IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не си прав след празниците криптовалутите ще възкръснат

    Коментар


    • Рипълчето 8,1 ПЪТИ по-евтин, само за 4 месеца.
      Айде хубаво, не бил валута, ама Етерът щял да прави нова икономика.
      3,85 пъти по-евтин днес. Най-лошото е зад нас, 75% поевтиняха, остават само още 25
      Тука големите гурута, извънземни техногии, монопола дори псуваше само щото предвидих кво ще стане.
      АААЙДЕ на кеските, парят парят, не се барат,
      неска има - утре няма!

      А, да, Маринецът ще скокне как купувал на 200$ Биткойн. Ми като има говеда има и касапи! Ако беше до мен нямаше да струват нещо, а чалга и футбол щяха да са никому непознати думички.
      Цифрички в база данни кво да струват?
      Last edited by IvanTerziev; 06.04.2018, 12:03.
      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        6700 е сравнително доста високо ниво и дава надежда. А и периодът на падане до сега беше кратък.

        Загубата на надежда ще се случи на доста по-ниски нива и след по-продължителен тренд надолу.




        Някъде там, даже още по нататък.
        Където индекса на срама прескочи 50

        Коментар


        • 6700 е сравнително доста високо ниво и дава надежда. А и периодът на падане до сега беше кратък.

          Загубата на надежда ще се случи на доста по-ниски нива и след по-продължителен тренд надолу.



          Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

          Имат имат.. всички дето познавам стискат всичко все още..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

            Ще разпродават, ако има какво. Вече не може и да се копае, а 95% от криптосите са централизирани в няколко хиляди души, придобити на безценица.
            Масовката копачи и спекуланти държат някакви мизерни количества, които не могат да повлияят на цената.
            Имат имат.. всички дето познавам стискат всичко все още..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              не може да е това края. аз очаквах по-класически сценарий, примерно едно добро надуване докъм 25-30к и после потапяне.
              ми дай ги тия линкове, че тук не мога да се ориентирам в обстановката.
              императорът е форумен лъв и житейски мишок.
              а защо точно до 25-30к?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                не може да е това края. аз очаквах по-класически сценарий, примерно едно добро надуване докъм 25-30к
                Откъде би дошло това надуване? Броят на балъците е наистина неограничен, но просто повече нямат пари - каквото са имали го ходълват в момента

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                  Ми не е интересно вече, мирно и кротко си върви към нулата, пък шараните ближат рани. Мога и линкчета да пусна кво е по другите форуми. Тюхкане и вой.
                  Тукашните пишман инвестори си кротуват, както беше и предния път като цената изгуби 70%.

                  Нищо му няма на импа, само малко несериозен като дойде време да се върши работа. Реве реве против тоз и оня, ама на протест не можеш го изкара!
                  не може да е това края. аз очаквах по-класически сценарий, примерно едно добро надуване докъм 25-30к и после потапяне.
                  ми дай ги тия линкове, че тук не мога да се ориентирам в обстановката.
                  императорът е форумен лъв и житейски мишок.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    Според мене все още ходълват. Но сериозно са се разколебали. Под 5000 ще започнат да разпродават.
                    Ще разпродават, ако има какво. Вече не може и да се копае, а 95% от криптосите са централизирани в няколко хиляди души, придобити на безценица.
                    Масовката копачи и спекуланти държат някакви мизерни количества, които не могат да повлияят на цената.
                    Last edited by Frosty; 05.04.2018, 00:49.
                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Според мене все още ходълват. Но сериозно са се разколебали. Под 5000 ще започнат да разпродават.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                        пичове, холдвате ли?
                        гледам императорЪТ налазил и тая тема и народа се пръснал, като пилци из търнаци.
                        Ми не е интересно вече, мирно и кротко си върви към нулата, пък шараните ближат рани. Мога и линкчета да пусна кво е по другите форуми. Тюхкане и вой.
                        Тукашните пишман инвестори си кротуват, както беше и предния път като цената изгуби 70%.

                        Нищо му няма на импа, само малко несериозен като дойде време да се върши работа. Реве реве против тоз и оня, ама на протест не можеш го изкара!
                        Last edited by IvanTerziev; 04.04.2018, 20:39.
                        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                        Коментар


                        • пичове, холдвате ли?
                          гледам императорЪТ налазил и тая тема и народа се пръснал, като пилци из търнаци.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • https://www.kaldata.com/it-новини/съ...79699.html/amp

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                              не виждам пейпал
                              Хм - има го само за получаване на парички. Сега забелязах това - като ми каза ти.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                                Хора - вижте едно сайтченце - обменник на криптовалути и прости пари - работи с Пейпалчето, Перфектните парички, Пайърчето, Ексмо-то, с няколко руски бамки (и Сбербамк), работи с истински Биткойн, Биткойн кеш, истинското Етерче, класическото Етерче, Лайткойнченце, Дашче, Зетче, Рипълче, Монеро... плюс е, че обменя и малки суми - аз го пробвах с едно доларче - да си купя лайткойнски стотинки и - за една минута: готово - пъкнаха в портфейлът ми. Добро е

                                https://i-obmen.biz/?rid=102099
                                не виждам пейпал
                                Keep going ...

                                Коментар

                                Working...
                                X