментът на спекулата, а той е летлив Ти досега ползвал ли си койна за нещо, макар и символично, например поне някаква телешка кожена гривна купувал ли си за Нушето с койн?))
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Импе, това по причина растящия фундамент ли го очакваш !?
                  По причина - самата същност на държавните пари и на биткойновете. Не толкова вторите ще поскъпват, колкото първите се обезценяват.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                    +++

                    На 7.300 не успях да продам ама на 7.200 стана (11.800 лв.) и айде у ТавексО
                    Сега продавам Биткоин Кеш - първата ми поръчка в Кракен за 500 Евро/Биткоин Кеш се изпълни, ако се изпълни и втората на 600 Евро - пак у ТавексО и това ще ми е най-сладката Унцийка Злато, защото както знаете Биткоин Кеша "падна от небето", т.е. беше БОНУС към Биткоините.
                    АФЕРИМ !!!! 30 дукатчета ли си купи - да си ги ровиш като Скруч и да си ги ближеш като пипнеш грип?

                    Аферим, благородно ти завиждам
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Почти като моя ГАРАЖ.
                      https://twitter.com/CMEGroup/status/925355180874522624
                      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от new_investor Разгледай мнение

                        Хайде, честито и още много унции да има И мерси за тоя "магическия" койн - ще го пробвам на пц-то вкъщи - поне отоплението ще е безплатно
                        Не очаквай големи резултати, нито като приход, нито като топлина.
                        А иначе моята първа "изкопана" монета също беше с CPU копане - PrimeCoin (XPM), за 3 дена 1 монета, цената тогава беше 3$!
                        Ама после направиха алгоритъм за GPU и цената се срина ..... сега е около 0,10$
                        Успехи!
                        remember remember the fifth of november

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Impeto
                          ...Все още смятам, че дългосрочната цена е над 10 Б и повече, ама ...
                          Импе, това по причина растящия фундамент ли го очакваш !?
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение
                            Пълни глупости!!!
                            В пъти написаното от Вас се разминава с физиката. 1 м3 дори и мокър пясък тежи не повече от 1500-1600кг...
                            Ясен сте ми!
                            Копайте си злато и койни...Успехи!
                            Ха!!! Оказа се че не съм знаел насипното тегло на мократа баластра ......
                            А иначе мерси за съвета, ама да ми го беше дал преди 5-6 години (щото аз "копам" от 4) щеше да има по-голям ефект!
                            remember remember the fifth of november

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                              +++

                              На 7.300 не успях да продам ама на 7.200 стана (11.800 лв.) и айде у ТавексО
                              Сега продавам Биткоин Кеш - първата ми поръчка в Кракен за 500 Евро/Биткоин Кеш се изпълни, ако се изпълни и втората на 600 Евро - пак у ТавексО и това ще ми е най-сладката Унцийка Злато, защото както знаете Биткоин Кеша "падна от небето", т.е. беше БОНУС към Биткоините.
                              Хайде, честито и още много унции да има И мерси за тоя "магическия" койн - ще го пробвам на пц-то вкъщи - поне отоплението ще е безплатно

                              Коментар


                              • Защо ви се получва а на нас не с койните

                                http://nauka.offnews.bg/news/Skeptik...a-da-r_42.html


                                Коментар

                                Working...
                                X