IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Подозирам, че модераторите тука ползват сървъра на investor.bg за да копаят койни.

    Иначе не мога да си обясня очевидното пристрастие.

    Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
    А, тъй ли станахме вече? На мене идва да ми се кара модерацията, че пускам факти и линкове, и то основно от техническо естество. Засягал съм нежните чувства на някой, евентуално. Ама който не дава реални пари за кески и песъчинки бил будала.
    Хубаво е да се знае черно на бяло...
    500 милиарда стотинки само в топ 200 криптота. Има по 100 бройки койни на калпак земен жител. Има и още 1600 криптота на опашката, ако случайно тия не стигнат! И още искат да печатат. Ръгай пари народе, неска има утре няма. Продай гарсониерата на баба си и стани инвестор!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

      Значи си в графата - будала ентусиаст.
      А, тъй ли станахме вече? На мене идва да ми се кара модерацията, че пускам факти и линкове, и то основно от техническо естество. Засягал съм нежните чувства на някой, евентуално. Ама който не дава реални пари за кески и песъчинки бил будала.
      Хубаво е да се знае черно на бяло...
      500 милиарда стотинки само в топ 200 криптота. Има по 100 бройки койни на калпак земен жител. Има и още 1600 криптота на опашката, ако случайно тия не стигнат! И още искат да печатат. Ръгай пари народе, неска има утре няма. Продай гарсониерата на баба си и стани инвестор!
      Last edited by IvanTerziev; 21.02.2018, 20:58.
      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        KMETA - нормални простосмъртни нямат излишни пари да купуват шътове по 10 000 долара, не си имал от тях за да видиш как се уреждат "борсовите" сделки.
        Нормалните простосмъртни не даваме пари да ги купуваме а си ги скубим на аванта от дето намерим за добре и то без да ги майним и не, не съм хакер да крада чуждото.
        Аз нито имам време нито желание да те ограмотявам.
        Ти да видиш колко пък ма интересуват борсовите сделки, колкото бабите по селата.
        На борите можеш да се таковаш при добро желание в каквито си искаш пари.
        Last edited by KMETA; 21.02.2018, 20:16.
        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

        Коментар


        • KMETA - нормални простосмъртни нямат излишни пари да купуват шътове по 10 000 долара, не си имал от тях за да видиш как се уреждат "борсовите" сделки.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • KMETA - единственния потенциал на койните е за източване на пари от финансови институции и си прав вместо да вкарат в затвора мениджъри на такива институции "инвестирали " в койни, те пускат реклами да ги възпират. За рекламите е ясно колко ще ги спрат дори предварително, те като видят рекламите и направо ще се "откажат" да източат парите.

            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              KMETA - от държавата до сега 1 стотинка не съм получил.
              Значи си в графата - будала ентусиаст.
              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

              Коментар


              • KMETA - от държавата до сега 1 стотинка не съм получил.

                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Мараба тролове.
                  Вкусни ли са ви бюджетните пари от пенсии и детски А ???
                  Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                  Коментар


                  • IvanTerziev - по скоро защото има малко транзакции, не искат да продават ще хващат следващото "поскъпване" а и от "лихви" печелят.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • .Крипто новини:

                      Полската централна банка е изхарчила хиляди долари бюджетни пари за анти реклама на крипто валутите, само за един клип в тубата е платила 30 000$.

                      https://www.money.pl/gospodarka/wiad...0,2398529.html

                      В коментарите под клипа има предположение,че 30 000$ хонорар е бил изплатен в крипто валута.

                      Ето го и клипа:

                      https://www.youtube.com/watch?v=Q7GZeyXAFzo


                      Ко ми триете коментара.
                      Въпроса беше риторичен а отговора явно моментален.
                      СКАНДАЛА ЗНАЧИ НЕ Е САМО В ПОЛША А И ТУКА.
                      Харчат се бюджетни пари от пенсии и детски за защита на частни интереси.
                      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                        Добри Ютро!!!
                        Размера на таксите за транзакции с Биткоин са на най-ниското си ниво от 18 месеца:
                        https://p2sh.info/dashboard/db/fee-e...r-source=21inc
                        Още един аргумент на сривлювците - как Биткоина не ставал за разплащания ОТПАДНА!!!
                        Туй да не е щото народът се усети, и мина на други криптота?
                        5 до 7 транзакции в секунда не стигат за касите на Кауфланд България.

                        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение


                          Не стига, че съм в играта с шитове, а ме караш и комар да играя с тях... Тц. Не ща.
                          Като махнеш комара е още и фрее лотария, ежедневна лихва, пул за ентусиасти, голяма фрее седмична лотария. и разни материални подаръци.
                          Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                            Какво друго да очакваш лихварите ?

                            Ето нормално как е:
                            TRANSACTION FEES
                            0.00000044 BTC
                            за от над 0,00030000

                            Ето тука:
                            https://freebitco.in/?r=7643777

                            Не стига, че съм в играта с шитове, а ме караш и комар да играя с тях... Тц. Не ща.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                              100000 сатошита срещу 0.2 върдж и 2 кучета ми искат от Битрекс
                              Какво друго да очакваш лихварите ?

                              Ето нормално как е:
                              TRANSACTION FEES
                              0.00000044 BTC
                              за от над 0,00030000

                              Ето тука:
                              https://freebitco.in/?r=7643777
                              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                                Добри Ютро!!!
                                Размера на таксите за транзакции с Биткоин са на най-ниското си ниво от 18 месеца:
                                https://p2sh.info/dashboard/db/fee-e...r-source=21inc
                                Още един аргумент на сривлювците - как Биткоина не ставал за разплащания ОТПАДНА!!!
                                100000 сатошита срещу 0.2 върдж и 2 кучета ми искат от Битрекс

                                Коментар

                                Working...
                                X