IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • значи е от вида на левкойна
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Намерих един компютър внесен преди 30 г по второ направление...Може ли да копа койни.....?
      Ако успееш да подкараш Windows 10 на него - ще може.

      Коментар


      • Намерих един компютър внесен преди 30 г по второ направление...Може ли да копа койни.....?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение

          Колко пък да е кух? Те и кучетата са пуснати така, ама ей го на, имат си приложение благодарение на смешните комисионни, хората ги ползват за арбитраж между борси
          Веднага казвам колко е кух - в сегашния си вид ibgcoin има уникалното свойство да няма нужда от никаква връзка към интернет. Ама никаква. Едно от следствията на това е, че никой не може да хакне изкопаните койни, защото машината, където се извършва копаенето, въобще не е задължително да е вързана към интернет.

          Освен тоав никой не попита за характеристиките - колко максимално койна има, дали случайно не е преминиран, каква е сложността на копаене, колко се усложнява с времето, дали се копае с нормални процесори или GPU-та... ама иначе хората се втурват да копаят и да му измислят някакви приложения.

          Коментар


          • Най - доброто за форума е, че от ганимацията с койните, губещи няма....

            Браво !!!


            Коментар


            • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение

              Няма смисъл. Това моето е кух койн и не го крия. Който го копа, само ще си загуби времето. Но ако някой иска да купи проекта и авторските права, с радост бих разменил хубавия проект за гадни банкови пари.
              Колко пък да е кух? Те и кучетата са пуснати така, ама ей го на, имат си приложение благодарение на смешните комисионни, хората ги ползват за арбитраж между борси

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение

                Няма смисъл. Това моето е кух койн и не го крия. Който го копа, само ще си загуби времето. Но ако някой иска да купи проекта и авторските права, с радост бих разменил хубавия проект за гадни банкови пари.
                Недей така бе! Нали щяхме да го правим "чист" койн, обезпечен с чисти акции? Аз давам малко ОЦК
                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Давидов, давай да му вкараме малко активи на този койн!!!

                  Измисли начина по който да стане!

                  Аз мога да дам 100К Енергони, 5К саламаджийница, 1000 АКБ. Някой друг ще даде патки, химко и т.н.
                  Няма смисъл. Това моето е кух койн и не го крия. Който го копа, само ще си загуби времето. Но ако някой иска да купи проекта и авторските права, с радост бих разменил хубавия проект за гадни банкови пари.

                  Коментар


                  • innergy - пирамиди, като братчета са.

                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Давидов, давай да му вкараме малко активи на този койн!!!

                      Измисли начина по който да стане!

                      Аз мога да дам 100К Енергони, 5К саламаджийница, 1000 АКБ. Някой друг ще даде патки, химко и т.н.

                      Коментар


                      • Cardano и bitcoin нямат нищо общо.. ама нищо. Нито екип, нито технология, нито консенсус механизъм, нито дистрибуция.. мисля да изчакам до към 2020-та

                        Коментар


                        • innergy - чисти когато и слепите видят главата на бития койн, тези такива карти никога няма да пуснат защото ще им се събере една голяма сума за преводи която всяка банка ще им откаже или ще трябва да бави поне половин месец..иначе става пералня от класа.

                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение

                            Ми кво да мъцна - глава с рамене виждам аз ....
                            Още малко ) но пътя е само един и крипто идиотите започнаха да го разбират

                            Коментар


                            • Браво Ванка ) Можеш ли на мен и на Penko да подариш по няколко милиона от новия койн )) преди бай Марин да почне да копае и Пирона и Хмена да започнат да го величаят )) хаха

                              Коментар


                              • Я д'еа.. Кардано-то станало 60 цента и топ 5
                                3000% от средата на октомври

                                Happy!

                                Коментар

                                Working...
                                X