IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Типична американска идея от времето на каубоите и дивия запад.

    Либертарианството създава перфектна среда за мошениците, за масовите паники и банковите кризи. Означава да си плащаш за обучение като поп (виж таксите за университет в САЩ), за здравеопзаването също. За пенсията си се грижиш сам.

    Готино е ако си свръх богат или голям късметлия. Иначе не виждам какво му е хубавото.

    Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    и аз съм фен на лбертарианците (все по-голям ставам напоследък), но не съм фен на изманиците.
    биткойна си го направиха на пирамида ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      не съм фен на изманиците.
      биткойна си го направиха на пирамида ...
      Грешно изказване.
      Лева ли направиха навремето на пирамида или си направиха пирамиди.
      Лихварите от каквото докопат могат да си направят пирамида.
      Last edited by KMETA; 15.03.2018, 13:51.
      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        Биткойнерството е еклектична смесица от тези тип (1) мразя държавата и (2) какво значение има, нали се качва и печеля от въздуха.


        Ако човек прави само второто е окей, стига да го може.

        Но смесицата на тезите почти гарантира лош изход за повечето биткойнери.

        Според мен редкретен имаше предвид, че това което съм постнал е остаряло защото е от януари !?
        Не разбрах обаче дали една стъпила здраво на фактология идея има давност? Нали очакваме да ни води в светлото бъдеще

        За това попитах каква е амортизационната квота при "криптото" както му викате

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Биткойн е политическа платформа на либертарианците
          Виж само Хиксман какви ги реди.
          и аз съм фен на лбертарианците (все по-голям ставам напоследък), но не съм фен на изманиците.
          биткойна си го направиха на пирамида ...
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Биткойнерството е еклектична смесица от тези тип (1) мразя държавата и (2) какво значение има, нали се качва и печеля от въздуха.


            Ако човек прави само второто е окей, стига да го може.

            Но смесицата на тезите почти гарантира лош изход за повечето биткойнери.

            Първоначално изпратено от Alexander The Great Разгледай мнение

            Не разбрах коментара, че е от миналия век? Моля за пояснение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              Published: Jan 10, 2018 - в криптото все едно миналият век.
              Статията е пълна с предположения и допускания, не с факти. Дори заглавието и е противоречиво. Но има една файдица - разглежда отделно технологията и монетата!
              Не разбрах коментара, че е от миналия век? Моля за пояснение.

              Коментар


              • Биткойн е политическа платформа на либертарианците

                Виж само Хиксман какви ги реди.

                Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Никога не съм писал че е това. А и биткойн не е платформа, бъркаш основни понятия.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Alexander The Great Разгледай мнение
                  https://www.marketwatch.com/story/wh...ble-2018-01-09

                  Интересно е да се прочете.
                  Не е писано за финансисти които си изкарват прехраната с у-е на активи, трейдинг и инвест.банкиране.
                  За тях е ясно какво е Биткойн
                  Написано е за колебаещите се и за тези които купуват защото им харесва аргумента на приливната вълна -
                  "Оно че се качи защото требва да се качи"

                  Не взимам страна в спора Биткойн, но статията е базирана на факти и пълна с елементарни примери
                  Задължително за търсещите истината!
                  Published: Jan 10, 2018 - в криптото все едно миналият век.
                  Статията е пълна с предположения и допускания, не с факти. Дори заглавието и е противоречиво. Но има една файдица - разглежда отделно технологията и монетата!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    Като оставим маркетмейкърството настрана, какво те бърка биткойна като политическа платформа? Това ме озадъчава. Нали за тебе е само инструмент за бърза спекулативна печалба.

                    Никога не съм писал че е това. А и биткойн не е платформа, бъркаш основни понятия.

                    Коментар


                    • https://www.marketwatch.com/story/wh...ble-2018-01-09

                      Интересно е да се прочете.
                      Не е писано за финансисти които си изкарват прехраната с у-е на активи, трейдинг и инвест.банкиране.
                      За тях е ясно какво е Биткойн
                      Написано е за колебаещите се и за тези които купуват защото им харесва аргумента на приливната вълна -
                      "Оно че се качи защото требва да се качи"

                      Не взимам страна в спора Биткойн, но статията е базирана на факти и пълна с елементарни примери
                      Задължително за търсещите истината!

                      Коментар


                      • Като оставим маркетмейкърството настрана, какво те бърка биткойна като политическа платформа? Това ме озадъчава. Нали за тебе е само инструмент за бърза спекулативна печалба.

                        Първоначално изпратено от redcretin

                        То е ясно какво следва за теб, като безумно невеж. "Те такова животно нема..."

                        Коментар


                        • Ти преди си бил във форкса май?

                          И за да не станеш прекалено богат прекалено бързо не реинвестираш печалбата. Това е умна стратегия. Гениална. И аз ако можех да увеличавам капитала с по 20% на ден нямаше да реинвестирам, за да избегна риска да стана мултимилионер за два месеца



                          Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Нямам намерение да светкам посредствен критик как да прави пари (и ЧИЧЕ да се чувства споменат тук).
                          Без значение е дали ми вярваш, но и ордърите ми се изпълняват. За днес покрих норматива, отивам да ям и пия.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Излизаш с типичните бла-бла на форумец с посредствени резултати

                            И да, вярвам ти, че твоят бид/аск спред е 15%.

                            Нямам намерение да светкам посредствен критик как да прави пари (и ЧИЧЕ да се чувства споменат тук).
                            Без значение е дали ми вярваш, но и ордърите ми се изпълняват. За днес покрих норматива, отивам да ям и пия.

                            Коментар


                            • Излизаш с типичните бла-бла на форумец с посредствени резултати

                              И да, вярвам ти, че твоят бид/аск спред е 15%.

                              Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Правиш типичните бакалски сметки на форекс-аматьор с демо сметка.
                              Нямам предвид арбитраж И него съм го правил, но не с крипто. Там беше слабо, "само" 7% месечно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                И какво, за два месеца от 8К направи 450 милиона, нали?

                                Разбира се, че вдигаш капитала с 20% на ден, в това нямам никакво съмнение. Също явно си наясно с маркетмейкърството. Или май имаше предвид арбитраж.

                                Няма значение.


                                Правиш типичните бакалски сметки на форекс-аматьор с демо сметка.
                                Нямам предвид арбитраж И него съм го правил, но не с крипто. Там беше слабо, "само" 7% месечно.

                                Коментар

                                Working...
                                X