IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Предвид идеологията на биткойна могат да се окажат прави. В момента, в който криптото започне да се използва за реални разплащания, курсът му към фиат е без значение.
    Ти би ли си продал къщата с дворчето за няколко биткойна чиято цена играе нагоре надолу с 50% дневно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

      биткойн обществото е на мнение че като не продадеш не реализираш загуби, затова и не го правят.
      Предвид идеологията на биткойна могат да се окажат прави. В момента, в който криптото започне да се използва за реални разплащания, курсът му към фиат е без значение.

      Коментар


      • Интересно е как за нула време картинките в статиите за Биткойн се промениха. От златни монети (каквито Биткойн никога не е бил), като каквито го представяха - до обърнати надолу стрелки и сигнално червени монети.
        Сега ще видим в кой момент ще пуснат и монети с череп и кости до прочутото B...

        Коментар


        • Xman1 - не просто ви е време да закачите най после. Тези шитове са мега неликвидни, виж фютчърсите и ги сравни с други..сравни капитализациите на другото което има толкова фютчърси оборот с капитализацията на шиткойните и ще откриеш верния отговор.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

            Можеш да ми се извиниш
            За какво, бе моме ощипана?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от new_investor Разгледай мнение

              За кратко може и по-надолу да иде. Много е силен натиска надолу. Отделно не забравяй фактора паника. Много народ гори. Ако трябва да съм честен вчера след първото пропадане на лайткойна под 200 кеширах всичко и чакам на страничната линия. Загубих около 40% от натрупаната печалба (началната инвестиция съм я извадил отдавна), но днес щях да съм още 20-30% надолу иначе. В момента цените са в рейнджове, в които няма силни подкрепи - тия цени просто ги прелетяха по пътя нагоре, обикновено по същия начин подминават и надолу. Графиките на всички изглеждат зле - все по-дълбоки дъна с големи обеми и по-ниски върхове за кратко и с малки обеми. Не съм техничар, ама не е на добре това.За момента ще си седя на ръцете докато не се стабилизират нещата и тогава евентуално ще гледам да вляза пак на по-ниски и от днешните цени. Да видим дали ще съм прав, но не мисля, че е свършил спада. Всичко ее поне 50% надолу от върха си, само етера се държи малко по-добре за момента.


              Аз мисля че, трябва да се откачим от Биткойн, трябва да имаме повече от една основна монета, прекално много спекуланти влязоха в Биткойн и манипурат всички останали монети през него. Дано този път Етера успее да надмине Биткойн и да стане основна монета.

              Биткойн е почти неизползваем с тези бавни танзакции и високи такси, явно става само за спекулаця.
              Last edited by Xman1; 17.01.2018, 19:32.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                1000$ изобщо ги забравете... спекулантите нямат толкова Биткойни за продаване.

                По скоро следете до кога миньорите ще са на печалба, в момента в който минат на загуба, цената ще спре да пада.


                Ето тук може да следите: https://www.nicehash.com/profitability-calculator/

                Когато любимата ви мощна видеокарта се появи по магазините на сносна цена и миньорите са на загуба, чак тогава може да се очаква някакъв проблем.
                Не е задължително само да продават.......откакто го пуснаха по борсите започна яко шортене.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                  1000$ изобщо ги забравете... спекулантите нямат толкова Биткойни за продаване.

                  По скоро следете до кога миньорите ще са на печалба, в момента в който минат на загуба, цената ще спре да пада.
                  За кратко може и по-надолу да иде. Много е силен натиска надолу. Отделно не забравяй фактора паника. Много народ гори. Ако трябва да съм честен вчера след първото пропадане на лайткойна под 200 кеширах всичко и чакам на страничната линия. Загубих около 40% от натрупаната печалба (началната инвестиция съм я извадил отдавна), но днес щях да съм още 20-30% надолу иначе. В момента цените са в рейнджове, в които няма силни подкрепи - тия цени просто ги прелетяха по пътя нагоре, обикновено по същия начин подминават и надолу. Графиките на всички изглеждат зле - все по-дълбоки дъна с големи обеми и по-ниски върхове за кратко и с малки обеми. Не съм техничар, ама не е на добре това.За момента ще си седя на ръцете докато не се стабилизират нещата и тогава евентуално ще гледам да вляза пак на по-ниски и от днешните цени. Да видим дали ще съм прав, но не мисля, че е свършил спада. Всичко ее поне 50% надолу от върха си, само етера се държи малко по-добре за момента.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Гари Разгледай мнение

                    Нали уж скъсяваш бе, човек? Не че ти вярва някой. Човек без топки за играта нагоре, не може да има за надолу.
                    Бъзикам се. Нямам намерение да наливам кеш у чужди песъчинки. При условие, че мога да си генерирам мои.
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                      И аз мился 1000-2000 на първо време, би било най логично, загубилите никога повече няма да вкарат пари на този пазар, а като се раздуха новината че това е било пирамида, никой няма да вкара пари, така че тази игра е приключила

                      1000$ изобщо ги забравете... спекулантите нямат толкова Биткойни за продаване.

                      По скоро следете до кога миньорите ще са на печалба, в момента в който минат на загуба, цената ще спре да пада.


                      Ето тук може да следите: https://www.nicehash.com/profitability-calculator/

                      Когато любимата ви мощна видеокарта се появи по магазините на сносна цена и миньорите са на загуба, чак тогава може да се очаква някакъв проблем.
                      Last edited by Xman1; 17.01.2018, 18:51.

                      Коментар


                      • intint - те и спечелилите няма да вкарат повече пари в пирамидата, да не са луди. Още е началото на края, фермерите не си продавали койните а теглили заеми да си плащат тока. Затова от някои банки от време на време ще се чува че биткойна има бляскаво бъдеще, защото се надяват някой да им плати тока.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Гари Разгледай мнение

                          Нали уж скъсяваш бе, човек? Не че ти вярва някой. Човек без топки за играта нагоре, не може да има за надолу.
                          Скъсява краставици ... сега е райско време за кибици и семкаджии ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                            Тъкмо да купувам, пък то...
                            Нали уж скъсяваш бе, човек? Не че ти вярва някой. Човек без топки за играта нагоре, не може да има за надолу.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                              Койнаджиите не могат да схванат, че техните реални пари отдавна са похарчени за нови яхти, луксозни къщи, луксозни автомобили, или вкарани в реални икономически активи. Някой трябва да плати сметката за всичко това - за тях ще останат виртуалните жетончета да си ги държат и да си ги гледат на компютъра, щото и за украса не стават.
                              Интересно, дали в следващите седмици смотаният биткойн може се срине под хиляда долара, откъдето тръгна? Вие как мислите?
                              И аз мился 1000-2000 на първо време, би било най логично, загубилите никога повече няма да вкарат пари на този пазар, а като се раздуха новината че това е било пирамида, никой няма да вкара пари, така че тази игра е приключила

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

                                Но на тях няма да им се отрази сега... защото тепърва ще изнасят данни за последното тримесечие. После трябва миньорите да спрат да купуват, а те все още са на печалба... виж. nicehash. След това има геймъри, които чакат от много време да се появят любимите им карти на нормални цени и те ще купуват... тъй че нещата при NVDA са доста инерционни. Това разбира се не пречи някой да направи и там спекула, но не се знае в коя посока...
                                Тук си прав но вчера четох как някои от спекулантите на биткойна се притесняват за NVDA. Както и да е и да загубя днес съм ги прежалил. Колкото за спорта. Най-много да си затрия печалбата от вчерашният шорт. Успех на всички

                                Коментар

                                Working...
                                X