IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Видяхте ли, на 17 000 сме, а вие продавате. Специалисти такива

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

      Ами то такива като теб - все са прави и все някой друг им е крив ....
      В казарма - не си ходил, нали?
      Хаха.. казармата не те прави повече или по-малко мъж/ човек, но да ходил съм. Четене му е майката Някога ще ме разбереш

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение

        Златото защо поскъпваше по време на кризата? Защото с него можеш да си купиш хляб и семки в бакалията ли?
        Златото е остатък от нуждите ни за валута когато не е имало електричество, камо ли интернет. Освен че е красиво и рядко, то има и качества които други красиви и редки метали нямат. Платината е по-рядка от златото, но добивът й е много по-труден и се топи на 1800 градуса, за разлика от 1100 за злато. Среброто потъмнява от въздуха. Желязото е хем обилно, хем ръждясва. Алуминий не става за монети защото не е издръжлив. Цял ред други метали са твърде реактивни към всичко, за разлика от златото, което можеш да заровиш както си искаш без да се притесняваш, че нещо в земята ще му намали стойността. Златото е станало съхранител на стойност точно защото е било най-подходящо за нуждите на една валута. Точно затова качествата на биткойна като валута са толкова важни и обвързани със стойността му, или поне би трябвало да бъдат ако ще го сравняваме със златото.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

          Значи съм прав Според мен всеки трябва да прави това от което разбира. Ще ти спестя визитката ми, защо ще излезе, че наистина се хваля, а това не е нужно. На такъв пазар всеки е разбирач. Лошо е, че увличате други, а те ще изгорят, защото нито знаят какво правят нито защо, ще купят цената ще расте ще подскачат и смятат с елките и накрая ще има една 0ла. Вярно ще придобият опит
          Ами то такива като теб - все са прави и все някой друг им е крив ....
          В казарма - не си ходил, нали?
          remember remember the fifth of november

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

            Намах намерение да ти отговарям защото в каквито и детайли да влезна ще излезе че се хваля ....
            Но гледам че ми интерпретираш думите "както дявола чете Евангелието" та затова:
            Дипломата ми е инженерна, но не знам къде е защото никога през целия ми 25-26 годишен трудов стаж не ми е трябвала.
            Никога не съм си слагал титлата "мениджър" пред името, въпреки че фирмата от която се храня (и то добре) вече над 16 години е моя и съм и управител. На визитката пред името имам sales engineer/инженер продажби.
            Значи съм прав Според мен всеки трябва да прави това от което разбира. Ще ти спестя визитката ми, защо ще излезе, че наистина се хваля, а това не е нужно. На такъв пазар всеки е разбирач. Лошо е, че увличате други, а те ще изгорят, защото нито знаят какво правят нито защо, ще купят цената ще расте ще подскачат и смятат с елките и накрая ще има една 0ла. Вярно ще придобият опит

            Коментар


            • http://www.capital.bg/pazari/2017/12...i_platformi_e/

              май се вижда спукването на балона, бъдете умни

              Коментар


              • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                Накрая ще излезе, че тук е заровено кучето
                Намах намерение да ти отговарям защото в каквито и детайли да влезна ще излезе че се хваля ....
                Но гледам че ми интерпретираш думите "както дявола чете Евангелието" та затова:
                Дипломата ми е инженерна, но не знам къде е защото никога през целия ми 25-26 годишен трудов стаж не ми е трябвала.
                Никога не съм си слагал титлата "мениджър" пред името, въпреки че фирмата от която се храня (и то добре) вече над 16 години е моя и съм и управител. На визитката пред името имам sales engineer/инженер продажби.
                remember remember the fifth of november

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Abnell Разгледай мнение

                  ама спрете да го наричате криптоВАЛУТА.
                  Правилно, валута е чужди пари а койните са всички.
                  Ще се наричат КРИПТОКИНТИ или КРИПТОМАНГИЗИ и тн...
                  Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от FreddieMac Разгледай мнение

                    Ролята на биткойн не е да е валута. Не и краткосрочно-средносрочно. Това е неговата дългосрочна роля. Краткосрочната и средносрочната е за съхранение на стойност. И си работи много добре като такова. В момента никой не се интересува чак толкова от скоростта на разплащанията в btc, нито дали можеш да си платиш кафето с него.
                    Добре, но тук говорим за изцяло дигитално произведение. То не съществува отделно от предназначението си. Единствената причина биткойн да е краткосрочен и средносрочен съхранител на стойност е потенциалната му функция на валута. Ако я намаше щеше да е просто ограничена серия компютърен код на базата на иновативна технология. Едно време децата купуваха карти за разни игри в пакетчета по 8, и понякога им се падаха доста редки които и до ден днешен можеш да продадеш за 50-100 долара на ebay. Ако това е биткойн супер, ама спрете да го наричате криптоВАЛУТА.

                    Коментар


                    • Мда ....
                      Очаква се централните банки да го направят преди пускането на фючърсите в дигитална валута на най-голямата борса CME, прогнозира финансистът
                      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Vatman Разгледай мнение
                        Много често се задава въпроса "Какво стои зад биткойн?"... Стоят едни чутовни активи, които са безгранични и това са човешката ГЛУПОСТ + АЛЧНОСТ... няма счетоводна система, която да ги остойности, така, че който може да ги експлоатира в своя полза ....
                        А зад наблюдателите стои друг актив , също тъй голям ... "завист" .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                          Аааа , друго си е с диплома ... за меринджей !
                          Накрая ще излезе, че тук е заровено кучето

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                            3-ти клас килийно, ама повтарях 5 години заради таблицата за умножение и се останах само с 2-ри завършен ....
                            Как не разбрахте, че няма значение кой си, какъв си или какво образование имаш - единственото важно нещо е КАКВО ПРАВИШ И КАК ГО ПРАВИШ!!!

                            хаха, напомни ми за това:

                            "It doesn't matter who we are... what matters is our plan."

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                              Ти наистина си вярваш ) какво образование имаш ? наблюдението ми е, че в този балон хората са от кол и въже )
                              ... на мен пък ми прави впечатление, че и такива се изказват твърде категорично като странични наблюдатели парадокс а?!
                              Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

                              Коментар


                              • Много често се задава въпроса "Какво стои зад биткойн?"... Стоят едни чутовни активи, които са безгранични и това са човешката ГЛУПОСТ + АЛЧНОСТ... няма счетоводна система, която да ги остойности, така, че който може да ги експлоатира в своя полза ....
                                Location: Terminal Island
                                Institution: FBI Correctional Facility
                                Jurisdiction: Unknown

                                Коментар

                                Working...
                                X