IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

    Да, може и да не стане номера с цената от 25 000. Още малко надолу и е време за ски спускане.
    Гледам едната от борсите няколко пъти обират обаче нещо не обръща... като ги знам как нямат кинти и ги пускат на ливъридж 1 към 3 .. ако пробие няма кой да го спре.

    Коментар


    • Xman1 днес биткойна що се срина с 2000? Я ни кажи отигра ли го това, след като имаш някаква тайна информация преди нас простосмъртните

      Коментар


      • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
        Губите пазар, няма проблем, борси фалират няма проблем намазахте ли ските
        Да, може и да не стане номера с цената от 25 000. Още малко надолу и е време за ски спускане.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
          majnata - койните представляват интерес от гледна точка на това което ще инициират - стартират когато стане ясно че са схема за източване на "неблагоразувни" с корумпирана управа финансови институции, които преди 10 години политиците хукнаха да спасяват и никой не им държеше сметка че всъщност ще налеят пари в едни бездънни каци и съответно безкрайно вредни. 10 години ни тровят живота защото наливат пари в едни и същи глупости.
          Банките не се кефят на КУ. И целта на КУ не е спасяване на финансови институции.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

            Ти колко биткойна имаш ?
            Теб това какво те засяга? Нямам и един койн защото не вярвам. Разбра ли сега или да ти го напиша с големи букви? Изпуснах влака като беше на 1 долар. Над това не бих пазарувал и не не ме е яд,че на 2000 не купих. Вас ви е яд че изпуснахте парата. Казвах ви на 2000 щом вярвате теглете кредити и купувайте, ама кой ме послуша?

            Само да ти се похваля днес съм направил над 100% доходност от валутки, мин седмица 79%, ама не квича по темите от сутрин до вечер къв велик играч съм хаха. Айде бегайте да си играете на спекуланти с криптовалути

            Коментар


            • Губите пазар, няма проблем, борси фалират няма проблем намазахте ли ските

              Коментар


              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                Abnell - нищо и няма на действащата финансова система като система, само има много хора които трябва да сменят костюмите с раирани костюми и не им е мястото във финансовите институции въобще.
                Системата е по своята природа нестабилна. А хората (искат да) вярват, че системата е по своята си природа стабилна. И банковата система има за цел да създава илюзията за стабилност.

                Още по-лошото е,че системата е несправедлива и един куп банкери си заминаха 2008-2009 с огромни бонуси. Това е най-дразнещото в цялата работа.

                Коментар


                • Как мога да си купя някое имотче с биткойните?
                  Ако някой ми обясни как, тогава може да си купя някое и друго биткойнче.

                  Коментар


                  • Някаква препечатка или препревод във вести:

                    https://www.vesti.bg/bulgaria/srivyt...gariia-6077396

                    "За целта прокуратурата трябва да докаже, че въпросните биткойни са закупени с пари, придобити по престъпен начин и след това да поиска конфискация от властите в САЩ."

                    Пълен смях, почти 10 години след стартиране на биткойн мрежата някои си мислят, че това са някакви 'средства' стоящи някъде и чакащи някой да ги конфискува и естествено това е САЩ(може би фантазия на автора).

                    Това е свързано с историята за ужким притежаваните от Бг биткойни, ама те ако са в САЩ, както намеква статията едва ли ще се появят насам. По-скоро САЩ могат да ги вземат ако са тук , ама обратното


                    Коментар


                    • Abnell - блокчайна ако ставаше за нещо друго то щеше то да стане. Самата технология е недоносче.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        ма нали и ти това правиш у имотната тема. алармираш за балоня.
                        Нищо не алармирам ... вие щехте да ми стрижете с лорда ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          Когато му дойде времето ...Вервайте ми ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                            Който играЙ пИчели ...както казва един велик българин...
                            Кога ?
                            https://www.youtube.com/watch?v=ztjBzFj8JCg
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                              Абе най не вярвам на такива дето плачат на чужди гробища ...ако ше гълтам вода , поне аз да си избера с каква музика ...
                              ма нали и ти това правиш у имотната тема. алармираш за балоня.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Abnell - нищо и няма на действащата финансова система като система, само има много хора които трябва да сменят костюмите с раирани костюми и не им е мястото във финансовите институции въобще.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X