IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Играта загрубява - и суперкомпютрите вече се включват в копането

    Ама май ще продължат копането в Сибир, но с кирки.


    Reports say scientists at a Russian nuclear bomb factory tried to mine crypto-currencies.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

      Кеска, дразни това, че ти не просто споделяш мнение, а искаш да го наложиш на всяка цена!
      Kaто как смяташ да си наложа мнението? Нямам мод права да ти трия мненията, нито бих го направил, защото модерството е от най-големите грехове.
      Нито имам милион биткойна, че да манипулирам пазара.
      Точно тия грехове демонстрирате, дето ги приписвате на мен. Непоносимост към мнение, различно от вашето. И коне с капаци, дето са издигнали ЦЕНАТА на динозавърския и отчайващо бавен Биткойн - в религия.
      Освен цената, респективно самоцелната спекула - нищо друго не ви интересува. Опитите за дискусия по техническото естество се подминават с подигравки и презрение.
      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
        Ти си напред с джучките ......които са оформени в буквата ''О''
        Бахта в... бостана Обран
        Само спекуланти , като мен са напред и като расте и като пада
        Без сметки за ток , без машини и карти
        Неща да мисла ако верно тръгне към 2000 ......
        А аз пак ще права пари .....щото ще съм на КЪСИ ....
        Бацка,
        Поредния въздух под наЛягане си ти, нищо повече!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
          Е нямам влиянието на М$ да кажа "ей тая валута ще поддържам" и рибите да се събират около мен.
          Монопола няма обяснение що се вбесява от присъствието ми. Фактите го дразнят. Ти имаш ли бегла идея за себе си кое те дразни?
          Кеска, дразни това, че ти не просто споделяш мнение, а искаш да го наложиш на всяка цена!

          Коментар


          • Архитекте, как беше дефинирал "бомба"-та - когато пълзящите се пресекат ли ?
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

              Такива като тебе задържат полета на криптото. Ако не пишеше по форумите койнът да струва сега поне 50 бонки парчето. Това обяснение не те ли устройва?
              Не ме устройва. И на къси може да се печели. И ти почна с комплиментите. Ако можех да влияя на такъв пазар - Бъфет щеше да ми плеви градината пред двореца.
              Полетът на криптото си го представям по друг начин, не примитивен като вашия. Примерно да мога да си купя дъвка с него, без Големия Брат да ми диша у врата. По тая причина не ползвам карти и си шумоля и дрънкам кеш.

              Първоначално изпратено от redcretin
              Монопола и днес е напред с парите, също както и аз. А ти - на опашката в бюрото по труда, за помощи - като просяк.
              Ей, ама много ви вбесява, че нямам шеф на главата да ми пили! Имаш 30 години ИТ стаж по твои думи, и да дойде да ти пили някакво голобрадо, с жълто около устата още... На теория може да си му дядо. Всеки с вкуса си, ама не е за мен!

              Ко ша съветваш - да купувам ли Рипъл? И аз искам да печеля, ама не с отрицателен знак като монопола.
              Last edited by IvanTerziev; 11.02.2018, 15:08.
              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение

                вай вай коджа сакатлък дигнаха от бомбата а как падаше само
                Ко ти пука, нали рисуваш само? И слагаш таргети наужким

                Коментар


                • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                  Кретенчо....
                  Ти си напред с джучките ......които са оформени в буквата ''О''
                  Бахта в... бостана Обран
                  Само спекуланти , като мен са напред и като расте и като пада
                  Без сметки за ток , без машини и карти
                  Неща да мисла ако верно тръгне към 2000 .......как ще се омажеш в л...йна
                  А аз пак ще права пари .....щото ще съм на КЪСИ , селяко
                  Ти влезе на дълги, селски Щото на къси беше ясно че си изгорял. Обаче вместо да вземеш пари - взе стотинки, щото освен голи лафове се искат и топки, а при теб са отзад Ей го курса оттогава си гравитира около 8400 доларез, ти излезе преди 7400 защото се насираше от страх ... на вързано куче хляб не можеш да дадеш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    уопппппппппппп

                    тука таргетчето е изпълнено




                    вай вай коджа сакатлък дигнаха от бомбата а как падаше само

                    Коментар



                    • Ти си напред с джучките ......които са оформени в буквата ''О''
                      Бахта в... бостана Обран
                      Само спекуланти , като мен са напред и като расте и като пада
                      Без сметки за ток , без машини и карти
                      Неща да мисла ако верно тръгне към 2000 ......
                      А аз пак ще права пари .....щото ще съм на КЪСИ ....
                      Last edited by RUBLA; 11.02.2018, 14:53. Причина: Спазвайте добрия тон!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                        Монопола няма обяснение що се вбесява от присъствието ми. Фактите го дразнят. Ти имаш ли бегла идея за себе си кое те дразни?
                        Такива като тебе задържат полета на криптото. Ако не пишеше по форумите койнът да струва сега поне 50 бонки парчето. Това обяснение не те ли устройва?

                        Коментар


                        • Хубаво е че следиш пазара вместо нас и докладваш
                          Монопола и днес е напред с парите, също както и аз. А ти - на опашката в бюрото по труда, за помощи - като просяк.

                          Коментар


                          • Зa prъв път виждам coinmarketcap да няма и една зелена валута.
                            Монопола днес дори не е псувал, притеснявам се да не е направил някоя беля...
                            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                              Скамнатите борси ще станат повече от скамнатите койни...
                              Надпревара кой е по-голям измамник. Само мющериите са безкраен брой, и парите им. Койните са краен брой, както се разбрахме.
                              https://coinsvision.com/%D0%BA%D1%80...C%D0%BE%D0%BD/
                              170.....млн долара ...нищо пара за милиардерите........

                              Жабите са сварени, скоро обезкостени и изядени.....

                              пп Дано жълтите да го издухат ....

                              Коментар


                              • Скамнатите борси ще станат повече от скамнатите койни...
                                Надпревара кой е по-голям измамник. Само мющериите са безкраен брой, и парите им. Койните са краен брой, както се разбрахме.
                                https://coinsvision.com/%D0%BA%D1%80...C%D0%BE%D0%BD/
                                Крипто-борсата BitGrail загуби 17 милиона Nano монети
                                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                                Коментар

                                Working...
                                X