IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

    Не знам кой , какво консумира , ама 13000 нема да премине .
    Още малко ще потанцува тук ( да изконсумира де що има по тия нива ) и към 8000
    И да ти кажа на уше .....
    Това е само единия лег на движението .
    Ще има и втори .
    Предположи до къде ще е
    И на никой нема да бъде позволено да излезе ( на нула )
    Щото връзката (корекцията между двата спускания ще ви я направат равнинна .
    Веднъж ще ви оберат с койните
    А като гръмнат индексите ще ви оберат и с цените на копачките .
    Класика !
    2 :0
    Викаш апокалипсис идва

    Да лягаме да мрем...

    залагай на апокалипсиса,и бегай на бахамите после,що си седнал да ни пророкуваш тука
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

      Ко речИ????
      Тя таз новина стара (още от петък) изконсумирана и вече сме 10% НАГОРЕ СЛЕД НЕЯ!!!
      А иначе за чакането - и ние го чакаме на 8.000$ ама нещо не става ....
      То ако ставаше само с чакане и "ще ми се" - Черно Море да се е подквасило отдавна!!!
      П.С. В момента цената в Битфинекс е 12.100$ !!! Опс докато го напиша още 60$ отгоре ....
      П.С.2 При тази вълна отиваме някъде около 14.000$ за после ще видим
      Не знам кой , какво консумира , ама 13000 нема да премине .
      Още малко ще потанцува тук ( да изконсумира де що има по тия нива ) и към 8000
      И да ти кажа на уше .....
      Това е само единия лег на движението .
      Ще има и втори .
      Предположи до къде ще е
      И на никой нема да бъде позволено да излезе ( на нула )
      Щото връзката (корекцията между двата спускания ще ви я направат равнинна .
      Веднъж ще ви оберат с койните
      А като гръмнат индексите ще ви оберат и с цените на копачките .
      Класика !
      2 :0

      Коментар


      • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение

        Благодаря за отговора! Чартове - бол, но не намирам такъв, на който имам доверие. Не ми е важно - по-полезно ми бе инфото за цените на чарковете, ама той койна май само на цените на картите влияе? Ако е така, е добре за мен! Мерси!
        https://bitcoinwisdom.com/markets/bitfinex/btcusd
        От този по-голямо доверие няма на кой да имаш ...
        А относно цените на Хардуера за копане с Видеокарти - в момента цените са БРУТАЛНИ!!!
        Видеокарти които купувахме преди една година за 440-450 лв. в момента не можеш да пипнеш на цени под 1200 лв.!!!
        Отделно дъна, захранвания, всичко е на БРУТАЛНИ цени и дори да се появи нещо на тези цени - изчезва за часове ....
        remember remember the fifth of november

        Коментар


        • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

          Сериозно ли не може да намериш чарт на биткоин
          Благодаря за отговора! Чартове - бол, но не намирам такъв, на който имам доверие. Не ми е важно - по-полезно ми бе инфото за цените на чарковете, ама той койна май само на цените на картите влияе? Ако е така, е добре за мен! Мерси!
          Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение

            Покажи ми чарт колко е в момента.Мерси! А тия 10% в събота срещу неделя вече не са ли обичай? И падат ли вече цените на комп. части - мен това ме интересува около коините? Навремето през април бяха най-евтини, но не ги следя вече..
            Сериозно ли не може да намериш чарт на биткоин А за частите - търся аз сега, че искам да добавя и ригове към асик машините и в момента едно, че няма, а и цените са злокобни. Но пък аз нямам опит с търсенето на части и може да не знам точните доставчици, така че кой знае дали съм критерии.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

              Ко речИ????
              Тя таз новина стара (още от петък) изконсумирана и вече сме 10% НАГОРЕ СЛЕД НЕЯ!!!
              Покажи ми чарт колко е в момента.Мерси! А тия 10% в събота срещу неделя вече не са ли обичай? И падат ли вече цените на комп. части - мен това ме интересува около коините? Навремето през април бяха най-евтини, но не ги следя вече..
              Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                Опаааааа пак откраднали койнчета
                Хакерчета. За 500 милиончета.
                Тия ги бушат по бързо и лесно от банките бе.
                Чакаме спускане. Както съм казал :
                8000/8200
                Ко речИ????
                Тя таз новина стара (още от петък) изконсумирана и вече сме 10% НАГОРЕ СЛЕД НЕЯ!!!
                А иначе за чакането - и ние го чакаме на 8.000$ ама нещо не става ....
                То ако ставаше само с чакане и "ще ми се" - Черно Море да се е подквасило отдавна!!!
                П.С. В момента цената в Битфинекс е 12.100$ !!! Опс докато го напиша още 60$ отгоре ....
                П.С.2 При тази вълна отиваме някъде около 14.000$ за после ще видим
                Last edited by marin1; 28.01.2018, 08:48.
                remember remember the fifth of november

                Коментар


                • Опаааааа пак откраднали койнчета
                  Хакерчета. За 500 милиончета.
                  Тия ги бушат по бързо и лесно от банките бе.
                  Чакаме спускане. Както съм казал :
                  8000/8200

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                    Кеска, лъжльо безподобен, я дай един линк да видя къде си прочел, че ЕС искал да забранява криптото? Да не стане да са компоти само
                    https://novini247.com/novini/evropa-...na_531239.html

                    https://novini247.com/novini/edin-ot...al_633386.html
                    Един от основателите на корпорацията Епъл Стив Возняк е продал всичките си биткоини. Новината съобщи сам той на бизнес форум в Стокхолм, информира изданието „Бизнес Инсайдър“.

                    Возняк се сдобил с криптовалутата - "заради експеримента", както пояснил той - през лятото на м.г., когато стойността й била около 700 долара. Той не уточнява какво количество биткоини е купил.

                    По-късно цената на криптовалутата започна рязко да нараства и когато достигнала почти 20 000 долара, Возняк решил да продаде всичките си биткоини. Не исках да съм един от онези, които непрекъснато следят движението на курса и се вълнуват за цената, пояснява Возняк.
                    ...
                    През декември м.г. всички свои биткоини продаде и Емил Олденбург, съучредител на компанията Bitcoin.com, която е един от най-големите отраслови сайтове, предоставящи инструменти за инвестиции в биткоини.
                    Last edited by IvanTerziev; 28.01.2018, 00:25.
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • Кеска, лъжльо безподобен, я дай един линк да видя къде си прочел, че ЕС искал да забранява криптото? Да не стане да са компоти само

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                        ... До тогава си продължаваме по страро му... а именно 10 пъти растеж... 50% спад, после повтаряме... докато и последния "галфон" на света не бъде 110% убеден, че криптовалутите са най-великото нещо създавано някога.
                        Я кажи как блокчейнът прогнозира стоманата след 5 години, че ми правиш байрям на душата!
                        Мисля че още не сме започнали, когато започнат с Европейски програми да финансират създавенето на криптовалути
                        Напротив, искат да ги забраняват!
                        Last edited by IvanTerziev; 27.01.2018, 23:18.
                        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                          Де да знам, на мен някак си цялото нещо ми изглежда доста позитивно и ОК Какво мислите вие, дали наистина дивия запад започва да става страната на неограничените възможности

                          Мисля че още не сме започнали, когато започнат с Европейски програми да финансират създавенето на криптовалути и такива отявлени противници като Фрости и Кеската, започнат да ни убеждават, как криптовалутите са "най-доброто нещо на света". Когато започнат да дават "Нобелови награди" заради иновации при криптовалутите. Тогава наистина ще сме започнали и ще е време за такива като нас да се оттегляме от това и да търсим следащото по-добро нещо, следващото на което всички ще гледат с голям скептицизъм. До тогава си продължаваме по страро му... а именно 10 пъти растеж... 50% спад, после повтаряме... докато и последния "галфон" на света не бъде 110% убеден, че криптовалутите са най-великото нещо създавано някога.

                          Мисля че до голяма степен криптовалутите, повтарят историческото развитие на Интернет. От нещо "безполезно" според повечето хора в началото... до най-великата технология на всички времена. (макар че все още има глупаци, които смятат Интернет за безползен, което означава, че Интернет има още много място за развитие).
                          Last edited by Xman1; 27.01.2018, 22:08.

                          Коментар


                          • IvanTerziev - използва се за източване парите на наивници които са си ги поверили на други хора и всичко това ще завърши и с БП накрая.Вече и рейтинг му сложиха на нищото и просто се чудя колко време ще им отнеме да развият схемата - 6 месеца, година, но ще има много изгърмели които трябва да получат койни срещу парите си при условие че не са ги дали въобще да се инвестрират в най кухата пирамида на всички времена.

                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                              ... все повече играчи на пазара започват да си подбират клиентите. Де да знам, на мен някак си цялото нещо ми изглежда доста позитивно и ОК Какво мислите вие, дали наистина дивия запад започва да става страната на неограничените възможности
                              Бе нали кеша ще махаме, кви клиенти подбират? Май само за спекула се ползват кеските, и вече става официално.

                              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                                Абе не ви ли е чудно - пак гръмна борса, тоя път май половин милиард са щетите, а няма пързалка надолу. Да не би всичко негативно като очаквания, събития, слухове и т.н. вече да е в цената. Ако е така то е вероятно да предстоят чудеса Пак една от най-големите борси почва даприема биткоин, ще си партнира с коинбеис, лаитнинг мрежата се справя отлично, транзакциите са бързи и евтини отново, всички мразят Битмеин вече съвсем официално, все повече проекти избират да се финансират през ICO, все повече играчи на пазара започват да си подбират клиентите. Де да знам, на мен някак си цялото нещо ми изглежда доста позитивно и ОК Какво мислите вие, дали наистина дивия запад започва да става страната на неограничените възможности
                                +1

                                Най малкото,няма това да е краят!
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X