IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


    Като седя тъй 3 години и ти знаеш, че е ходил на 50, защо не си взе няколко евтини... щеше сума пари да си направил до сега.

    Тия исторически цени нищо не означават, не може да се предвижда бъдещето от миналото... иначе ако беше толкова лесно, ти щеше да си купил Лайткойн като е бил на 10 и сега щеше да продаваш, а не да пишеш безмислени глупости.
    ...
    То ако мога да виждам в бъдещето - и обикновен акаунт с мета трейдъра (примерно) и стабилен leverage ми дава същите възможности за спекулация. Все пак е по-лесно накъде ще тръгне след Брекзит, Тръмп и нефта като беше на 20$.
    Кво викаш, да бях купил на 50 и да имам слонско търпение да гледам Лайта на 2 $, и другите алтконове да потъват в небитието? Peercoin и Namecoin бяха шедьоври, още не мога да проумея що потънаха. Namecoin бяха регистрирали над 100 000 домейна, за истинска непроследяемост. Не като сега да трепериш да изкараш Биткойните, че да не те окопчаят службите. Лайта е като Биткойна пред тях, като динозавър! Ма ей на, няма логика!
    90% от хората са рекламно управляеми машини. Няма да потърси логиката, барем да разрови коя валута дава най-джиджани фичъри. Ми ще чете говнолеярства за новата парадигма, и ще налее накъдето е поело стадото.
    То ако знам накъде ще потегли простотията човешка - и сега ще вляза в криптосите. Може и на скъсяване да се печели!
    Професионално изкривяване. С една идея ми е по-ясно за кви тъпни става въпрос. Една елементарна разпределена база данни са криптосите. По-прости от банковия софт, щото няма сторно. Кво да му струва на това?

    Какво е чудо станало, че пазарът седя 3 години като умрял, и сега експлодира за 3 месеца? Такъв сеир и с пари не мож си купи. Ще взема като бай-Марин-а едно дънце за копане, и една карта, ей тъй за спорта да не съм капо. Вече трябваше да е станало, ама имам друга истинска работа. И може да се обзалагаме кога точно ще гръмне балоня. Туй от мен.
    И предния път тъй пощуряхте, същите приказки, същите кухи валути, ама сега с ново име. После 3 години плач и мушкуване от срам. Тая същата тема с по 1 мнение на 2 месеца.

    Кво каиш бай Марине,
    ли струва IOTA, дето още елементарни бъгове не са оправили? 500 милиарда ама за пред шараните. И за една стотна от това може да поспорим.
    Last edited by IvanTerziev; 13.12.2017, 10:17.
    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

    Коментар


    • https://www.investor.bg/kriptovaluti...-drugo-251912/

      Коментар


      • Добри Ютро!!!
        Общия МаркетКап на всички Криптовалути достигна 500.000.000.000$!!!
        https://pbs.twimg.com/media/DQ4VDhJXcAARBtP.jpg:large
        remember remember the fifth of november

        Коментар


        • И Рипъла рипна!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
            От петдесетина $ Лайткойн беше се сринал на долар и нещо. И линк пусках тука, всички го видяхте. Тъй седя 3 години.

            Като седя тъй 3 години и ти знаеш, че е ходил на 50, защо не си взе няколко евтини... щеше сума пари да си направил до сега.

            Тия исторически цени нищо не означават, не може да се предвижда бъдещето от миналото... иначе ако беше толкова лесно, ти щеше да си купил Лайткойн като е бил на 10 и сега щеше да продаваш, а не да пишеш безмислени глупости.

            Помниш ли кризата 2008-а и как компании като Гугъл и Амазон се сринаха, заради номерцата на банкстерите.

            Това е нормално в живота, възход и после падение, няма нещо на този свят което да прави непрекъснат възход без да падне по някое време. Важното е като падне нещо, дали може да се изправи и да тръне отново.

            Гледам че Япония я даваше за пример, как били паднали и 30 години не можели да се изправят... но като ги гледам, май започнаха да се изправят. Още ли се съмняваш, че могат?!

            Но да се сравняват криптовалутите с държавите, не е правилно според мен, защото са различни неща... малко като да сравняваш, ябълки с космически кораби... и да си вадиш някакви "изводи", за борсата на черешите.

            Между другото децата като се учат да ходят също падат и се изправят...
            Last edited by Xman1; 13.12.2017, 01:33.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

              Явно си завъртял графиката наобратно...

              ...
              От петдесетина $ Лайткойн беше се сринал на долар и нещо. И линк пусках тука, всички го видяхте. Тъй седя 3 години.

              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                Дам... надолу до 16 000... и после пак нагоре. Хейтърите тия прогнози от къде ги вадите не ми е ясно.

                Аз лично се надявам до 1000 да падне, но едва ли. Макар че Биткойн може всичко... и 3-ти шанс може да ви даде, но за вас това няма да е 3-ти шанс, вие на това ще му казвате... "Балона се спука.".
                Може би биткойна е като празничен фойерверк - ще излети като ракета нагоре, ще избухне ярко, ще се разпадне на парчета и ще изчезне. Надолу няма да има.
                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                  Императорът обича да си ближе златото, а тая булева единица какво ще я прави?
                  Ша има какво да ближе, не го мисли него ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                    Money - и накрая по простото правило, купувачите загубили а продавачите спечелили. Това не е точно спекула а си е баш набалбукване с "ценни активи" на пияна глава.
                    Особен вид спекула е. Всичко е възможно, почти нищо не може да се предвиди, рискът не може да се измери. Както искаш го наречи. Ако някой играе с дребни суми за удоволствие - окей.

                    Моето усещане е, че ще има още нагоре към 25 000 и то в съвсем недалечно бъдеще.
                    Last edited by Money; 13.12.2017, 00:25.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                      Лайтчето си намали цената 36 пъти...
                      Явно си завъртял графиката наобратно...



                      Иначе аз си мисля че на Биткойна предела му е около 100 хиляди, за по-нагоре се съмнявам... но да видим, дали преди това няма пак на 1000 да отиде.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                        Ето я и прогнозата на руснаците до 2019 г.:"
                        Курс взлетит до 60 000$ за биткоин, но к 2019 году опустится до 1 000$."
                        Не бих се учудил. Хистерията май едва сега започва.

                        Ще бъде интересно да наблюдаваме хората съхранили стойност на 60 000.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                          Сега е преломен момент Чака да отиде към 18000 ама знае че ако не стане пътя е само надолу

                          Дам... надолу до 16 000... и после пак нагоре. Хейтърите тия прогнози от къде ги вадите не ми е ясно.

                          Аз лично се надявам до 1000 да падне, но едва ли. Макар че Биткойн може всичко... и 3-ти шанс може да ви даде, но за вас това няма да е 3-ти шанс, вие на това ще му казвате... "Балона се спука.".

                          Коментар


                          • Money - и накрая по простото правило, купувачите загубили а продавачите спечелили. Това не е точно спекула а си е баш набалбукване с "ценни активи" на пияна глава.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Императорът - понякога е по добре преводите през Авганистан да са джобни суми.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение

                                + 1

                                Имах по случайност 6 битойна по 360лв.бр

                                Продадох ги съвсем скоро, додадох малко и днес нотариално изповядахме покупката на ново строителсвто двустаен хапартамент в Младост 4.

                                Питам се разликата между 78000 лв и 2160, явяваща се печалба за мен, кой ще я поеме?!
                                Нали в природата нищо не се губи? Печалбата за едни е загуба за други.

                                Аз нищо не съм произвел или не съм добавил...Хм?!
                                Умната, защото горещия картоф все ще остане у някого:-)
                                Е, то е ясно. Колко пъти да кажа, че биткойн е zero sum game. Печалбата ти идва от други спекуланти. Само трябваше да ме послушаш. Щеше да ги ошушкаш двойно.

                                Коментар

                                Working...
                                X