IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
    Да потърся ли твои мнения само преди няколко дни, как ми се канеше и кълнеше? Щото някой дръзнал да не е заслепен фанатик като тебе. Че и в темата ми "забраняваше" да пиша, сакън трезво мнение да не се появи. Само за ДНК-та и прогнозиране с 95% вероятност да се чува!

    Абе Кескурляк, ти така и не щеш да схванеш, че си изключително противен тип и при биткоин на 1000 и на 10 000 и на 100 000 долара Твоята жалка и неприятна същност няма общо с цената на криптото. Не пиши в тая тема и в нито една в която ме видиш мен.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
      Еха, днес пир в темата Сурово месо късате от плътта на отрудения миньор Че даже Бонвиван не следил нищо, ама баш днес решил да погледне в темата Закачката към мен не я разбрах, ама здраве да е. Кескаджията пък с лиги смазва дланите, че кефа му е голям.
      Ред ви е момчета да се радвате, тежък ден е днес. Тая радост как другите губят ми е странна, ама има я явно. ...
      Да потърся ли твои мнения само преди няколко дни, как ми се канеше и кълнеше? Щото някой дръзнал да не е заслепен фанатик като тебе. Че и в темата ми "забраняваше" да пиша, сакън трезво мнение да не се появи. Само за ДНК-та и прогнозиране с 95% вероятност да се чува!


      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от new_investor Разгледай мнение

        Ясно това, но въпроса е дали балона се пука или вече се пукна. Реално сме повече от 50% под върха, което си е отвсякъде пукане. Въпросът е дали ще спре тук или ще върне до нивата отпреди голямото рали. Но не ми се спори за стойността на биткойн. Тук е по-различно от акциите и няма как да изчислиш някаква смислена цена и да кажеш това е. Трябва да се има и предвид, че биткойна малко по-малко ще почне да отстъпва място на други по-нови и по-добри койни, но за момента той е нещо като долара на криптото - основна валута и всичко се влияе от него.
        Но реално днес е раят на спекуланта... Пропадане с 20-30% и след това връщане с 15-20% нагоре за 2 часа... Не знам какво повече може да иска човек. При достатъчно талант и минимален ливъридж днес, само до момента, може да се направи удвояване.
        Или пък да загубиш всичко.
        За какъв талант говориш, колега? Става въпрос за чист късмет.
        При това сам разбираш, че койните за разлика от повечето акции нямат реален измерител на цената. Зад цената на акцията на Монбат например, стоят реални стойности, активи, пасиви и всякакви такива. Зад койните няма нищо веществено, само виртуалност. Това дори не е и балон, в балона има поне реален въздух.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tukasam Разгледай мнение
          Всички пирувате като гледам, сега беше момента да се направят пари дано да зте купили за мен това беше дъно и сега мисля че ще скача ама да видим
          Набута се на 8770? Да видим колко парички ще направиш до другата седмица по това време. Мисля, че ще е с минус отпред.

          Коментар


          • Всички пирувате като гледам, сега беше момента да се направят пари дано да зте купили за мен това беше дъно и сега мисля че ще скача ама да видим

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 888 Разгледай мнение
              Как пък един не каза "Баце Благодаря , че предупреди какво ще стане"
              Ми и я това са чуда
              Оня пустиняк redcreten - a , даже и подскача
              Че му казвам истини , къде струват пари


              Коментар


              • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                Еха, днес пир в темата Сурово месо късате от плътта на отрудения миньор Че даже Бонвиван не следил нищо, ама баш днес решил да погледне в темата Закачката към мен не я разбрах, ама здраве да е. Кескаджията пък с лиги смазва дланите, че кефа му е голям.
                Ред ви е момчета да се радвате, тежък ден е днес. Тая радост как другите губят ми е странна, ама има я явно. Аз днес загубих от стойността на криптото, което имам, удари се понасят, други дни идват Да видим как ще продължи или иначе казано с мъдростта на народа ни - Няма да е все така, а по Шекспирски - Ах туй наше вечно утре! Днес ви е ден, да видим кога ще дойде моят
                На мен лично ми е все тая каде ходи койна. Аз съм против него от самото начало и не го търгувам. просто когато скачаше като магаре няколко човека като бай марин, ексмена и други подскачаха и ни заливаха с откровена помия как това било днк, предвиждало цените на стоманата след 5 години с 95% точност, как световната икономика ще зависи само от блокверигата, как няма да има нужда от политици, чиновници и всички ще сме роби на някакви роботи подвластни на блокверигата, разни парадигми, как Сатоши бил новият Христос. Сам разбираш,че когато се дрънкат такива неща в продължение на месеци малко или много сега се "кефим" на спада и да им се натрият малко носовете. Ясно е,че има хора които се ушиха на 20 бона в биткойна, ипотекираха си къщи, взели са пари на децата си за колеж и ги набутали. не е приятно защото знам какво е да загубиш. Но всеки си носи сам риска и печалбите и загубите са си за него

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 888 Разгледай мнение
                  Как пък един не каза "Баце Благодаря , че предупреди какво ще стане"
                  Ето аз казвам, макар че не съм предприел нищо на негова база,а може би трябваше - Благодаря! и за в бъдеще ще следя по-внимателно мненията му. Форумът е за това точно - да се обменят ценни мнения. Ако имаше повече хора като него в темата, щеше да е много по-добре.

                  Коментар


                  • Как пък един не каза "Баце Благодаря , че предупреди какво ще стане"

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      При всяко пукане на балон има подскоци на умрялата котка.
                      Ясно това, но въпроса е дали балона се пука или вече се пукна. Реално сме повече от 50% под върха, което си е отвсякъде пукане. Въпросът е дали ще спре тук или ще върне до нивата отпреди голямото рали. Но не ми се спори за стойността на биткойн. Тук е по-различно от акциите и няма как да изчислиш някаква смислена цена и да кажеш това е. Трябва да се има и предвид, че биткойна малко по-малко ще почне да отстъпва място на други по-нови и по-добри койни, но за момента той е нещо като долара на криптото - основна валута и всичко се влияе от него.
                      Но реално днес е раят на спекуланта... Пропадане с 20-30% и след това връщане с 15-20% нагоре за 2 часа... Не знам какво повече може да иска човек. При достатъчно талант и минимален ливъридж днес, само до момента, може да се направи удвояване.
                      Last edited by new_investor; 02.02.2018, 16:14.

                      Коментар


                      • Еха, днес пир в темата Сурово месо късате от плътта на отрудения миньор Че даже Бонвиван не следил нищо, ама баш днес решил да погледне в темата Закачката към мен не я разбрах, ама здраве да е. Кескаджията пък с лиги смазва дланите, че кефа му е голям.
                        Ред ви е момчета да се радвате, тежък ден е днес. Тая радост как другите губят ми е странна, ама има я явно. Аз днес загубих от стойността на криптото, което имам, удари се понасят, други дни идват Да видим как ще продължи или иначе казано с мъдростта на народа ни - Няма да е все така, а по Шекспирски - Ах туй наше вечно утре! Днес ви е ден, да видим кога ще дойде моят

                        Коментар


                        • При всяко пукане на балон има подскоци на умрялата котка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                            Гледам, Маринеца ще отърве далаверата, и пак ще каже що не съм му казал и си изчакал чакалото...
                            Утре може и на 6000 да осъмнем, не се знае.
                            Може, не е изключено и това леко връщане да си е dead cat bounce. Aма нищо не пречи и да осъмнем с 10 хил+. При предното пропадане за един ден обърна с повече от хиляда нагоре за ден. Ще видим. Техническия анализ не е много надежден при криптото.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от new_investor Разгледай мнение

                              Я виж движението от последния час.
                              Гледам, Маринеца ще отърве далаверата, и пак ще каже що не съм му казал и си изчакал чакалото...
                              Утре може и на 6000 да осъмнем, не се знае.
                              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                                Ей тъй се покриват като почне да слиза с асансьора, тая сутрин беше 9200, ся на 7700,
                                1500$ надолу само за половин ден,
                                и няма кой едно ДОБРИ ЮТРО да ти каже. Като седя на 400$ три години - имаше по едно мнение на месец в темата.
                                Да, знам, да бях купувал преди година, или преди 10 що не...
                                Абе да бях го измислил аз тоя койн най-добре!
                                Семкаджия!

                                Я виж движението от последния час.

                                Коментар

                                Working...
                                X