IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
    Някой иска ли да копае InvestorBg Coin на Windows 10? Отне ми почти един ден да сглобя софтуера и се убедих, че вътрешната му стойност е кръгла нула, колкото е и вътрешната стойност на всички останали "криптовалути" взети заедно.

    Сериозно - ако някой иска да копае IBG Coin, ще кача някъде софтуера и ще дам указания къде какво се стартира и кое как се прави.
    давай го

    Коментар


    • Някой иска ли да копае InvestorBg Coin на Windows 10? Отне ми почти един ден да сглобя софтуера и се убедих, че вътрешната му стойност е кръгла нула, колкото е и вътрешната стойност на всички останали "криптовалути" взети заедно.

      Сериозно - ако някой иска да копае IBG Coin, ще кача някъде софтуера и ще дам указания къде какво се стартира и кое как се прави.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

        ако не си разбрал още -Биткойнът не е инструмента за спекула
        А за какво е инструмент?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

          Може би сега банките като използват RippleNet, биткойн ентусиастите най-накрая ще се усетят, че между блок веригата като технология и крипто валутите има доста голяма разлика.
          Едва ли. По света има прекалено много изгубени в превода.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
            Защо? Мислех да си купя един Биткойн, и се въздържах. Усъмних се в Новата парадигма, убиеца на кеша, Робин Худ за банкстерите и това дето щяло да струва колкото голям апартамент в София. Понеже никой не можа да ми каже за кво реално ми е.
            Спасих 6325 $ или 10300 грешни лева.
            О,това е чудесно,радвам се за теб,че намираш някакъв душевен мир в моменти на корекции на цената

            Ако може и нас да спасиш от хейтовските ти коментари ще е повече от чудесно.

            п.с. и ако не си разбрал още -Биткойнът не е инструмента за спекула,това са алт.койните,но добре,че не си го разбрал навреме,спестил си още едни пари
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • 7к XRP на цена - 0.28
              Ще си ги стискам още малко.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                Значи вече си на загуба...
                Защо? Мислех да си купя един Биткойн, и се въздържах. Усъмних се в Новата парадигма, убиеца на кеша, Робин Худ за банкстерите и това дето щяло да струва колкото голям апартамент в София. Понеже никой не можа да ми каже за кво реално ми е.
                Спасих 6325 $ или 10300 грешни лева.
                Last edited by IvanTerziev; 30.12.2017, 12:33.
                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                  Добри ютро!
                  Щях да съм на загуба от 6 325 $ на койн, ако се бях включил.
                  Коментира се само което върви нагоре.
                  Бай Марин спря да ни поздравява, и се включвам аз.
                  Приятен ден!
                  Значи вече си на загуба...

                  Коментар


                  • Добри ютро!
                    Щях да съм на загуба от 6 325 $ на койн, ако се бях включил.
                    Коментира се само което върви нагоре.
                    Бай Марин спря да ни поздравява, и се включвам аз.
                    Приятен ден!
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • Ко си мислите, бабките няма да се оправят койните ли?
                      Я глеите ко праят:
                      https://www.youtube.com/watch?v=HV9_eSjq_kA
                      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение

                        Нищо не усещат банките. Те просто използват добре работеща технология и нищо повече. Няма начин някоя от банките, с които работи компанията, създала XRP, някога да предпочетат Рипъл мрежата, ако за целта им се налага да използват сетълмент валута, чиято цена се движи като асансьор. Всички изгоди от бързата транзакция отиват по дяволите, да не говорим за риска от огромни финансови загуби.
                        Азиатците купуват XRP като луди, само защото някакви техни банки са решили да използват технологията на RippleLab. Последното изобщо не означава, че ще използват XRP за сетълмент. То и няма как, при положение че цената му е полудяла, а в същото време Ripple мрежата на практика поддържа разплащания във всяка валута... Все едно да "инвестираш" в iPhone-и , защото Apple е готина компания.
                        Може би сега банките като използват RippleNet, биткойн ентусиастите най-накрая ще се усетят, че между блок веригата като технология и крипто валутите има доста голяма разлика.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                          Не,нямам рипъли,но,както написах очаквам маркет капа им да се разводни към алткойни, ръйш ли?
                          Тц.
                          Ае кеша и голда алткойни ли са? А Етера?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                            И кво? Аз имах купчина по 20 цента. Дадох им ги още на 40. Ти да не би да държиш?
                            Не,нямам рипъли,но,както написах очаквам маркет капа им да се разводни към алткойни, ръйш ли?
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              Добто утро.
                              Ракетата Рипъл излетя.
                              Споделям мнението на xman,че тези пари,които се вкарват в момента в рипъла,в един момент ще се разпределят по алткойните,което е добре.
                              Успехи!
                              И кво? Аз имах купчина по 20 цента. Дадох им ги още на 40. Ти да не би да държиш?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
                                Кой е най-лесният начин да скъся биткойн от България, ако някой го е правил реално. Гледах разни фючърс борси, но не ми се сториха сериозни. Някой от вас шорти ли биткойн, и ако да - как?
                                Какво значи да си гледал фючърс борси, които не ти се струват сериозни? Ако CBOE и CME са несериозни.... Who the fuck is?

                                Коментар

                                Working...
                                X