IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Как пък един не каза "Баце Благодаря , че предупреди какво ще стане"

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      При всяко пукане на балон има подскоци на умрялата котка.
      Ясно това, но въпроса е дали балона се пука или вече се пукна. Реално сме повече от 50% под върха, което си е отвсякъде пукане. Въпросът е дали ще спре тук или ще върне до нивата отпреди голямото рали. Но не ми се спори за стойността на биткойн. Тук е по-различно от акциите и няма как да изчислиш някаква смислена цена и да кажеш това е. Трябва да се има и предвид, че биткойна малко по-малко ще почне да отстъпва място на други по-нови и по-добри койни, но за момента той е нещо като долара на криптото - основна валута и всичко се влияе от него.
      Но реално днес е раят на спекуланта... Пропадане с 20-30% и след това връщане с 15-20% нагоре за 2 часа... Не знам какво повече може да иска човек. При достатъчно талант и минимален ливъридж днес, само до момента, може да се направи удвояване.
      Last edited by new_investor; 02.02.2018, 16:14.

      Коментар


      • Еха, днес пир в темата Сурово месо късате от плътта на отрудения миньор Че даже Бонвиван не следил нищо, ама баш днес решил да погледне в темата Закачката към мен не я разбрах, ама здраве да е. Кескаджията пък с лиги смазва дланите, че кефа му е голям.
        Ред ви е момчета да се радвате, тежък ден е днес. Тая радост как другите губят ми е странна, ама има я явно. Аз днес загубих от стойността на криптото, което имам, удари се понасят, други дни идват Да видим как ще продължи или иначе казано с мъдростта на народа ни - Няма да е все така, а по Шекспирски - Ах туй наше вечно утре! Днес ви е ден, да видим кога ще дойде моят

        Коментар


        • При всяко пукане на балон има подскоци на умрялата котка.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
            Гледам, Маринеца ще отърве далаверата, и пак ще каже що не съм му казал и си изчакал чакалото...
            Утре може и на 6000 да осъмнем, не се знае.
            Може, не е изключено и това леко връщане да си е dead cat bounce. Aма нищо не пречи и да осъмнем с 10 хил+. При предното пропадане за един ден обърна с повече от хиляда нагоре за ден. Ще видим. Техническия анализ не е много надежден при криптото.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от new_investor Разгледай мнение

              Я виж движението от последния час.
              Гледам, Маринеца ще отърве далаверата, и пак ще каже що не съм му казал и си изчакал чакалото...
              Утре може и на 6000 да осъмнем, не се знае.
              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                Ей тъй се покриват като почне да слиза с асансьора, тая сутрин беше 9200, ся на 7700,
                1500$ надолу само за половин ден,
                и няма кой едно ДОБРИ ЮТРО да ти каже. Като седя на 400$ три години - имаше по едно мнение на месец в темата.
                Да, знам, да бях купувал преди година, или преди 10 що не...
                Абе да бях го измислил аз тоя койн най-добре!
                Семкаджия!

                Я виж движението от последния час.

                Коментар


                • Твоят приятел е от друга категория. Той дори не е за печалбата. Така че ти си оставаш най-печелвишия. Във форума поне.

                  Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение

                  Нееее, далеч съм от тази мисъл. Имам един приятел притежаващ 1 биткойн, закупен в зората на криптовалутата. За смешни пари. Ей така, защото обича да има от всичко.
                  Не го продаде на 18000$, въпреки, че го агитирах. Сигурно няма да го продаде и за 100000$ предполагам, защото човека си има пари и му е интерсено и кеф, когато сме на пиячка в компания да сподели за опита си и да е компетентен.

                  Скоро пихме заедно и сподели, че дали е 10$ койна или 100000$ на него му е все едно... все ще има теми за разговор.

                  П.П. ако койна мине под 10$ щял да се хвали колко е загубил

                  Коментар


                  • Ей тъй се покриват като почне да слиза с асансьора, тая сутрин беше 9200, ся на 7700,
                    1500$ надолу само за половин ден,
                    и няма кой едно ДОБРИ ЮТРО да ти каже. Като седя на 400$ три години - имаше по едно мнение на месец в темата.
                    Да, знам, да бях купувал преди година, или преди 10 що не...
                    Абе да бях го измислил аз тоя койн най-добре!
                    Семкаджия!

                    Last edited by IvanTerziev; 02.02.2018, 15:21.
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • redcreten - eeee , яла бързо кажи нещо , че тук стана сборище само на семкари , без половин биткойнь у джеба ....
                      Яла , бърже да обЯсниш , колко си на далавера като купиш на 11800 ........
                      И метла донеси , че на'секъде са напълни с обелки....

                      Коментар


                      • странно еврейчета . насдакът дига и убиткойна и той. що еврейчета . щото айти играта скоро ще приключи . хяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя

                        Коментар


                        • [QUOTE=Money;n3292485

                          Но нищо де. Ти си тук най-печелившия от всички. Браво! [/QUOTE]

                          Нееее, далеч съм от тази мисъл. Имам един приятел притежаващ 1 биткойн, закупен в зората на криптовалутата. За смешни пари. Ей така, защото обича да има от всичко.
                          Не го продаде на 18000$, въпреки, че го агитирах. Сигурно няма да го продаде и за 100000$ предполагам, защото човека си има пари и му е интерсено и кеф, когато сме на пиячка в компания да сподели за опита си и да е компетентен.

                          Скоро пихме заедно и сподели, че дали е 10$ койна или 100000$ на него му е все едно... все ще има теми за разговор.

                          П.П. ако койна мине под 10$ щял да се хвали колко е загубил

                          Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

                          Коментар


                          • Така е, признавам, отстрани е лесно да се дават съвети.

                            Ти като продаде беше разгара на еуфорията. А и моят съвет беше веднага да продадеш един койн, което щеше да ти гарантира че си на печалба дори другите койни да се занулят.

                            Но нищо де. Ти си тук най-печелившия от всички. Браво!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Трябваше мене да слушаш и да продаваш поетапно, ама карай.
                              Много е лесно да се дават съвети, какво да се прави с чужди инвестиции. Лесно е да се прави обобщение и на база минали събития.

                              Лесно е сега да се каже: трябваше мене да слушаш:-) 70-80000 $ са си пари и за бедния и за богатия.

                              Аз поне чистосърдечно си признах, как ме хакнаха и си купих 6 койна за откуп и за какви пари ги купих.
                              Пак чистосърдечно си признах на колко ги осребрих реално след всички такси и посреднически комисионни.

                              Можело ли е да го изиграя по-добре? Със сигурност.

                              Ами ако те бях послушал и не бях продал 2 койна на около 16000$ и 4 на около ( вече не помня точно ) 17000$ и взех реално с 1/5 по-малко, защото не съм в час и ме грабиха посредници?!

                              Колко щях да взема сега или утре пак с тези огромни комисионни като за мен невежия?

                              Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

                              Коментар


                              • 8000 поредният еверйски балон се пръсна с гръм и трясък а още не съм видял обем дъно

                                Коментар

                                Working...
                                X