IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Кеша,етера и лайткойна си катерят сериозно,който има-честито!

    иначе тук нищо ново- керванът си върви(крипто поскъпва),кучетата си лаят(кучетата си лаят)

    Честито и на теб Хемилио!
    Има Доволно от Всичко изброено + Биткоин. Днес ми се активира и първия Ордер Продава Етерум на 340 Евро - това е от покупките ми на 250 Евро. Изкопаните Етеруми си ги държа за над 1000$.
    П.С. кучетата тук по скоро джавкат а не лаят. А виж - истинските Кучета (DOGE) днес направо си Хапеха, защото имат ЗЪБИ. И от тях доволно (sell на 27 Сатошита)
    remember remember the fifth of november

    Коментар


    • Кеша,етера и лайткойна си катерят сериозно,който има-честито!

      иначе тук нищо ново- керванът си върви(крипто поскъпва),кучетата си лаят(кучетата си лаят)

      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Ами те най-върлите койнаджии са най-озлобени, че самите те изпуснаха влака и не са купували докато е било евтино по 50-100 долара и сега са принудени да играят на рулетка по борсите. И в копането с видеокарти няма келепир вече.
        Мен не ме интересуват техните виртуални цифрички, даже да станат 1 цент или 10 000, пак не ме интересуват, докато не ги видя официално листнати за покупко-продажба на регулирана борса и докато не видя институционален, професионален инвеститор да вкарва реални пари в тяхната измишльотина.
        Last edited by Frosty; 23.11.2017, 22:33.
        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

        Коментар


        • Виждам озлобление при феновете на биткойн. Хората, които предупреждават, че е балон нямат злог в биткойн и съответно гледат по-трезво.

          Завист може би можеше да има, ако феновете бяха спечелили много пари. Ясно е, че става дума за копачи и за семкаджийски суми и че никой от тук пишещите не е "инвестирал" някаква сериозна сума примерно през 2012 и още да държи.

          Теоретично от балони могат да се правят много пари, но на практика почти всички губят накрая. И то много.
          Last edited by Money; 23.11.2017, 22:13.

          Коментар


          • Майната е прав!!!
            Вземете си пуканки и гледайте "шоуто" което ше е м/у 11-ти и 16-ти декември, аз смятам да го гледам от 1-вия ред!!! Ама няма само да гледам ами и ще кеширам.
            После може малко да позлобеете ама няма да е за дълго! През това време ще пълня с кешираното.
            Всичко ще е много бързо и времето за реакция ще е много важно!!!
            Last edited by marin1; 23.11.2017, 21:41.
            remember remember the fifth of november

            Коментар


            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

              Спасителят доста отдавна е приключил кариерата си на кръста , тъй че не виждам смисъл в твоите напъни ...налей си едно и гледай мача по спокойно.
              Отдавна тук се коментира темите да се разделят на две. В едната оптимистите, в другата песимистите. Като щраусите, няма да виждаме възгледите на противниковия отбор.
              Мачове мразя.
              Пуснах линк в контекст, че искат да забраняват криптосите в Европа. Един разумен човек би обмислил всички варианти за реакция. Аз лично няма да си оставя пари в банка. Оттам я злато ще поскъпне, я имоти.
              Криптосите не. В Индия и Зимбабве едва ли се вълнуват от съдбата на някакви си койни, де ни може да видиш ни пипнеш. Ама и там имоти и злато държат цена. Койните са забавление на модерния рекламен човек.
              Явно тук е форум в стил Левски-ЦСКА, отколкото за мислене!
              В Second life, една допотопна игра - си продаваха виртуални къщи за по 100 000 долара. От тяхна гледна точка аз съм неандерталец, че не съм я купил на 50 000 $. От моя гледна точка - нещата глобално отиват на много зле с тия хеликоптерни пари. И като ви угасят тока тоя път ще се хиля в тая тема, щото като трая и забравяте колко народ изгоря с тия койни. Досега не чух обяснение що поскъпват, различно от чистата спекула. Спекулата се движи в двете посоки.
              Last edited by IvanTerziev; 23.11.2017, 21:36.
              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                На кое казваш пенене? Такова щеше да е ако ви злорадствам който накупува Лайтове на 50$, Peer и Namecoin за по 15 $, и protoshares, дето не знам дали се търгуват. И 3 и нещо години Лайта беше на загуба, останалите изброени и сега са.
                Ама тогава си траях, че щеше да е доста гадно ако се пеня!
                Спасителят доста отдавна е приключил кариерата си на кръста , тъй че не виждам смисъл в твоите напъни ...налей си едно и гледай мача по спокойно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                  ..... Такова щеше да е ако ви злорадствам който накупува Лайтове на 50$, Peer и Namecoin за по 15 $, и protoshares, дето не знам дали се търгуват. И 3 и нещо години Лайта беше на загуба, останалите изброени и сега са.
                  ......
                  Ванчо, Ванчо ....
                  Пак ти казвам - Чашата е наполовина ПЪЛНА, а не празна!!!
                  ЛайтКоин Портфейла ми е един от най-старите които поддържам и цялата история си стои, за пъмпа когато говориш, продадох на над 40$ и после си купих двойно на под 20$.
                  В момента е 76$, но няма да продавам преди да стане 1.000$
                  40 ПЪТИ а??? Найс а?
                  Протошеър съм го копал и беше МНОГО изгодно в началото, после се трансформира в Битшеър или нещо такова НО НЕ Е ИЗЧЕЗНАЛ, както ти си мислиш ....
                  remember remember the fifth of november

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                    Ми кво се пениш тогаз ...свиркай си и гледай Марин как гълта вода ...
                    На кое казваш пенене? Такова щеше да е ако ви злорадствам който накупува Лайтове на 50$, Peer и Namecoin за по 15 $, и protoshares, дето не знам дали се търгуват. И 3 и нещо години Лайта беше на загуба, останалите изброени и сега са.
                    Ама тогава си траях, че щеше да е доста гадно ако се пеня!
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                      Да търся графики ли?
                      https://www.coingecko.com/en/price_charts/litecoin/usd
                      От 50$ 28.11.2014 на 1,38$ на 13-ти април 2015.
                      36,23 пъти е поевтинял.
                      .
                      Пак стигаме до въпроса може ли нещо да поевтинее с повече от 100%. Отговорът е - Не може!!!

                      Коментар


                      • Ай ЧЕСТИТО!!!
                        https://cointelegraph.com/news/ecb-e...ree-withdrawal
                        remember remember the fifth of november

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                          И сега да падне на 720 пак няма да купя Биткойн! Просто не се сещам и една причина да струва каквото струва, извън спекулативния елемент. Много добре помня как Лайт падна 40 ПЪТИ, не процента. Понеже един колега копаше на служебния лаптоп , та ги следих.
                          Ми кво се пениш тогаз ...свиркай си и гледай Марин как гълта вода ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                            Аз пък помня как скочи 40 ПЪТИ (не проценти) и продадох после купих по 2 за лев!!!
                            Явно всеки вижда това за което е устроен, едни виждаме възможности, други виждате загуби ...
                            Като с чашата пълна наполовина!
                            Казина по Софето бол, и мацки хубави и безплатно едене и пиенье. Не да треперя дали ще ми дойде копачката, да ми бръмчи на главата, и да следя ако вземе да тръгне надолу тая чисто спекулативна цена.
                            Ама пусто хазарт не ме влече...
                            Тия ваще койни са една рулетка.
                            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                              Много добре помня как Лайт падна 40 ПЪТИ, не процента.
                              Аз пък помня как скочи 40 ПЪТИ (не проценти) и продадох после купих по 2 за лев!!!
                              Явно всеки вижда това за което е устроен, едни виждаме възможности, други виждате загуби ...
                              Като с чашата пълна наполовина!

                              remember remember the fifth of november

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                                Ти да видиш
                                Да търся графики ли?
                                https://www.coingecko.com/en/price_charts/litecoin/usd
                                От 50$ 28.11.2014 на 1,38$ на 13-ти април 2015.
                                36,23 пъти е поевтинял.
                                Тряя да имаш слонски нерви и богоподобна вяра, че пак ще поскъпне 36 пъти, че поне да си на нула. И да държиш портфейла.
                                Може да се видят тогавашните ми мнения у тая тема, пак толкова скептичен бях и излязох прав.
                                Дано не се повтори тоя сценарий. Нищо няма да спечеля от това.

                                Пак Лайтчето оцеля... останалите алткойни нямаха тоя късмет. Цитирах някой дето ми се караше че бил инвесторски форум и спечелил от protoshares. Дано е разкешил навреме, щото сега дори не я намирам тая валута по сайтовете.
                                Last edited by IvanTerziev; 23.11.2017, 20:45.
                                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                                Коментар

                                Working...
                                X