IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

    Очаквах много, много отдавна, някъде около 10-11 хиляди $ да има дълбока корекция - такава каквато си я описал по-горе (за 2-3 години).
    Всичко което дойде след това, цените над 11-12 хиляди $ за мен си беше ОГРОМЕН БОНУС!!!
    REMEMBER!!!
    http://www.oftwominds.com/photos2017/BTC-projected.png
    За да не се подвежда публиката , (вкл. шараните) е добре да уточняваш дали бонуса не е виртуален или е в омразни долари...
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
      Не мисля, че повече ще падне под 14 хиляди. Единственият начин да намират нови клиенти на тази пирамида е непрекъснато да бутат цената нагоре. Иначе, вземе ли да пада - всичко приключва.
      Лоша работа. Щом индикатора казва дъно ...... 0$ скоро

      Коментар


      • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
        Част от публиката е просто очарователна.
        Ръст от 2000% за годината и са нужни 20% корекция, да се заключи "всичко свърши".

        Биткойн е изключително силно недолюбван нарастващ актив. "Тюлип манията", за която всеки знае.
        Има потенциал за такива таргети, на които сега човек може само да се изсмее.

        Тази корекция за мен ще е малко по-трудна за отиграване - има потенциал да завърши на 14000, но може и да продължи няколко месеца консолидация с финално спускане до около зоната 7000. Докато сме над 7000 обаче, таргетът минимум 30000 остава, а като знам на какви екстензии е способно и едни 30-50% бонус не са невъзможни.

        В малко по-дългосрочен период си мисля, че догодина може да последва корекция, която да е значителна по-сериозна от текущата: както като спад, така и като времетраене. Може да отнеме до две години преди да потъне в забрава и тази тема да е на шеста-седма страница тук, докато не започне новия импулс.

        Разбира се, условностите са много, но за момента сценарията е такъв - или поне докато задържаме над 7000.
        Очаквах много, много отдавна, някъде около 10-11 хиляди $ да има дълбока корекция - такава каквато си я описал по-горе (за 2-3 години).
        Всичко което дойде след това, цените над 11-12 хиляди $ за мен си беше ОГРОМЕН БОНУС!!!
        REMEMBER!!!
        http://www.oftwominds.com/photos2017/BTC-projected.png

        remember remember the fifth of november

        Коментар


        • exxs фалшива корекция, за да имитрат нещо на което цената му се определя пазарно.

          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            да, днес героят на деня е рипъла.
            Колко много шансове дават алтовете само....
            hemilio, ти май си наджапал яко и с двата крака....
            препоръка е

            Коментар


            • Част от публиката е просто очарователна.
              Ръст от 2000% за годината и са нужни 20% корекция, да се заключи "всичко свърши".

              Биткойн е изключително силно недолюбван нарастващ актив. "Тюлип манията", за която всеки знае.
              Има потенциал за такива таргети, на които сега човек може само да се изсмее.

              Тази корекция за мен ще е малко по-трудна за отиграване - има потенциал да завърши на 14000, но може и да продължи няколко месеца консолидация с финално спускане до около зоната 7000. Докато сме над 7000 обаче, таргетът минимум 30000 остава, а като знам на какви екстензии е способно и едни 30-50% бонус не са невъзможни.

              В малко по-дългосрочен период си мисля, че догодина може да последва корекция, която да е значителна по-сериозна от текущата: както като спад, така и като времетраене. Може да отнеме до две години преди да потъне в забрава и тази тема да е на шеста-седма страница тук, докато не започне новия импулс.

              Разбира се, условностите са много, но за момента сценарията е такъв - или поне докато задържаме над 7000.
              Last edited by exxs; 21.12.2017, 19:01.

              Коментар


              • Гледали ли сте детския игрален филм "Призраци край виенското колело".

                Коментар


                • Здравосновна корекция според мен и шанс за натрупване на още монетки покрай волатилността.

                  Коментар


                  • Истинският купон не е почнал още. Когато хойнаджиите усетят, че май имат проблем с физическото кеширане във фиатни пари в брой или по сметка, те тогава ще започне веселбата.
                    He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                    Коментар


                    • Не мисля, че повече ще падне под 14 хиляди. Единственият начин да намират нови клиенти на тази пирамида е непрекъснато да бутат цената нагоре. Иначе, вземе ли да пада - всичко приключва.
                      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        Прямпачи еврейски защо падаме 15035.плямпачиииииии.хяхяхяхяхяяхях
                        само тебе те нямаше тука.....
                        Моля,който няма отношение по темата,и няма какво да каже,да......
                        Абе вие си энаете.......

                        Как хубаво пада всичко ,и эабележете,това не е лошо,а въэможност эа ново эареждане

                        Дано паднат поне 30-40%,на теэи луди ръстове,корекцията е эадължителна.
                        Last edited by hemilio; 21.12.2017, 18:01.
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Бат Марине добри ютро
                          Имаше своите 2-3 месеца на слава, вече всичко свърши като че ли ,

                          Коментар


                          • Прямпачи еврейски защо падаме 15035.плямпачиииииии.хяхяхяхяхяяхях

                            Коментар


                            • тези калорифери - копачките могат ли да се ползват за нещо друго или само за биткойн и подобни да се копаят...
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • да, днес героят на деня е рипъла.
                                Колко много шансове дават алтовете само....
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X