IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добри Ютро!!!
    В сайта на най-големия Биткоин дилър в България за "Продава Биткоин" продължава да има само ------
    а другите са разтворили "ножицата" между купува/продава почти 600 лв.!!!
    remember remember the fifth of november

    Коментар


    • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение
      Хи хи тази статия просто е пълна с някакви твърдения, на които сигурно и самия автор не знае истинските отговори.

      Това все едно аз сега да тръгна да обяснявам, как звездолета (който не съществува) е по добър от космическа ракета. Тези които са направили, тази "нова супер технология", да я пускат в действие и да "изкъртят" финансовия свят... какво чакат?! Блокверигата премина през много трудности и безброй атаки от безброй играчи... винаги сблъсъците завършват с победа за блокверигата... а тези които я атакуват изпадат в комични ситуации, като случая с MtGox, където хората ще загубят пари заради "съдебната система" която уж трябва да "въздаде" справедливост.

      Иначе от статията следното изречение ме разсмя искрено: "Plus, Hashgraph uses bank-grade consensus algorithms for added security." .... сериозно ли... ха ха...?!
      Last edited by Xman1; 15.11.2017, 04:12.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


        Откраднали са 800 хиляди Биткойна, 200 хиляди са били намерени. Ето чети най новото по въпроса: https://cointelegraph.com/news/-iron...ln-from-mt-gox

        Карпелес всъщност може да стане милиардер, ако всичко се случи както е по Японския закон... и това след като върнат парите, които хората са загубили.
        Не може да стане, защото ако ги продаде няма кой да ги купи.

        Коментар


        • Привет на всички,

          Имам въпрос. Бях, чел, че собствениците на Биткойни, ще получат автоматично и Биткойн Кеш, както и Биткойн Голд. Как да бъдат получени е въпроса? Някой ще ми разясни ли накратко. Идеята за разцеплението си я изясних, но някак чрез гугъл търсене не мога да си го изясня...

          Благодаря



          Коментар


          • https://theamericangenius.com/financ...te-blockchain/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


              Е как къде... където са стотиците милиарди от приватизацията... където са парите от КТБ и тн... списъкът е БЕЗКРАЕН !!! Междувременно народеца мизерува и рови по кофите. (вече и Българи ровят по кофите)

              После някой тук ми се ядосваше, че съм искал да се махам от скапанта ни държава. То просто няма такава пародия... иначе фалшивата статистика всеки ден ни обяснява, как народеца е забогатял.
              Да не те разочаровам,ама там закъдето си запътил(всички опции,които мога да предположа)със сигурност ще видиш много повече ровещи по кофите граждани на съответната държава,а още повече бездомни граждани на съответната държава...Ровенето по кофите не е точен показател...Ще видиш и други неща,които също доста могат да те разочароват...Дано да намериш сили да си признаеш,сам пред себе си,че много очаквания не са ти се оправдали.....
              П.С. Предполагам ,че Северна Корея не ти е опция,щото там със сигурност няма да видиш ровещи по кофите,но най-малко - корейският е доста труден,а езиковата бариера е страшно нещо...
              И да кажа нещо по темата,та да не ме изтрият модераторите - БИТКОЙНА КЕ ПАДНЕ! -рано или малко по-късно....
              Last edited by retro_69; 14.11.2017, 23:16.

              Коментар


              • Това е някаква пълна глупост.. готов съм да си дам портфейла на НАП, МАП, БОБ, ГДБОП, НСБОП и всеки друг боб, за да ми конфискуват койните.. хаха..

                Коментар


                • marin1 - интернет трафика може да се чете като магнитофонна лента.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                    marin, искаш да кажеш че тези от SELEC са посочили въпросното количество ей така за да се избложат и да се олекотят да не бъдат вземани насериозно.
                    Който е работил с Биткоин Портфейл - знае какво искам да кажа!
                    За другите - има ли значение?
                    remember remember the fifth of november

                    Коментар


                    • marin, искаш да кажеш че тези от SELEC са посочили въпросното количество ей така за да се избложат и да се олекотят да не бъдат вземани насериозно.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Сигурен съм на 100% че няма такива суми в "конфискуваните" Биткоин адреси! Може да са оставили 1 - 2 Биткоина или 1 Сатоши ей така за бъзик ....
                        remember remember the fifth of november

                        Коментар


                        • marin1 - биткойните наистина маркират мошенниците, пък тези ако ги откраднат може и да се окажат койните арестувани. Наистина има голем смисъл в това да публикуват адреса, защото сатошито най обича крадци и мошенници пък и ако са българи ще му дойдат малко в повече. Разумно е да се попита и защо вече не са продадени и сумата от тях да е заведена като приход към бюджета, какво чакат да станат по 10 долара ли.
                          Last edited by supertrader; 14.11.2017, 18:35.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                            От Фейсбук страницата на Биволъ:
                            https://www.facebook.com/bivolnews/?...G3syBA&fref=nf

                            "Попитахме МВР по ЗДОИ къде са 213 519 биткойна или близо 1,4 милиарда евро по сегашния курс, конфискувани през май т.г. след разбиване на престъпна група за митнически измами.
                            За операцията ПРАТКА/ВИРУС и за такова количество биткойни съобщи официално още на 19 май т.г. Центърът за правоприлагане в Югоизточна Европа (SELEC), който е координирал разследването срещу престъпната група.
                            Питаме не само къде, но и как се съхраняват тези биткойни, които би трябвало да са заключени в трезора на БНБ, а не в някое прашно бюро на МВР или Прокуратурата.
                            Сумата всъщност е по-голяма, тъй като след форка Bitcoin Cash всеки наличен биткойн получи и по един койн от новата валута. А тя вече се продава за над 1000 долара. Новият форк Bitcoin Gold също дава по 1 койн. Той също расте.
                            Настояваме да бъде публикуван списъкът с публичните адреси на портфейлите, в които се намират тези биткойни. Публичността може да предотврати колосална кражба. Става въпрос за 3 милиарда лева, хора!"

                            Е как къде... където са стотиците милиарди от приватизацията... където са парите от КТБ и тн... списъкът е БЕЗКРАЕН !!! Междувременно народеца мизерува и рови по кофите. (вече и Българи ровят по кофите)

                            После някой тук ми се ядосваше, че съм искал да се махам от скапанта ни държава. То просто няма такава пародия... иначе фалшивата статистика всеки ден ни обяснява, как народеца е забогатял.
                            Last edited by Xman1; 14.11.2017, 16:09.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Чудесна новина, е Рашастан има мелеони балъци
                              Теб хамериканците не ти ли спуснаха новите опорни точки? Чичо Тръмпа каза,че всички който плюят Русия са дебили и хейтъри.Влез моляте в час и си чети имейлите от посолството.Или си на Сорос човек???

                              Коментар


                              • От Фейсбук страницата на Биволъ:
                                https://www.facebook.com/bivolnews/?...G3syBA&fref=nf

                                "Попитахме МВР по ЗДОИ къде са 213 519 биткойна или близо 1,4 милиарда евро по сегашния курс, конфискувани през май т.г. след разбиване на престъпна група за митнически измами.
                                За операцията ПРАТКА/ВИРУС и за такова количество биткойни съобщи официално още на 19 май т.г. Центърът за правоприлагане в Югоизточна Европа (SELEC), който е координирал разследването срещу престъпната група.
                                Питаме не само къде, но и как се съхраняват тези биткойни, които би трябвало да са заключени в трезора на БНБ, а не в някое прашно бюро на МВР или Прокуратурата.
                                Сумата всъщност е по-голяма, тъй като след форка Bitcoin Cash всеки наличен биткойн получи и по един койн от новата валута. А тя вече се продава за над 1000 долара. Новият форк Bitcoin Gold също дава по 1 койн. Той също расте.
                                Настояваме да бъде публикуван списъкът с публичните адреси на портфейлите, в които се намират тези биткойни. Публичността може да предотврати колосална кражба. Става въпрос за 3 милиарда лева, хора!"
                                remember remember the fifth of november

                                Коментар

                                Working...
                                X