IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Нема са пуашите .
    Още хилядатина до 8500/8000 . Ама още на 15 К ви казах . Сега щехте да сте на печалба
    А може и да греша
    Директно на 5600 да ходим

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
      Така мислеха и повечето от "инвеститорите" в химковци, кремове, патки, мостове и т.н.
      ....познаха единствено за "тихото".

      Има една огромна разлика между химковци, кремове и тн... Биткойн вече го е правил това... тези които ги изброи, не са. На Биткойн това ще му е просто поредното възкръсване... от много... а тия дето ги изброи "умряха" само по веднъж.... макар и някои от тях да "умираха бавно".

      Освен това има и друга разлика, при Биткойн никой не може да каже "затаваряме и режеме на скраб". Няма реална причина за този спад в момента, освен чиста спекулация. При тия дето ги изброи имаше причина... нарязаха ги на скраб. Правиш сравнение между несравними неща.


      Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
      Наистина. Не всички са фанатици като вас. Наистина предприемчивите люде пуснаха валути, и някои от тях получиха милиардна "капитализация" още преди алфа версията.

      Тези предприемичиви люде за които говориш никога не са говорили такива глупости срещу криптовалутите, като теб.

      Ти си човек, който залива форума с тотални глупости почти всеки ден. Разбира се че рано или късно щеше да има спад, като при всяко нещо, нищо не върви до безкрайност нагоре без корекции... дори Биткойн. За съжаление, когато нещата отново тръгнат нагоре, ти пак ще си тук да ни обясняваш, как "балона ще се спука".
      Last edited by Xman1; 17.01.2018, 16:39.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

        Биткойн обществото може един ден да осъзнае, че са били богати на хартия в един момент, а после са станали по-бедни в действителност. (Това може би не се отнася до Сатоши и по-ранните биткойнъри.)

        Поне тези, които все още са на плюс да продадат. Който превари другия няма да загуби.
        Предполагам, че онези, които са се нашили в криптоси ще претърпят значителни финансови щети през идващите седмици(може би месеци). Мнението ми не е препоръка.
        Къде се покри Хиксмена, който до вчера разправяше, че от криптосите всички само печелели?
        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

          Така мислеха и повечето от "инвеститорите" в химковци, кремове, патки, мостове и т.н.
          ....познаха единствено за "тихото".
          Никито на салам .. кажи Импе )

          Коментар


          • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
            Ми както съм ти казвал неведнъж, не виждам как бих съдействал на подобно противно създание. И не, грам не ме интересува какво правиш. То не спря да дуднеш в тая тема просто.....
            Не е дуднене. Едно, че говорих факти, друго, че познах какво ще се случи. Това ли заслужавам сега? Искаше да ви излъжа, че да съм ви приятен ли? Мама ме учи да не лъжа като бях малък.

            Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
            ...

            Ти наистина ли си вярваш, че някой тук ще ти окаже подкрепа, при всичко което изприказва до сега?!
            Наистина. Не всички са фанатици като вас. Наистина предприемчивите люде пуснаха валути, и някои от тях получиха милиардна "капитализация" още преди алфа версията.
            Last edited by IvanTerziev; 17.01.2018, 16:28.
            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
              .....

              След това когато нещата позатихнат и всички позабравят за "Биткойн", пак ще тръгнем "тихо" нагоре.
              ...

              !
              Така мислеха и повечето от "инвеститорите" в химковци, кремове, патки, мостове и т.н.
              ....познаха единствено за "тихото".

              Коментар


              • Явно някой иска да убеди наивните глупаци, че на Биткойна наистина му наближава края, за да продават на загуба... особено тези които купиха преди новата година.

                След това когато нещата позатихнат и всички позабравят за "Биткойн", пак ще тръгнем "тихо" нагоре.


                Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                Зарибих се по мое крипто, ама не щете да съдействате. В момента опъвам кабели за видеонаблюдение, ако те интересува в подробности.
                Ти наистина ли си вярваш, че някой тук ще ти окаже подкрепа, при всичко което изприказва до сега?!

                Коментар


                • Ми както съм ти казвал неведнъж, не виждам как бих съдействал на подобно противно създание. И не, грам не ме интересува какво правиш. То не спря да дуднеш в тая тема просто.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                    ъхъ, етери да, те ми трябват за ICOтата, а ти какво правиш бе, кеска, айде кажи нещо и за теб, стига маза темичката с грозния си хеит
                    Зарибих се по мое крипто, ама не щете да съдействате. В момента опъвам кабели за видеонаблюдение, ако те интересува в подробности.
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • ъхъ, етери да, те ми трябват за ICOтата, а ти какво правиш бе, кеска, айде кажи нещо и за теб, стига маза темичката с грозния си хеит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                        Рипъли никога не съм и никога няма да купя, пък ако ще да правят по 100% на ден ръст. Рипъл не е крипто, то е точно обратното на идеята на криптото.
                        Те и Етерите потънаха почти наполовина. Допълваш ли допълваш ли?
                        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                          Их ако можеха и БФБ така да вдигнат..............
                          E...нали след Шиндзо Абе за койните, сега Меркел иде за БФБ в събота!

                          Коментар


                          • Рипъли никога не съм и никога няма да купя, пък ако ще да правят по 100% на ден ръст. Рипъл не е крипто, то е точно обратното на идеята на криптото.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                              Абе муха муха, ама не проадох апартамент за Рипъли примерно. Сега си ядат ушите от яд. Аз да съм простия, нека! Нали щяха да свършват, и само нагоре? Купуваш ли в момента, или само се правиш на разбирател?
                              Рипъли дали купуваш имам предвид, не хардуер.
                              Их ако можеха и БФБ така да вдигнат..............

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                                Кеска, ма ти дуднеш ли пак бре Какъв бой бе, че ти за мен си като муха в стаята - досадно и неприятно, ама само толкова.
                                ...
                                Абе муха муха, ама не продадох апартамент за Рипъли примерно. Сега си ядат ушите от яд. Аз да съм простия, нека! Нали щяха да свършват, и само нагоре? Купуваш ли в момента, или само се правиш на разбирател?
                                Рипъли дали купуваш имам предвид, не хардуер.
                                Съвсем скоро ще видим 4 цифрена сума на Биткойн. Само няколко часа ни делят.
                                Last edited by IvanTerziev; 17.01.2018, 16:03.
                                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                                Коментар

                                Working...
                                X