IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

    И бакшиш няма как да оставиш на хубава серитьорка
    И за какво изобщо говорим тогава.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
      Тия биткойни мога ли да ги мушкам в деколтетата на танцьорките или да ги хвърлям на оркестъра.
      И бакшиш няма как да оставиш на хубава серитьорка

      Коментар


      • Тия биткойни мога ли да ги мушкам в деколтетата на танцьорките или да ги хвърлям на оркестъра.

        Коментар


        • Истинските бизнес планове на фирмите са строго секретни. Маркирани са “Strictly Confidential” на всяка страница с червени букви.

          Но дори да не бяха, пак нямаше да стане с предвиждането на бъдещето. Фирмите едно планират, друго става. А и как ще планираш реакцията на потребителите? Дали ще харесат някакъв нов продукт, това никога не е ясно.

          Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
          Той се опита да го обясни. Всеки щял да вкарва реалните покупки описани в блокчейна, както и бизнес плановете си. Тъй го каза буквално. Ей такива хора нариват по 20 К зелени за нещо, дето не може да си платиш билета на биткойн конференцията.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Xman не искам да го бъзикам, защото е истински и благородно вярващ в чудесата на блокчейн. Дон Кихот, един вид.

            Иначе и аз се чудя как точно ще стане това плануване за 5 годни напред със стоманата. Човек трябва силно да вярва, за да мисли така.
            Той се опита да го обясни. Всеки щял да вкарва реалните покупки описани в блокчейна, както и бизнес плановете си. Тъй го каза буквално. Ей такива хора нариват по 20 К зелени за нещо, дето не може да си платиш билета на биткойн конференцията.

            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

            Коментар


            • Време за пазар за смели момци

              Коментар


              • Xman не искам да го бъзикам, защото е истински и благородно вярващ в чудесата на блокчейн. Дон Кихот, един вид.

                Иначе и аз се чудя как точно ще стане това плануване за 5 годни напред със стоманата. Човек трябва силно да вярва, за да мисли така.

                Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                Ае, Xman разправя, че блокчейна планувал стоманата след 5 години с 95% вероятност. Тоя блокчен дали е познал за себе си, че ще поевтинее в пъти за месец и графиката безподобно ще заприлича на тая на лалетата? Те имат някакви специални програми за разчитане на тия прогнози. Аз ги нямам, и затуй питам запознатите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  А тъпото на ралито беше, че трябваше да четем песни, възпяващи криптото.


                  Ае, Xman разправя, че блокчейна планувал стоманата след 5 години с 95% вероятност. Тоя блокчен дали е познал за себе си, че ще поевтинее в пъти за месец и графиката безподобно ще заприлича на тая на лалетата? Те имат някакви специални програми за разчитане на тия прогнози. Аз ги нямам, и затуй питам запознатите.
                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Какви ще ги пелтечи, същите като до сега. Ще вика, идва рали!

                    Мигар смяташ, че този момък ще се почувства неудобно от щуротиите, които пише? Няма, защото той е тука да пуска кьорфишеци. Това му е задачата.

                    Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                    Чекай , мълчи ...
                    Най - бичия вариант , в този момент е до към 1450
                    Интересно ще е '' шампанизираното гуру'' как ше даде на задна после , прокламирайки НОВ ВРЪХ !!!!
                    Мнуго ми е интересну ..... какви ще ги пелтечи , като потече сопола надолу към 1150 $

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      18% ти го мериш от дъното през ноември 2016, защото така те кефи повече. Така и баба може да е анализатор. Избираш си дъно и винаги мериш спрямо него. Ако има ново дъно почваш да мериш от новото.

                      Последните 12 месеца е от 1 февруари 2017 до сега. Т.е. от 1210 до 1346, което прави 11% в долари.

                      А от момента, в който каза, че идва голямото рали, “ключовото” ниво от $1260, на 1 март 2017 до сега сме 6.8% нагоре.
                      Чекай , мълчи ...
                      Най - бичия вариант , в този момент е до към 1450
                      Интересно ще е '' шампанизираното гуру'' как ше даде на задна после , като НОНСТОП рекламира НОВ ВРЪХ !!!!
                      Мнуго ми е интересну ..... какви ще ги пелтечи , като потече сопола надолу към 1150 $
                      Last edited by БАЦЕ; 01.02.2018, 19:29.

                      Коментар


                      • А тъпото на ралито беше, че трябваше да четем песни, възпяващи криптото.

                        Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                        Най-тъпото от тоя спад сега е, че хеитърите ще се развихрят и ще трябва да слушаме глупости, а пък Кескурляка направо ще хвърля на монитора от кеф

                        Коментар


                        • 18% ти го мериш от дъното през ноември 2016, защото така те кефи повече. Така и баба може да е анализатор. Избираш си дъно и винаги мериш спрямо него. Ако има ново дъно почваш да мериш от новото.

                          Последните 12 месеца е от 1 февруари 2017 до сега. Т.е. от 1210 до 1346, което прави 11% в долари.

                          А от момента, в който каза, че идва голямото рали, “ключовото” ниво от $1260, на 1 март 2017 до сега сме 6.8% нагоре.

                          Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
                          Златото за последните 12 месеца е нагоре с 18%, три пъти повече отколко твърдиш! Или да кажа, направо си лъжеш.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                            Най-тъпото от тоя спад сега е, че хеитърите ще се развихрят и ще трябва да слушаме глупости, а пък Кескурляка направо ще хвърля на монитора от кеф
                            Друг като тебе не съм срещал да се сърди на пазара. Иначе аз нито печеля нито губя. Остава дребния кеф, че се е сбъднало каквото съм мислил и то само след месец. Логиката не прощава, а туй ващо е чиста емоция.
                            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                            Коментар


                            • Най-тъпото от тоя спад сега е, че хеитърите ще се развихрят и ще трябва да слушаме глупости, а пък Кескурляка направо ще хвърля на монитора от кеф

                              Коментар


                              • Бай Маринеца още тая нощ може да товари на 8500. Казах му, търпение, съвсем малко търпение трябва...
                                https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin/#markets

                                п.с. Не мога да откъсна поглед от приликата на Биткойнската графика и тая на лалетата от предното ми мнение. Не е истина просто!
                                Last edited by IvanTerziev; 01.02.2018, 19:13.
                                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                                Коментар

                                Working...
                                X