IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Innocent - в Япония вървят като топъл хляб в присъствието на ченгета обаче на борсите им.
    D.Y.F-091066

    Коментар



    • Южнa Kopeя зaбpaни Віtсоіn и ocтaнaлитe виpтyaлни вaлyти, a финaнcoвитe инcтитyции в cтpaнaтa вeчe нямaт пpaвo дa ги изпoлзвaт ĸaтo paзплaщaтeлнo cpeдcтвo. Cпopeд зaбpaнaтa, ĸoятo бe oфициaлнo oбявeнa oт aдминиcтpaциятa нa пpeмиepa Лий Haĸ-йoн, финaнcoвитe инcтитyции нямaт пpaвo дa ĸyпyвaт, дa пpoдaвaт или дopи дa пoддъpжaт нaличнocт oт ĸpиптoвaлyтa.

      https://money.bg/finance/yuzhna-kore...i-bitcoin.html
      Last edited by Innocent; 13.12.2017, 19:29.

      Коментар


      • Преди мисля, че беше задаван въпроса, но ако някой е така добър да сподели кои български борси използва за покупка и продажба на койни? До момента съм ползвал само такива в чужбина с преводи от банкови сметки извън България, но този път мисля да купя от тук.
        Също така след продажба при превод към сметката ви банката правила ли е проблем? Може да звучи глупаво, но четох как HSBC във Великобритания блокирали сметки и провеждали десетдневно разследване дали не се перат пари и подобни дивотии (и не става дума за твърде големи суми). Има ли някоя банка в България, която не третира тези, които спекулират с криптовалути като престъпници? Може и на лични, за да не изглежда, че правим реклама. Благодаря предварително!

        Коментар


        • marin1 - как разбра че това е транзакцията с която тези са прехвърлили койните към другите два адреса ? По този начин може да се блокира всяка една транзакция нарочена за въпросната.

          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Hammer,споделям мисленето ти,аз като спекулант се интересувам само от алт.койни.
            Там има по сериозни движения и възможност за ръст,според мен.


            Но,трябва малко от малко да са се доказали,т.е извън топ 10 не са ми интересни.

            за целта е добре да се помисли по въпроса,ако Биткойн падне,ще остане ли топката в алт.койните,или всички ще спихнат.

            Наблюдавам дни когато Биткойн се покачва,алт.койните падат,или спят,и обратно -при застой на Биткойна,алт.койните наваксват.

            от това може да се направи нещо като система,при мен се получи на няколко пъти.

            Има много хляб в тая работа,топки да има човек само

            успехи гайс!
            Да, и аз съм я забелязал тази закономерност за движенията на биткойн и алт койните. Както и други тук са коментирали при силен ръст явно започват продажби на алт койни и после пак се връщат парите към тях. Точно това е нещо, което се питам и аз - какво е най-разумно да се прави при малко по-сериозен спад на биткойн, когато основно си заложил на алт койни. Обикновено алт койните го отнасят още повече и е по-скоро грешка да се чака да отмине бурята. Май следващия път съм решил да сменя част от алт койните си (тези, които очаквам да направят корекция според техническия анализ) в bitshares usd (скоро ги открих, малко съм нов в криптосвета все пак).Така запазваш стойността им в usd и после лесно се връщаш, след като биткойн се върне към ръст. А иначе очаквам, че ще дойде момент, в който движенията на алт койните няма да са така свързани с тези на биткойн. Ако правилно съм разчел графиките много алт койни трябва да направят добър ръст спрямо биткойн, а самия биткойн го чака спад след още малко ръст според мен. Дали тогава някои алт койни няма да излязат от матрицата (cardano например направи огромен ръст докато всичко наоколо капеше като круши)? Ето това е въпроса. Като спекулант и аз ще се радвам на повече мнения по въпроса - може пък да му намерим чалъма

            Коментар


            • Ето какво се прави за да се блокират Биткоини - крадени или от престъпна дейност!!!
              NiceHash‏ @NiceHashMining 37 минПреди 37 минути
              The stolen #NiceHash funds started to move. If you own a BTC node, please select a blockchain branch without these transactions. https://blockchain.info/tx/b82dc42650688bee5f67273adb3f224ea2c96b71ebeaf6c441 1d09f3903c4d69 …

              Нашите "служби" трябваше да постъпят по същия начин с "конфискуваните" месец Май тази година!!!
              Иначе Милиардите могат да се изпарят/сублимират/евапорират буквално пред погледа ти както и най-вероятно е станало.....
              remember remember the fifth of november

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Тренд се язди докато има сила и топки, после слизаш от умрелия кон
                ако нямаш топки да правиш по-големи пари от повечето, си просто част от Овцете

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                  Не ща да спасявам когото и да е. Хортуваме си тука, грея се до кюмбето и си гледам филма. Такъв сеир не се случва всеки ден. Само жалкото е че като се обърне тренда стискат зъби и всичко умира. Настава тишина. И не е интересно.
                  Тренд се язди докато има сила, после слизаш от умрелия кон
                  Сефте!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Hammer Разгледай мнение

                    Не съм карал никого да вярва на технически анализи. Поради тази причина не мога да приема и някой да ми дава наклон - свободен си да вършиш каквото искаш, ама нещо различно от мнението си да го определяш като "простотия" показва ниско ниво (за съжаление много често срещано по нашите географски ширини). Прави каквото си искаш (отричай или приемай техническия анализ, биткойна и т.н), но ако може без лепене на етикети. Повече няма да ти отговарям, защото ще бъде само загуба на времето за мен. Успехи ти желая с каквото и да се занимаваш.
                    Не го приемай лично човек. Така е отричам техническият анализ напълно като средство за прогноза. Естествено,че си свободен да правиш каквото искаш. парите и живота си е твой. Позволявам си само да ти дам приятелски съвет,да не се доверяваш и ти на техническите индикатори вълни и подобни. Не отричам средните но за там си има съвсем друга техника,а не тази която пише по учебниците и книгите. И не се доверявай юнашката на разни експерти. Те затова са екперти (аз не съм експерт) по форуми и разни сайтове, а не си правят големите кинти и да си свиркат по цял ден.. Успех ти пожелавам не само на теб, а и на всички на бай хойн влакчето правете пари и по-малко злоба срещу нас отричащите хойна.

                    Коментар


                    • Hammer,споделям мисленето ти,аз като спекулант се интересувам само от алт.койни.
                      Там има по сериозни движения и възможност за ръст,според мен.


                      Но,трябва малко от малко да са се доказали,т.е извън топ 10 не са ми интересни.

                      за целта е добре да се помисли по въпроса,ако Биткойн падне,ще остане ли топката в алт.койните,или всички ще спихнат.

                      Наблюдавам дни когато Биткойн се покачва,алт.койните падат,или спят,и обратно -при застой на Биткойна,алт.койните наваксват.

                      от това може да се направи нещо като система,при мен се получи на няколко пъти.

                      Има много хляб в тая работа,топки да има човек само

                      успехи гайс!
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                        Абе какъв технически анализ бе..... Вече се уморих от простотии.Анализатори вълни, свещи индикатори, и некви картинки на разни спецове. От 100 000 картинки ясно е,че една ще е вярна до момента за бай хойна. Човека с вълните. Какви глупости пишеш бе човек. Не разбираш ли,че всяко нещо се движи от тия отгоре с якото кинти. Ти може само да се надяваш,че си уцелил посоката им. Давам ти пример и с форекса понежа го следя. Гледаш некви индикаторчета сигналчета влизаш в позиция и накрая тия диларите бачкащи за банките в чат стая се разбират някой да купи за 250-300 милиона и мести цената. банката доволна, дилара доволен комисионната в джобчето, а ти оставаш с пръст в устата а сигналчето ти вече свети с друг цвят и ти пак тръгваш да го следваш и пак си с пръст в устата. При биткойна манипулацята е 100 пъти по лесна. Трендове мрендове, заеби ги тия глупости. Тоя с парите контролира всичко. Айде лек ден бай хойн маняци
                        Не съм карал никого да вярва на технически анализи. Поради тази причина не мога да приема и някой да ми дава наклон - свободен си да вършиш каквото искаш, ама нещо различно от мнението си да го определяш като "простотия" показва ниско ниво (за съжаление много често срещано по нашите географски ширини). Прави каквото си искаш (отричай или приемай техническия анализ, биткойна и т.н), но ако може без лепене на етикети. Повече няма да ти отговарям, защото ще бъде само загуба на времето за мен. Успехи ти желая с каквото и да се занимаваш.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                          Разбира се че всеки може да си създаде/направи собствена Крипто Валута и да си мисли каквото си иска, включително че е станал милионер, но съвсем друг е въпроса дали някой ще иска да му я купи/приеме тази Крипто Валута.
                          Има примерно Ronn Paul Coin (RPC) https://coinmarketcap.com/currencies/ronpaulcoin/ пазара не иска да я приеме вече повече от 4 години и това си е, но някой може да опита с 4ervenasganCoin или пък с BertiCoin и да има по-голям успех ...
                          А това че 30% от Биткоините били в "криминални ръце" откъде го извадихте нямам си идея, но примерно след като нашето правителство конфискува около 1,25% от СЪЩЕСТВУВАЩИТЕ БИТКОИНИ, т.е. иззе ги от "криминалните ръце" по-добре ли стана или пак е същото???
                          Между другото - много интересна дискусия на тази тема в Туитър - коментарите направо къртят!!!
                          https://twitter.com/lopp/status/939634644936478722
                          Oсобенно този "Let’s hope not, we don’t need a mafia state like Bulgaria controlling that much bitcoin!"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от HuKePa Разгледай мнение
                            ...вие или сте много рядко-прости или се правите на такива

                            майтапа настрана, кажете в какво сте вкарали да ви кажа има ли смисъл
                            би ли споделил ти в какво си инвестирал.
                            койни купуваш или копаеш?

                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                              Абе какъв технически анализ бе..... Вече се уморих от простотии.Анализатори вълни, свещи индикатори, и некви картинки на разни спецове. От 100 000 картинки ясно е,че една ще е вярна до момента за бай хойна. Човека с вълните. Какви глупости пишеш бе човек. Не разбираш ли,че всяко нещо се движи от тия отгоре с якото кинти. Ти може само да се надяваш,че си уцелил посоката им. Давам ти пример и с форекса понежа го следя. Гледаш некви индикаторчета сигналчета влизаш в позиция и накрая тия диларите бачкащи за банките в чат стая се разбират някой да купи за 250-300 милиона и мести цената. банката доволна, дилара доволен комисионната в джобчето, а ти оставаш с пръст в устата а сигналчето ти вече свети с друг цвят и ти пак тръгваш да го следваш и пак си с пръст в устата. При биткойна манипулацята е 100 пъти по лесна. Трендове мрендове, заеби ги тия глупости. Тоя с парите контролира всичко. Айде лек ден бай хойн маняци
                              Който е на борсата повече от три месеца трябва да е разбрал, че индикаторите са гоУлема работа и са направени с цел - не да печели малкия спекуланта а да групират стадото в правилната посока ...

                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Абе какъв технически анализ бе..... Вече се уморих от простотии.Анализатори вълни, свещи индикатори, и некви картинки на разни спецове. От 100 000 картинки ясно е,че една ще е вярна до момента за бай хойна. Човека с вълните. Какви глупости пишеш бе човек. Не разбираш ли,че всяко нещо се движи от тия отгоре с якото кинти. Ти може само да се надяваш,че си уцелил посоката им. Давам ти пример и с форекса понежа го следя. Гледаш некви индикаторчета сигналчета влизаш в позиция и накрая тия диларите бачкащи за банките в чат стая се разбират някой да купи за 250-300 милиона и мести цената. банката доволна, дилара доволен комисионната в джобчето, а ти оставаш с пръст в устата а сигналчето ти вече свети с друг цвят и ти пак тръгваш да го следваш и пак си с пръст в устата. При биткойна манипулацята е 100 пъти по лесна. Трендове мрендове, заеби ги тия глупости. Тоя с парите контролира всичко. Айде лек ден бай хойн маняци

                                Коментар

                                Working...
                                X