IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от valdor Разгледай мнение
    Какъв е смисъла да купуваш нЕщо,ако то не се използва за нИщо....обявете цена на нещо в биткойни...не можете нали,и знаете ли защо...защото никой от вас не знае колко ще струва той утре,след 1 час или след една минута...дали ще се набутате като го продадете или като го купите,риск който го няма при традиционните валути,поне не в такава степен както при биткойна....+3000....-3000
    В Зимбабве и Венецуела го има. И по времето на Виденов в България го имаше. Само дето тогава се знаеше, че посоката е една. Тука за сега са две.

    Иначе за спекулация е перфектно. Не следиш фундамент, само графики.

    Коментар


    • Добри Ютро!!!
      @maxkeiser $15,000 will fall before Santa calls Rudolf. #Bitcoin

      https://twitter.com/maxkeiser/status/938037008261361664

      На печелившите - ЧЕСТИТО!!!
      remember remember the fifth of november

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Сега ми светна как може да съживим БФБ и дори да прескочим всички достигнати в минато върхове ...
        Просто да направят IPO на позабравени акции , например : криптоПатки, криптоМост, криптоКрем, криптоЕнемона, криптоОлово,...


        Предлагам проф Каро да го номенираме за Нобелова награда по икономика !!!

        Коментар


        • И двамата сте брутални - така не съм се смял от много време - ама идеята е перфектна
          Аз вчера видях една "монета" за криптобанани, като рекламата ѝ гласеше: ако обичате да ядете банани, участвайте в нашето ICO - идеално го бяха направили
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Сега ми светна как може да съживим БФБ и дори да прескочим всички достигнати в минато върхове ...
            Просто да направят IPO на позабравени акции , например : криптоПатки, криптоМост, криптоКрем, криптоЕнемона, криптоОлово,...
            Биткойнът е просто пипната и доработена версия на проф.Каро за чистите акции.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              Който е изпуснал да купи биткойн може вместо това да си купи крипто котка (CryptoKitty):

              https://techcrunch.com/2017/12/03/pe...um-blockchain/


              Надявам се да пуснат и крипто кучета скоро.
              Сега ми светна как може да съживим БФБ и дори да прескочим всички достигнати в минато върхове ...
              Просто да направят IPO на позабравени акции , например : криптоПатки, криптоМост, криптоКрем, криптоЕнемона, криптоОлово,...
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Форексмастер, знам, че най-много мразиш костов, че не ти е позволил да намажеш от баницата, ама какво общо има това с хойни, койни и други боклуци?

                Коментар


                • Както сме я подкарали ще стигнем и до страданията на седесарите, които са яли Банани само на Рождество при управлението на Бай Тошо

                  По време на кризата, когато Иван Костов свали правителството на БСП с Майдан, как беше, КОЙ НЕ ДЗУПА, ТОЙ ЧЕРВЕН, пенсиите паднаха до 1-2долара, сега е същата работа и в пиндостан, пенсиите са вече 0,Х койна, след това следва 0,0Х койна, след това следва 0,00Х койна и т.н.

                  Коментар


                  • Е аз точно това казвам!
                    Мръднала е САМО в биткойни.
                    Не е мръднала, в USD, не е мръднала, като цена на продуктите, не е мръднала, като количество вложен труд.
                    А този труд е заплатен пак в USD, а не в биткойни, които някои сами са си напечатали/изкопали/раздали.

                    П.П. всъщност най-вероятно е мръднала и в биткойни, САМО в 5-те пицарии по света, решили да продадат залежалата и без това стока под формата на спекулативна "инвестиция", която и без това иначе ще изхвърлят.
                    Last edited by 4ervenasgan; 05.12.2017, 11:25.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                      Не съм наясно с текущите цени на пиците в зимбабвийска валута, но съм на около 124% сигурен, че цената на "оная" пица в САЩ в USD не е мръднала от години.
                      седесар по гръб не пада, пицата и в пиндостан и в зимбабве е "мръднала" в биткойни

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от valdor Разгледай мнение

                        Незнам...............
                        Имам монети, които използвам за напълно нормални и полезни неща...

                        Са малко за фючърсите при покупко-продажба на телевизори. Продажбата на телевизора на кредит означава: 1. Производителя на ТВ получава възможност да си погаси с част от ПП и кредита към банката, лихва и главница; 2. Купувача на телевизора получава авансово част от заплата си именно от банката, гледаш погасителния план на кредита. Нали банката, като отпуска кредит все се зацепва за дохода; 3. Няма гаранции в този ТВ фючърс, най-малко от страна на банката, банката стриже и от лево и от десно

                        Коментар


                        • Не съм наясно с текущите цени на пиците в зимбабвийска валута, но съм на около 124% сигурен, че цената на "оная" пица в САЩ в USD не е мръднала от години.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

                            Искаш да кажеш, че оная пицария ВСЕ ОЩЕ продава пиците по 2 биткойна парчето??? Баф маааму!
                            Много добре знаеш какво искам да кажа, например отива един чужденец на екскурзия в зимбабве и почва да чеше репата... бааф мааму, бех тука лани смених си койнчето за една торба долари и си купих една пица за една торба долари, сега мога си сменя койнчето за 1000 торби долари и да си купя пица за 10

                            същата работа и с пиндо бумагата, ще въвеждаме КриптоВалутенБорд, предлагам за шеф на ПиндоБорда Иван Искров

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение

                              Гледам, че те мързи да четеш и мислиш, и искаш наготово да научиш нещо, НЕМА проблем ша си помагаме... По надолу имам едно съобщение до 4и4о, в което обяснявам откуда растут ноги. За теб още един път, данните са взети от страницата на ФРС и други публични източници или: 1. Пари в обръщение 1,6трлн; 2. Публичен пиндодълг 20,5трлн; 3. Частен пиндодълг 38,5трлн.; 4. ФРС засекрети информацията за паричен агрегат М3; 5. Контракти в нефтедолари, ако искаш покопай малко и дай некакво инфо или те мързи; 6. Други международни контракти, без Пиндостан, в зелена бумага;

                              Тоест от т4 до т6 имаш Студио Х, можеш да ровиш и да се изявиш...

                              Или накратко, тази планина от договори, при такова скромно количество пари в обръщение, гарантира, че още дълго време пиндобумагата ще запази своята функция като разчетна еденица, но само толкова... Печатницата е в Китай, виж квотите на пуловете в блокчейн.инфо

                              Давам примерче за точка на спора, Един контракт, който е в биткойни и след минута, час и столетие пак ще струва толкова биткойни
                              Незнам кого го мързи,но виждам,че ти провъзнасяш ролята на койна...няма контракти в биткойни,освен тези с който се купуват биткойни,няма и да има точно поради високата му волатилност.Да поразрових се и видях,че и по други форуми използваш същия език...НО кажи ми,Ти имаш ли койни и как може да си сигурен,че покупко-продажбата на койни не се прави между едни и същи хора с цел надуване на балона,тъй като гледам по борсите в повечето случай може да си купиш даже и по-малко от 1 биткойн...толко имат хората за продажба.И един много прост пример та да ме разбереш...като си вземеш телевизор на изплащане,парите ти не са ли на Бумаги,а...не си ги изработил още...фючрсите,например пак са договор за бъдеща сделка,НОо гарантирана от борсата....а цената на твоите койни от кого са гарантирани?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение

                                ....

                                Давам примерче за точка на спора, Един контракт, който е в биткойни и след минута, час и столетие пак ще струва толкова биткойни
                                Искаш да кажеш, че оная пицария ВСЕ ОЩЕ продава пиците по 2 биткойна парчето??? Баф маааму!

                                Коментар

                                Working...
                                X