IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Колко жалко че повечето хора продължават да гледат на криптовалутите като на начин за печалба.
    Не виждате ли там начин да си улесните живота ?
    Какво не харесвате на идеята да ползвате децентрализирана валута ? - да не говорим че това е само едно от приложенията на блокчеина.
    Какво стои за хартиените валути ?
    Много ли ви кефи да плащате данък инфлация ?
    Супер доволни ли сте да сте от долната страна на монетата, някой да не могат да фалират а 97 % да са в дългове и да не могат да се издължат ?
    Една валута ( да уточня, биткойна има още доста да се развива за да стане адекватна такава но е стъпка в правилната посока ) колко струва?
    Много хора не са доволни от сегашното статукво, защо държавата да може да печата пари без покритие ?
    Защо лично аз да плащам за некадърността, безхаберието, мързела и корумпираноста на държавните служители и всички на държавна издръжка ?
    Една валута има толкова стойност колкото ние и дадем , валутите зад блокчеин технологията имат потенциала да променят света.
    Очевидно не само аз съм на това мнение.
    И да изясним нещо което явно голяма част от пишещите тук не са наясно.
    Не само миньори и спекуланти ползват криптовалутите и технологиите, мнозина ги ползват по предназначение и затова те имат стойност и защото са избрали да ги ползват за да им дадат стойност.
    Аз също заставам зад крипто валутите не спекулирайки и копаейки ги а ползвайки ги за разплащания за парични преводи за смарт контракти за това за което са създадени.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение
      Виж си таксите за входящи SEPA преводи в твоята банка. Борсите ти взимат около едно евро за това, но провери колко (ако изобщо) удържа твоята банка.
      имам една универсална евро сметка в CCB и девойката в банката каза , че по нея могат да се получават евра до 100 евро без такса , до 500 е 4 евро и над 500 е някакъв процент

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bat sali Разгледай мнение

        Прочетах ,че към външен портфейл е 4 %, което изглежда поносимо . Препоръчителна сума за прибиране ... 50 , 100 , 200 долара ?
        Виж си таксите за входящи SEPA преводи в твоята банка. Борсите ти взимат около едно евро за това, но провери колко (ако изобщо) удържа твоята банка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение

          Не съвсем. Направи си регистрация в борсите. Отнема ден-два поне с верификацията, а напоследък може и повече, че всички търгуват.

          После, когато миньорския пул ти даде изкопаното по сметката при тях , си ги прехвърли в някоя от борсите. Имай предвид обаче, че таксите за трансфер на миньорите може да са колкото сумата на трансфера. Чети кога и колко взимат и си прави сметката.
          Като си прехвърлиш койните - продаваш и нареждаш превод към сметката ти в БГ, например.
          Прочетах ,че към външен портфейл е 4 %, което изглежда поносимо . Препоръчителна сума за прибиране ... 50 , 100 , 200 долара ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bat sali Разгледай мнение

            Благодаря за важната информация . Значи правя регистрация на някоя от тези две борси и казвам на nicehash да прехвърлят всяко 0,001 там , после продавам койните за евро и после....?
            Ако е всяко 0.001, няма да ти остане нищо към евро
            Коинбейс можеш да ползваш безплатно от Найсхеш, хвърляш там парите и теглиш към евро сметка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bat sali Разгледай мнение

              Благодаря за важната информация . Значи правя регистрация на някоя от тези две борси и казвам на nicehash да прехвърлят всяко 0,001 там , после продавам койните за евро и после....?
              Не съвсем. Направи си регистрация в борсите. Отнема ден-два поне с верификацията, а напоследък може и повече, че всички търгуват.

              После, когато миньорския пул ти даде изкопаното по сметката при тях , си ги прехвърли в някоя от борсите. Имай предвид обаче, че таксите за трансфер на миньорите може да са колкото сумата на трансфера. Чети кога и колко взимат и си прави сметката.
              Като си прехвърлиш койните - продаваш и нареждаш превод към сметката ти в БГ, например.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение

                Bitstamp, Coinbase и донякъде Poloniex. С първите две не съм имал проблеми досега. Третата е за резерв само и не мога да потвърдя трансферите дали минават без проблеми.
                Благодаря за важната информация . Значи правя регистрация на някоя от тези две борси и казвам на nicehash да прехвърлят всяко 0,001 там , после продавам койните за евро и после....?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bat sali Разгледай мнение

                  препоръчай читава борса....
                  Bitstamp, Coinbase и донякъде Poloniex. С първите две не съм имал проблеми досега. Третата е за резерв само и не мога да потвърдя трансферите дали минават без проблеми.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение

                    Най-добре си открий сметка в някоя читава борса, че да си превеждаш изкопаните биткойни натам, когато и ако ти ги дадат, а и си струва, предвид комисионите им.
                    После продаваш койните и SEPA към БГ
                    препоръчай читава борса....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bat sali Разгледай мнение

                      Аз сега започвам и копам с около 0,001 на ден , но все пак искам да ми стане ясно процедурата , различни пътища , комисионни и разни ебавчици .
                      Най-добре си открий сметка в някоя читава борса, че да си превеждаш изкопаните биткойни натам, когато и ако ти ги дадат, а и си струва, предвид комисионите им.
                      После продаваш койните и SEPA към БГ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение

                        Какво си изкопал там?
                        една 1080 и една 1080 TI , това ми е резултата за момента , по курса днес 13-14 долара на ден

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение

                          Какво си изкопал там?
                          Аз сега започвам и копам с около 0,001 на ден , но все пак искам да ми стане ясно процедурата , различни пътища , комисионни и разни ебавчици .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение

                            Какво си изкопал там?
                            Друго освен биткойни не може да е изкопал баш там. Сега чака следващия им фалит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bat sali Разгледай мнение
                              Колеги малко помощ....., кой е най бързия и лесен начин да изтегля в пари изкопаното в NiceHash?
                              Какво си изкопал там?

                              Коментар


                              • Xman1 - това е една много малка програмка която пише счетоводна книга, а идеята е със заложените в нея функции да се нанижат банките да заграбят това чудо на природата за да не го изпуснат защото не може да е ценно пък да не е тяхно. Във въпросната програмка няма грам изкуствен интелект и целта е единственно да ги изложи така както те се подиграват със стойността на неща които винаги ще имат стойност им се набутва сега един въздух да се подуят от преяждане. 99 % от хората никога през живота си няма да ползват койн и не може никой да ги накара да ползват това ирационално нещо да се разплащат. Важното е че е като въздушно злато , което "умните" банки кредитираха и скоро ще го притежават всичкото, завинаги и ще бъде само за тях.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X