IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от new_investor Разгледай мнение

    Слагаш най-злия адблокър и забравяш за тия реклами на цял екран. По принцип подкрепям сайтовете, които редовни посещавам и изключвам блокъра за тях. Но излезе ли ми реклама на цял екран, която ми закрива текста, директно се включва с настройка за блокирана на абсолютно всичко. Разбирам, че от това си изкарват парите, но трябва да има някаква мярка на нахалството.
    Между другото преди месец-два и на инвестора ми изквича, че има майнър пуснат, ама май бързо се отказаха от тая идея.А реално нямам против да им заделя да речем 5% процесор - не ми пречи, а прозореца на инвестора е отворен през повечето време.
    https://chrome.google.com/webstore/d...belmpjcgmbgjcl
    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

    Коментар


    • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение

      Това нещо не е конкуренция на блокверигата. За сега Hashgraph технологията не се различава особено много от Ripple. Всички знаем, че централизираните "доверени" нодове могат да бъдат "безкрайно бързи".

      Коментар


      • https://hackernoon.com/demystifying-...s-d605e5c0cee5

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Няколко дни спуквам от търговия нек'во жиуотно Verge. XVG, с най голям обем на Битрекс. Баси асансьора е. И срещу долари и срещу биткойни.
          Нещо повече да ми кажете за него?
          Не съм задълбавал много, ама не е лошо на теория. Това е от типа privacy coins. Ползва Тор мрежите и други разни. Копае се, ограничено е като предлагане. Според мен има хляб. Купих преди няколко седмици на $ 0,06 и избягах на около 20 цента средно. Сега се оглеждам за вход пак. Ако хвръкне, май няма да го гоня.

          Коментар


          • Xman1 - нищо не могат да поемат тези койни сега, дори ако хората започнат да ги използват това ще е по добре за безмозъчната политика на ЦБ. Защото ако чрез тях се опосредствя икономическа дейност въпреки дълговия капан в който ЦБ са вкарали икономиката това ще изпусне парата. Не виждаш ли ЕЦБ си пеят за 2% инфлация като цел, т.е. целта им е дълговете да не се топят а да е както сега - новите дългове връщат парите за старите и планината расте и дърветата са на път да пробият небето. Койните няма как да ги вразумят и да променят техните възгледи за нормалност. Просто пирамиди които колкото по късно паднат толкова по болезнено ще е.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Няколко дни спуквам от търговия нек'во жиуотно Verge. XVG, с най голям обем на Битрекс. Баси асансьора е. И срещу долари и срещу биткойни.
              Нещо повече да ми кажете за него?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение
                Може и да е имало, но лично аз не съм виждал толкова нисък процент.. трябва да се анализира

                За първи път е... и най вероятно ще продължи да пада, което е много добре като цяло за крипто. Не трябва целия пазар да зависи от една монета.

                Дори си мисля, че това трябваше да стане много по-рано, особено като се има предвид, че Биткойн мрежата е задръстена от поне една година. Да скалират или да се махат. Цялата крипто общонст получи "лошо име" заради, нежеланието на Биткойн Кор дивелопърите да увеличат големината на блоковете.

                Няколко криптовалути могат да поемат всички транзакции в света днес, това е истината, всичко друго е манипулация и лъжа.
                Last edited by Xman1; 02.01.2018, 13:35.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение
                  Може и да е имало, но лично аз не съм виждал толкова нисък процент.. трябва да се анализира
                  То "анализа" е ясен за всеки, който има опит с "горещите" акции на БФБ през 2007

                  Коментар


                  • Може и да е имало, но лично аз не съм виждал толкова нисък процент.. трябва да се анализира
                    BTC Dominance 36.6%

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                      Според мен сайтовете трябва да дават избор между реклами и копачка... мисля че повечето хора ще предпочетат копачка, ако не е много натоварваща.


                      А и рекламите които закриват целия екран, също трябва да бъдат забранени. От къде на къде трябва да гледам 5 минути видео преди да видя страницата... трафика да не е за без пари?!
                      От Март гугъл хром поетапно ще блокира реклами които не отговарят на техните стандарти, включително тези на цял екран, които изкачат, пускат звук или мигат. По важното ако е голям процента на такива реклами ще спира всичките реклами на сайта. Ще се вдигне нивото доста.

                      А копачка не е вариант и се блокира от антивирусните, аз и 1% няма да давам за копачки, ток на вятъра, и по-важното моят ресурс си е за мен
                      Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                        Да забранят тогава и тежките реклами, които реално крадат трафик, особено през мобилните телефони. Аз имам браузър който ми показва колко точно трфаик и време ми е спестил от гледане на реклами.


                        Да не говорим за врътките на нашите мобилни оператори да крадат директно от клиентите посредством "вируси за абонамент" към непоискани услуги. *Вижте темата: "ТЕЛЕНОР ме измами" .



                        Според мен сайтовете трябва да дават избор между реклами и копачка... мисля че повечето хора ще предпочетат копачка, ако не е много натоварваща.


                        А и рекламите които закриват целия екран, също трябва да бъдат забранени. От къде на къде трябва да гледам 5 минути видео преди да видя страницата... трафика да не е за без пари?!
                        Слагаш най-злия адблокър и забравяш за тия реклами на цял екран. По принцип подкрепям сайтовете, които редовни посещавам и изключвам блокъра за тях. Но излезе ли ми реклама на цял екран, която ми закрива текста, директно се включва с настройка за блокирана на абсолютно всичко. Разбирам, че от това си изкарват парите, но трябва да има някаква мярка на нахалството.
                        Между другото преди месец-два и на инвестора ми изквича, че има майнър пуснат, ама май бързо се отказаха от тая идея.А реално нямам против да им заделя да речем 5% процесор - не ми пречи, а прозореца на инвестора е отворен през повечето време.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Ето това вече е гнусотия. Тези ... миньорите да ползват чужди компютри за тъпите койни.


                          https://www.bloomberg.com/view/artic...urrency-miners
                          Със сигурност са миньорите, а не собственика/администратора/ на сайта. И рекламите те ги сложиха.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                            Лесно е да се инкриминира като нарушение на privacy, доста по-сериозно престъпление е от обикновената кражба на ресурс
                            Но не очаквам да стане масово, просто не е достатъчно доходоносно.

                            Да забранят тогава и тежките реклами, които реално крадат трафик, особено през мобилните телефони. Аз имам браузър който ми показва колко точно трфаик и време ми е спестил от гледане на реклами.


                            Да не говорим за врътките на нашите мобилни оператори да крадат директно от клиентите посредством "вируси за абонамент" към непоискани услуги. *Вижте темата: "ТЕЛЕНОР ме измами" .



                            Според мен сайтовете трябва да дават избор между реклами и копачка... мисля че повечето хора ще предпочетат копачка, ако не е много натоварваща.


                            А и рекламите които закриват целия екран, също трябва да бъдат забранени. От къде на къде трябва да гледам 5 минути видео преди да видя страницата... трафика да не е за без пари?!
                            Last edited by Xman1; 02.01.2018, 12:32.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Ето това вече е гнусотия. Тези ... миньорите да ползват чужди компютри за тъпите койни.


                              https://www.bloomberg.com/view/artic...urrency-miners
                              Това от поне половин година се случва, но вече антивирусните го блокират, поне моята
                              Смешно е, отваряш новинарски сайт или блог и антивирусната крещи JS.Miner и повече не влизаш там ест, пълна пародия.
                              Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

                              Коментар


                              • Лесно е да се инкриминира като нарушение на privacy, доста по-сериозно престъпление е от обикновената кражба на ресурс
                                Но не очаквам да стане масово, просто не е достатъчно доходоносно.

                                Коментар

                                Working...
                                X