IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Днес ,ако беше нормален ден, беше идеално за арбитражи.Но нямаше как да се прехвърлят пари насам натам из борсите в света.Явно затова цените на различните борси се разминаваха с до 20-30 процента!Интересен ден ,а може би и следващите няколко ще са така.Coinbase още не работи.Днес в малкото време което работеше пуснах трансфер на 1000 евро към БГ.Не знам дали ще дойдат,утре ще разбера ,но ми ги потвърдиха.Може и банката ми да им ги върне ,не знам.Вижте какво става с ПИБ и крипто бг

    Коментар


    • Първоначално изпратено от DeBeers Разгледай мнение
      С навлизането на криптовалутите, банките стават едни безсмислени и дори паразитни стурктури.
      Не подценявай банките. Те са третите най-стари институции след Църквата и Университетите. Съществуват от 14-ти век.
      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

      Коментар


      • [QUOTE=Пирон;n3271825]
        Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
        ..... Така е. Само че не се огорчавай, че и нашите тела ще преминат оттам. Логично е да растем до 18, докато обезпечават фючъри след това следва спад и ако надделеят купувачите късите ще трябва да са добри плувци.
        защо им е след като са решили да се самоубиват?
        Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

        Коментар


        • [QUOTE=netware5;n3271810]
          Пазарът може да остане ирационален по-дълго, отколкото вие може да сте платежоспособни. Затова единственото нещо, което остава да направите, е да седнете на брега на реката и да видите как един ден тялото на Bitcoin преминава.

          Пан Гонгшенг, подуправител на Китайската народна банка, 5 декември 2017





          Така е. Само че не се огорчавай, че и нашите тела ще преминат оттам. Логично е да растем до 18, докато обезпечават фючъри след това следва спад и ако надделеят купувачите късите ще трябва да са добри плувци.

          Коментар


          • "Пазарът може да остане ирационален по-дълго, отколкото вие може да сте платежоспособни. Затова единственото нещо, което остава да направите, е да седнете на брега на реката и да видите как един ден телата на БАНКИТЕ преминават" - De Beers.
            С навлизането на криптовалутите, банките стават едни безсмислени и дори паразитни стурктури.

            Коментар


            • Темата "Биткойн" в Инвестор.бг е един чудесен блокчейн (с над 509 блока вече ). Всички верифицирани от модератора и разпределили сума ти рекламно време.
              Всуе.

              Коментар


              • DeBeers - да приемливо е.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Пазарът може да остане ирационален по-дълго, отколкото вие може да сте платежоспособни. Затова единственото нещо, което остава да направите, е да седнете на брега на реката и да видите как един ден тялото на Bitcoin преминава.

                  Пан Гонгшенг, подуправител на Китайската народна банка, 5 декември 2017
                  He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                    DeBeers - това го твърдят койнбейс. Виж в сайтовете на инвеститорите те дали са се похвалили че са инвестирали в койнбейс.
                    Това стига ли - https://a16z.com/portfolio/
                    http://www.ycombinator.com/companies/

                    Коментар


                    • DeBeers - това го твърдят койнбейс. Виж в сайтовете на инвеститорите те дали са се похвалили че са инвестирали в койнбейс.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • https://www.investor.bg/kriptovaluti...cehash-251734/
                        Биткойни за 70 млн. долара изчезнаха от платформата NiceHash Сиcтeмaтa зa paзплaщaнe e билa ĸoмпpoмeтиpaнa, а битĸoйн пopтфeйлът - oтĸpaднaт

                        Маркетинг директорът на борсата Андрей Шкраба пояснява пред WSJ, че около 4 700 биткойна са били откраднати от портфейла. Соіndеѕk cъoбщaвa, чe зa пocлeднo aдpecът, cвъpзaн c пopтфeйлa нa NісеНаѕh, e пoмeщaвaл 4 736,42 битĸoйнa.
                        Kъм мoмeнтa нa пpoбивa тoвa ce e paвнявaлo нa 62 млн. долара, нo в мoмeнтa сумата надвишава 70 млн. долара.



                        Ха-ха-ха, пак ли бе...
                        Тия били големи шегаджии, разсмяха ме...
                        Пак ще пият по една студена вода.
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DeBeers Разгледай мнение

                          Погледни кои са инвеститорите в Coinbase (YCombinator, FundersClub, Andreseen Horowitz, NYSE, Bank of Tokyo-Mitsubishi ....)и ще разбереш, че подобно нещо ще е доста трудно да се случи. Това си е лиценизрана борса по техните закони, а зад тях стоят едни много сериозни адвокатски кантори.
                          адмирации за усилието... аз се засилих ама се сетих че просто няма смисъл
                          Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

                          Коментар


                          • new_investor - нали за да има къси фютчърси трябва да има дълги, не е чак толкова просто.Тези няма да продадат нито един фютчърс който не е покрит, а при ниска ликвидност може и нищо да не пуснат никога. Те са комисионери, не влизат в позиция никога и това е тяхно правило. Друг е въпроса че някой може да се заяде ако тръгне някаква търговия да почне да трупа къси и да счупи клона на дългите - да ги уплаши. Но тогава ще се появи огромно разминаване между манипулираната цена на борсичките и цената - индекса на фютчърсите, ако разликата стане очевадна а тя ще стане такава ще започнат да освобаждават индекса от борсите които са с котировки много настрани и който държи койни при тях най вероятно ще изгори.Не знам как смятат да стабилизират някаква прилична търговия с ракетата, но щом опитват значи би трябвало да имат идея ИЛИ просто искат да я приземят вече.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                              какво ще стане ако утре coinbase им излезе на страницата знака на фбр,цру и тн ...

                              тия са концентрирали страшно много криптоси и за зрели за брулене...
                              Погледни кои са инвеститорите в Coinbase (YCombinator, FundersClub, Andreseen Horowitz, NYSE, Bank of Tokyo-Mitsubishi ....)и ще разбереш, че подобно нещо ще е доста трудно да се случи. Това си е лиценизрана борса по техните закони, а зад тях стоят едни много сериозни адвокатски кантори.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от HuKePa Разгледай мнение
                                аз съм тука да ви чета глупостите....
                                така казваше и форекс мастъра като му казвах , че МТгокс-а е подозрителна черна кутия и не се знае какво чудо ще излезе накрая от нея....
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X