IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Хиксмен, сега е момента за пълнене

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
      Никога не казвай никога! Има съвсем очевиден наклон на юг, и това само за месец.
      Създателят на Лайткойн разкеши всичко, шефа на bitcoin.org се отърва от портфейла си, Возняк и той ги разкара. Баси изродите, уцелиха върха и разкешиха! На такива благородно бича еваларка, аз го не мога това.

      здравеѝте

      Коментар


      • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
        Вчера пък феисбук взел, че променил правилата за реклами и конкретно е цитирал крипто и ICOта като порочни практики с обещания за печалби Това сега негативна новина ли е или позитивна? Аз смятам, че това е добре, защото има наистина прекалено много скам в цялата работа и трябва да почне да се чисти. Пазара не реагира яростно, но пък етера си дърпа нагоре.
        А за машината - както писах - купих си новата машина на Битмеин в първия възможен момент. При мен си е и работи. В момента цените на тая машина са над два пъти по-високи отколкото съм платил аз. Да я продавам ли
        здравеѝте,стига със този биткоѝн,първата изплувава крипто още малко и.... гледаѝте на пред има и други крипто със потенциал....

        Коментар


        • [QUOTE=Xman1;n3291768]Аз мисля че "професорите" тук, които казват, че Биткойн няма бъдеще, не си дават сметка колко много се опростяват всякакви разплащателни системи и осчетоводяването на транзакциите. На практика цялата финансова система може да бъде на 100% автоматизирана и сигурна, нещо за което в момента се дават милиарди долари, ще е почти безплатно.

          Това че в момента се е появил спекулант, който натиска цената на Биткойн надолу, няма никакво значение. Този същият спекулант ще отиде утре и при Гугъл и при Амазон и при златото дори и ще прави същото нещо... това ще понижи ли стойноста им до 0.

          Не се заблуждавайте от тези временни движения. Технологията струва много повече от това на което е оценена в момента. Същото между другото се отнася и за Интернет... дори за самият Интернет още не сте видели и 1/100 от възможностите му. Тепърва ще гледаме нарстването на технологичните гиганти, които ще станат супер-гиганти. Тепърва Гугъл, Амазон и другите технологични гиганти ще чупят нови рекорди и една евентуална криза само ще ги забави, но няма да ги спре.





          Ако има видеокарта, може да и вземе почти 100% отгоре веднага. Има геймъри които си продадоха старите видеокарти на цени като за нови. (дори отгоре, за някои модели) [/QU



          здравеѝте,ами биткоѝна е първата изплувала крипто и ще отмине модата си,има други крипто кадето имат потенциал всички гледат биткоѝна....изпия си песента още малко и ..... например за lihtkoin влиза някакав код нов от които няма да има нужда от копаене вече.... но следете,yota ,ethereum и др които ще надминат битко..... не се средоточаваѝте във една точка както го правят само българите .... и другото много платформи затвориха вече вписванията си пълни са отказват нови ....Знаете ли го?
          Last edited by dealerbest; 01.02.2018, 16:00.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Зареди се с либертарианска идеология и от там всичко ще си дойде на мястото.
            Пробвах, не помага. Мисля че ми липсват хиляди часове стаж като геймър. Не тръгнаха ли някакви виртуални токени оттам? Не знам защо, но си мисля, че геймърското съзнание най-лесно възприема тези нови парадигми. Да не говорим, че някои вече имат и подходящ хардуер

            Коментар


            • Иване, трябва да си либертарианец. Зареди се с либертарианска идеология и от там всичко ще си дойде на мястото. Ще започнеш да ги редиш приказките като Хиксмана.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                ...
                Наскоро една позната каза,че тяхна фирма ще прави ICO щях да падна от смях куцо и сакато започна да прави токени,монети просто всеки търси бързото забогатяване а нямат и грам познание от това, така че нз Иван защо не действа с негова монета.
                ...
                Щото колкото и да подценяваме маймунките те все някога се усещат. За да се появи изобщо една монета по големите борси се иска да предложи нещо ново. Това е къртовски труд и няма гаранция че ще подминеш гробището със 700 мъртви валути.
                Другия вариант е да свириш на тънката струна и да омайваш такива като Xman и Маринеца с ДНК-та, парадигми, как щели да свършат и прогнозиране на стомана след 5 години. Чак и изкуствен интелект съм чувал да живее по копачките , дето задкулисно управлявал битието ни. Ама и там наивниците взеха да се свършват. Малко или много на тоя пазар са хора с излишни пари, и не е като да прелъжеш бабичка да си хвърли парите от балкона.

                Всъщност имало ли е случай в историята някакъв "актив" да се срине близо 4 пъти за месец и нещо, като Рипълите например?
                Last edited by IvanTerziev; 01.02.2018, 13:08.
                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                Коментар


                • Бъдещето на биткойна е да стане екзотика за ентусиасти и цена под 2000. Според мене няма да изчезне напълно в близките години.

                  Коментар


                  • Баце, и аз да отговоря Няма да продам машината. Не ме блазни в момента да взема парите по две. Аз съвсем откровенно вярвам, че криптото ще го бъде. Да не говорим, че от самото начало допускам момент в които копането ще е неизгодно и няма да си изкарва тока и си формирам резерв за плащане на ток точно в такива периоди. Защото ако изляза прав и криптото има бъдеще, то след подобен период ще бъда напред с много проценти. Ако сгреша съм си сложил граница на това колко време ще плащам ток с въпросния резерв преди да спра. В моя план от самото начало съм си заложил продажба на част от изкопаното, именно за да си плащам тока, данъците и да имам резерв. Така че продавам постоянно. Другото си го пазя в крипто, защото както казах - вярвам в бъдещето му. Ако сгреша, то ще съм загубил, но сравнително прогнозируемо количество пари, ако не сгреша ще съм спечелил много. В крайна смекта ти си песимист за криптото и виждаш загуба, аз вярвам имам право да съм оптимист и да виждам възможност за печалба Но и не съм спекулант, опитвам се да си направя устойчив план за поне 2-3 години, а не да изкарам бързо едни пари от препродажба на машини или крипто. Смятам, че ни дъната сме видели, ни върховете, няма да се мъча да ги ловя, не вярвам, че ще успея

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                      Вчера пък феисбук взел, че променил правилата за реклами и конкретно е цитирал крипто и ICOта като порочни практики с обещания за печалби Това сега негативна новина ли е или позитивна? Аз смятам, че това е добре, защото има наистина прекалено много скам в цялата работа и трябва да почне да се чисти. Пазара не реагира яростно, но пък етера си дърпа нагоре.
                      А за машината - както писах - купих си новата машина на Битмеин в първия възможен момент. При мен си е и работи. В момента цените на тая машина са над два пъти по-високи отколкото съм платил аз. Да я продавам ли
                      Няма нищо добро в тая новина, но при биткойна кой търгува новини? Всички ушили се в койни гледат само светлото бъдеще. Забрана та на реклами ще значи по-малко шарани да гледат тия щуротии и все по-малко да се включват в пирамидата. А когато една пирамида почне да се задъхва и да няма нови попълнения в долните нива, то тя рухва, само въпрос на време е цената да полети.

                      Наскоро една позната каза,че тяхна фирма ще прави ICO щях да падна от смях куцо и сакато започна да прави токени,монети просто всеки търси бързото забогатяване а нямат и грам познание от това, така че нз Иван защо не действа с негова монета.

                      Машината си е твоя и само ти си знаеш. Лично моите мнения са неангажиращи. Казвал съм го и преди тук на ексмена и бай марин, ако вярвате в бъдещето на биткойна купувайте мощно и това на цена от 2000

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                        ...
                        Биткоин под 2.000$ вече няма да видим НИКОГА!!!
                        Никога не казвай никога! Има съвсем очевиден наклон на юг, и това само за месец.
                        Създателят на Лайткойн разкеши всичко, шефа на bitcoin.org се отърва от портфейла си, Возняк и той ги разкара. Баси изродите, уцелиха върха и разкешиха! На такива благородно бича еваларка, аз го не мога това.

                        Last edited by IvanTerziev; 01.02.2018, 12:15.
                        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                        Коментар


                        • Готвят ги на бавен огън като жабета. Те не усещат как се сваряват.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                            Не си прав!!! Ето аз например съм продавал на 400$, на 1000, на 2000 и така до 18.000$
                            Виж не съм продавал на 100$ защото тогава нямах (не бях в играта) и на 20.000$ защото нарастваше с такава скорост че 25.000$ изглеждаха съвсем реални!!! Продавам защото знам че "уцелването" на върха е НЕВЪЗМОЖНО както и уцелването на дъното!!! Който се хвали: "аз продадох на върха след като купих на дъното" или лъже или се самозаблуждава .....

                            Биткоин под 2.000$ вече няма да видим НИКОГА!!!
                            Далеч съм от мисъла ,че съм 100 % прав .
                            Разбира се че има хора , които ще бъдат изключение или част от това , което съм написал ,може в някаква степен да не вярно.
                            В някаква степен !! .
                            Говоря общо , като цяло ..
                            А и това е моето виждане ..
                            Твоето е друго...
                            Н този етап , няма кой да каже кой е прав
                            Живота ще покаже , но.......след време
                            Сега , по скромно ....гоним 8000 , което си го ''заплюх'' още на 15-16 К

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение

                              Тъкмо заредих дълги и ти уби всичките ми мечти.
                              Пирон готвят ви на бавен огън.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                                ..................
                                Биткойнитье - също .....
                                Никой няма да си ги продаде , нито сега (то ще върне)
                                нито на 15 К ( започна да катери)
                                нито на 20 к (его е , бех прав)
                                нито на 30К ( ами ако стигне 50К)
                                нито на 50К ( малиии , тва ша оди на 100 К)
                                нито на 100К ( ще се напълни с гурута , обясняващи идването на 1милион) .............
                                .................................................. .................................................. ...........
                                Не си прав!!! Ето аз например съм продавал на 400$, на 1000, на 2000 и така до 18.000$
                                Виж не съм продавал на 100$ защото тогава нямах (не бях в играта) и на 20.000$ защото нарастваше с такава скорост че 25.000$ изглеждаха съвсем реални!!! Продавам защото знам че "уцелването" на върха е НЕВЪЗМОЖНО както и уцелването на дъното!!! Който се хвали: "аз продадох на върха след като купих на дъното" или лъже или се самозаблуждава .....
                                Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                                .
                                Докато , се спрем на 0 - та
                                Биткоин под 2.000$ вече няма да видим НИКОГА!!!
                                remember remember the fifth of november

                                Коментар

                                Working...
                                X