IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
    Кескев, ако беше попрочел малко из нетЯ вместо само да тролиш по форумите, щеше да си наясно, че соларите са изнесена екология т.е. китайчетата замърсяват тяхната природа докато ги произвеждат, за да може на европейците да им е чисто. Това е все едно да ползваш тоалетната в офиса за да може твоята вкъщи да е чиста. Анадънму?!
    Единствената почти чиста енергия е от перките и ВЕЦ!
    A, ся разбрах! Всичко ми е ясно! Перките и ВЕЦ нямат грам въглеродни емисии, щото ги сеят на нивата и после поникват, с чиста еко земеделска тор... Дори трактор не ползват да орат край тях, ами буат с мотиката!
    Така ли? А по-рано един с твоя ник тук пишеше за падане от типа на 40-50 пъти! Май бързо забравяш! Или не си бил ти, а?
    40-50 пъти поевтиняване пак са под 100%, примерно 50 пъти поевтиняване са 98% спад. Наум ги сметнах, приемам критика.
    p.s. 40 пъти поевтиняване на Лайткойн са факт, и се проверява за под минута.
    Last edited by IvanTerziev; 01.05.2018, 13:27.
    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
      Какво има за разбиране, 82 % спад на Рипъла по едно време. Не съм казвал, че е над 100%. Има към 700 познати "валути" в койнмаркеткап, дето верно спаднаха със 100%. В момента не струват пукнат девалвиран и "презрян" US цент!
      Така ли? А по-рано един с твоя ник тук пишеше за падане от типа на 40-50 пъти! Май бързо забравяш! Или не си бил ти, а?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
        Ама първо ще си купя фотосолари, щото да горите въглища е грехота!
        Кескев, ако беше попрочел малко из нетЯ вместо само да тролиш по форумите, щеше да си наясно, че соларите са изнесена екология т.е. китайчетата замърсяват тяхната природа докато ги произвеждат, за да може на европейците да им е чисто. Това е все едно да ползваш тоалетната в офиса за да може твоята вкъщи да е чиста. Анадънму?!
        Единствената почти чиста енергия е от перките и ВЕЦ!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
          Аз лично дърляници не виждам. Пазарът е равновесие между противопосочни нагласи. Ако ВСИЧКИ смятат, че цената ще върви вечно нагоре, щото щели да свършат... то тогава цените верно ще тръгнат към безкрайност.
          Кеска, ти наистина си голям борсов и финасов кУрифей!!! Наистина къртиш миФки, не, направо сабаряш банята! Предлагам на всички от форОма да се запишат на един курС при тебе!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bghighlander Разгледай мнение

            Аааааа, не си прав! Питай Ванката Терзиев, ще ти ги обЯсни нещата, много ги "разбира"!
            Какво има за разбиране, 82 % спад на Рипъла по едно време. Не съм казвал, че е над 100%. Има към 700 познати "валути" в койнмаркеткап, дето верно спаднаха със 100%. В момента не струват пукнат девалвиран и "презрян" US цент!

            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              И едно нещо не мое падне с повече от 100% освен ако не е на ливъридж.
              Аааааа, не си прав! Питай Ванката Терзиев, ще ти ги обЯсни нещата, много ги "разбира"!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Гари Разгледай мнение

                Аз пък се надявам да принудят всички "зелени" да купуват само "зелена" енергия. Но съм сигурен, че тогава ще наблюдаваме неочакваното им и суперскоростно изчезване от планетата. Всички "зелени" неща са готини само когато някой друг плаща за тях.
                Не е домократично някакси твоето предложение!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Аз едно не мога да разбера, каква полза носят дърляниците в темата? ...
                  Аз лично дърляници не виждам. Пазарът е равновесие между противопосочни нагласи. Ако ВСИЧКИ смятат, че цената ще върви вечно нагоре, щото щели да свършат... то тогава цените верно ще тръгнат към безкрайност.
                  Та, на половината пазар казвате тролове дърляници и сривлювци. А реално не можете без тях, както магнитът не може да съществува без 2 полюса.
                  Бай Маринец, случайно разбрах, че един приятел дето не го бях чувал от сума и време - направил си голяма ферма. Ще го нагледам тия дни, току накрая някой успее да ме навие да почна и аз. Ама първо ще си купя фотосолари, щото да горите въглища е грехота!
                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                    Ако разни тролове не те бяха дразнили, бай Марине, вероятно щеше да споделиш от копането на какво по-точно се изкарва този резултат...?
                    Добри Ютро!
                    Ще споделя, що да не споделя? PrimeCoin (XPM), копае се тук xpmforall.org - там има и цялата необходима информация как става.
                    До преди 5-6 дена я копаехме под 1000 човека, но излезе някаква новина за съвместен форк с Биткоин и цената полудя ....
                    В момента я копаят над 3000 човека само в този пул а все още може да се копае и соло......
                    В момента една 580-ка прави 0,47 CPD (Chains per day) което се равнява на приход около 4,7$/ден.
                    Успех на всички които решат да се включат
                    remember remember the fifth of november

                    Коментар


                    • Аз едно не мога да разбера, каква полза носят дърляниците в темата? Аз също не мога да кажа от къде аджеба идва стойността на койните. Може би съм закостенял, може би съм поудъртял, незнам..... Това обаче не ми пречи да си ги търгувам с нелош резултат. 200-та долара, които метнах преди 8-9 месеца са вече извън патакламата. Дал съм около 200-300 на сина ми по негов акаунт. Той е hodler, В момента на 2 борси имам около 1200 долара в койни. Ами - купон си е.
                      Може да са ви смешни цифрите, но - толкова. Не вервам.
                      От тук нататък, всеки има глава на раменете си.
                      Та дайте акъл кво да купуваме?
                      Дайте акъл къде и какво да копат копачите!!!

                      Ей такива мисли ми минават.

                      И едно нещо не мое падне с повече от 100% освен ако не е на ливъридж.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                        Ха Добри Ютро!!!
                        В момента една карта 580 с 8 гигабайта памет прави 5$ на ден, т.е. изплаща се за има/няма 90 дни!!! И после Копае на ПЕЧАЛБА!!!
                        На Печелившите - ЧЕСТИТО!!!
                        Ако разни тролове не те бяха дразнили, бай Марине, вероятно щеше да споделиш от копането на какво по-точно се изкарва този резултат...?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                          Ще ли доживея да ви принудят да "копате" само със собствено произведена, зелена енергия?
                          Аз пък се надявам да принудят всички "зелени" да купуват само "зелена" енергия. Но съм сигурен, че тогава ще наблюдаваме неочакваното им и суперскоростно изчезване от планетата. Всички "зелени" неща са готини само когато някой друг плаща за тях.

                          Коментар


                          • Криптоси ще има, ако и още да нямаме истински витално крипто, дето става за кеш. Удобно поне колкото кредитните карти.
                            Престъпление срещу планетата е да гориш въглища, за безсмислените си изчисления.
                            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                              Ще ли доживея да ви принудят да "копате" само със собствено произведена, зелена енергия?
                              Що пък не??? Правил съм проучване - не е невъзможно, но засега е по-изгодно с леля Гинка в комбина. Ако за в бъдеще е неизгодно (да съм с Гинка в комбина) ще си Копам със Зелена енергия и пак ще съм от ПЕЧЕЛИВШИТЕ!
                              Важното е да ЗНАЕШ КАКВО ПРАВИШ!!! Анадънму?
                              remember remember the fifth of november

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                                Ще ли доживея да ви принудят да "копате" само със собствено произведена, зелена енергия?
                                Май ми се виждаш прекален оптимист за криптосите, надали ще оцелеят толкова дълго.

                                Коментар

                                Working...
                                X