IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Значи има още надолу

    Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
    Просто и ясно !
    И важи за всичко




    [ATTACH=CONFIG]n3319685[/ATTACH]

    Коментар


    • Просто и ясно !
      И важи за всичко




      Click image for larger version

Name:	DZktlH5VwAAES5_.jpg large.jpg
Views:	1
Size:	74.8 КБ
ID:	3319685

      Коментар


      • Todor Sabev - има иновация, стават по леки и с по кратък живот а китайците са рекордьори по еднодневки. Следващата иновация е да им сложат 5 камери, според китайците това е то иновация - качваш бройката на камерите. Андроида пък с спам от всякъде, купуваш си реклами но не ти да рекламираш а теб да те залеят с реклами.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

          Ми не знам какво се случва с батериите на смартфоните защото никога не съм имал такъв. В момента ползвам един 7-8 годишен телефон от този модел: http://www.mobilstyle.net/content/no...ра-цена
          и батерията му "държи" над 1 седмица независимо колко говоря
          От 1 година се каня да го сменя с някой модел на Sonim ама първо не са много разпространени в магазините, 2-ро не остава време и май както сдаде багажа този който ползвам в момента - тогава ще е ....
          Не знам дали ли ми хвана мисълта, лесно ще разбереш дали има иновация при съхранението на енергия. просто следи възможностите на смарт телефоните да се ползват без да се зареждат , там веднага ще си проличи. Тесла са просто маркетинг. Поздрави
          Last edited by Todor Sabev; 01.04.2018, 08:07.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

            Ми не знам какво се случва с батериите на смартфоните защото никога не съм имал такъв. В момента ползвам един 7-8 годишен телефон от този модел: http://www.mobilstyle.net/content/no...ра-цена
            и батерията му "държи" над 1 седмица независимо колко говоря
            От 1 година се каня да го сменя с някой модел на Sonim ама първо не са много разпространени в магазините, 2-ро не остава време и май както сдаде багажа този който ползвам в момента - тогава ще е ....
            Я - още един фен на истинските моби А аз - такъв:

            http://www.mobilstyle.net/gsm-%D0%B0...%B5%D0%BD/1350

            Решил - да не сменям докато не се развали, ама като гледам - май за да си изпълня клетвата, ще трябва "случайно" да го фрасна здравата в гранитният под на някоя метростанция, щото иначе няма да стане... Не се чупят проклетите лесно - баси
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

              Що трябва да тестваш виж какво става със смарт телефонати след две години употреба. Просто въпросче......
              Ми не знам какво се случва с батериите на смартфоните защото никога не съм имал такъв. В момента ползвам един 7-8 годишен телефон от този модел: http://www.mobilstyle.net/content/no...ра-цена
              и батерията му "държи" над 1 седмица независимо колко говоря
              От 1 година се каня да го сменя с някой модел на Sonim ама първо не са много разпространени в магазините, 2-ро не остава време и май както сдаде багажа този който ползвам в момента - тогава ще е ....
              Last edited by marin1; 31.03.2018, 22:57.
              remember remember the fifth of november

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                Хм. Тесла .....
                Единствения ми допир с тази компания бе едно запитване за домашна батерия. Идеята ми бе да се зарежда на нощната ел. енергия (цена) и копачите да дърпат през деня ток, като преди бях направил проучване на това което се предлага на българския пазар. Ясно ми бе че една такава инвестиция се избива за ??? години (5-6 и повече) от разликата на цената дневна/нощна ел. енергия.
                Та Тесла ми изпратиха формуляр и след като го попълних и го изпратих - учтиво ми отговориха че засега не работят с Български клиенти???!!! Според мен - не може да зачертаваш региони или страни, така "на ангро"!!! От тук нататък дори и да ми се молят да купя нещо Тесла - са ме изгубили като клиент ....
                А и последно - един приятел ми се хвалеше че им е карал електормобила и беше във възторг - еми не искам даже и да го видя след случката по-горе.
                Що трябва да тестваш виж какво става със смарт телефонати след две години употреба. Просто въпросче......

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  ако падне под 1000 ще си купя 10 просто, за да мога после да се изказвам без да имате основание да ме ковете че съм нямал такова
                  ама не ми се държи в тия борси , че са ми много подозрителни.
                  Чест и Почитания Берти!!! Щ се радвам да си от "нашия" отбор!!!
                  Купуваш си един външен хард диск 1 терабайт (около 110-120 лв. с ДДС) и си инсталираш Биткоин Ядрото (Bitcoin Core wallet) от тук: https://bitcoin.org/bin/bitcoin-core...in64-setup.exe
                  или от тук: https://bitcoin.org/bin/bitcoin-core...16.0-win64.zip
                  Синхронизацията на Портфейла ще ти отнеме около 3-4 седмици, но после си независим от НИКОЙ!!! Твоите пари (Биткоини) са си само ТВОИ!!!
                  Last edited by marin1; 31.03.2018, 22:20.
                  remember remember the fifth of november

                  Коментар


                  • Императорът - китайците си купуват технологии заедно със специалистите които са ги правили в оригинал на килограм. Умре ли Тесла ще загинат и САЩ защото Китай ще ги детронира тотално, най бързия път петрола да загине е фалита на Тесла. Така че в тази куха компания има огромна сила и аз предпочитам дори да фалира, защото така ще се ускори технологичното развитие а китайците ще направят новите технологии много бързо достъпни.
                    В койните няма нищо, истинската им стойност е че се разработват нови технологии и чрез тях но те са безплатни и инвестиращите в койни инвестират в тези нови технологии които подаряват на всички. Не е лошо защото никой който не може да се нахрани днес в койни не инвестира.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                      Тук един анализатор "вижда" цена от 1000$ за Биткоин преди скока до над 100.000$
                      https://medium.com/@super.crypto1/4t...y-c53de65c166a
                      Мисля (и се надявам) че цена под 2.000$ за Биткоин няма да видим повече. Ако бях хазартен тип бих сключил и облог, но с хазарта (под формата на Спорт Тото) приключих далечнта 1993 г. а друг хазарт след това не съм играл ....
                      Напротив и сега играеш.От койна по-голям хазарт няма.Това е чиста рулетка-червено/ще разсте/,черно/ще пада/.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                        Импе - аре
                        За всичко което предложиш, с изключение на пенсионните фондове, съм твърдо ЗА!!!
                        Че какво им е на?
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                          Тук един анализатор "вижда" цена от 1000$ за Биткоин преди скока до над 100.000$
                          https://medium.com/@super.crypto1/4t...y-c53de65c166a
                          Мисля (и се надявам) че цена под 2.000$ за Биткоин няма да видим повече. Ако бях хазартен тип бих сключил и облог, но с хазарта (под формата на Спорт Тото) приключих далечнта 1993 г. а друг хазарт след това не съм играл ....
                          ако падне под 1000 ще си купя 10 просто, за да мога после да се изказвам без да имате основание да ме ковете че съм нямал такова
                          ама не ми се държи в тия борси , че са ми много подозрителни.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Тук един анализатор "вижда" цена от 1000$ за Биткоин преди скока до над 100.000$
                            https://medium.com/@super.crypto1/4t...y-c53de65c166a
                            Мисля (и се надявам) че цена под 2.000$ за Биткоин няма да видим повече. Ако бях хазартен тип бих сключил и облог, но с хазарта (под формата на Спорт Тото) приключих далечнта 1993 г. а друг хазарт след това не съм играл ....
                            remember remember the fifth of november

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              ................
                              Марине - чух че се мъчат да докарат тоя палячо в България - аре да ходим да хвърляме домати по него?
                              Импе - аре
                              За всичко което предложиш, с изключение на пенсионните фондове, съм твърдо ЗА!!!
                              remember remember the fifth of november

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

                                Нямам TESLA. Всъщност мисля, че вероятността да фалират е много голяма. Но не съм ги шортил заради уважението, което изпитвам към създателя й. Смятам, че влияе на битието ни по начин, по който никой човек не е успял да повлияе досега.
                                И разбира се бих пропуснал поста ти, както майка пропуска бебешко "бубу", ако не беше изразил безумната мисъл. че е крадец. Доколкото знам всеки долар, който е спечелил, го е спечелил от благодарни клиенти и инвеститори. И след това ги е вложил в поредната "безумна" инвестиция, която пак ще обслужи човечеството, независимо дали ще се капитализира или ще фалира, но ще размърда поредните няколко световни "могъщи" компании.

                                Колкото до свободата на словото...много сложна тема, като тази за демокрацията и за прилагането на закона и за куп други неща
                                Изглежда, че една система от правила, колкото и да е добра - спира да работи в момента в който болшинството, включително и олигофрените разбере как работи.

                                Впрочем какво мислиш да правиш, ако Мъск реши да те съди за клевета. Замисли се! Най-вероятно би пледирал - "олигофрен"
                                За мен този, който прибира милиарди "бонуси" от компания, за чиито акционери остават само загуби, е крадец. Толкова. Ако някой наш мажоритар на компания на БФБ си позволи това, ще го разчекнат. Мъск получава сосни държавни субсидии, насреща дава само едни сладки приказки.
                                Може и да има благодарни инвеститори - но това са спекуланти - купили теслички по 50 долара и продали на триста. Това с теслата е като гигантска игра на Чер Петър - въпросът е у кого ще остане петърът. Хубаво е, че напираш да ми ставаш майка, ама аре - няма нужда. Теслата ако фалира (най-вероятно), това ще е заради безхаберието и некадърността на мъск, който имаше стратегическо предимство, но го пропиля.

                                Но да не разводняваме темата.

                                Марине - чух че се мъчат да докарат тоя палячо в България - аре да ходим да хвърляме домати по него?
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X