IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

    Oправи ли се с булброкерите ......... Най накрая проуме ли що е необходимо да направиш ......... хахахах
    Картичките .... ги продавай на 50% че ще си останат твой за винаги ......... ( зор ти е .... ше си цъкаш Counter strike ..... )
    Kато ти чета и трейдчетата .......... хаххахаах ....... Бе , кво хванеш - изсъ'ъва ..........
    По голем ....., не съм срещал из нета
    Е , Кретеня ти съперничи малко , ама все пак , работи за араби у Немачко ..... и има мазда
    Това..., верно ли...?!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
      Xman, таман се бяхме завайкали да не си се разорил, щото зачезна. Та, на база 0,00001 да съм смятал... Хубаво, ама де да си купя Биткойн на тая цена? Щото като един потенциален влизащ в тоя "бизнес" не ме интересува историята на кеските, интересува ме бъдещето им. Не ви ли омръзнаха тия приказки "ма ако беше купил през 2008-ма" сега щеше да си милионер. Ако милионер беше купил по тая Коледа, сега вече нямаше да е милионер
      Хаха, глупости било, че предвидих Голямата Корекция... 3 пъти за Биткойн и 8 пъти за Рипъл! Виж там отваряйте Белене, и почвайте да пандизите който не вярва в новата парадигма, и дето щял Блокчейнът да прогнозира с 5 години напред, и 90% вероятност. Откъде ли ми е познато твоя похват "който не е с нас е против нас", ама не мога да се сетя кои другари пандизеха който не вярва в демагогията им.
      Добре, ама обясни ми я! Ето видно аз не разбирам, не купих Рипъли по 3,80 парчето, видимо не разбирам от тия неща и съм сбъркал!

      Ти реално ни купуваш, ни продаваш. Само кесиш тук и "прогнозираш", докато хората направиха пари

      Коментар


      • Xman, таман се бяхме завайкали да не си се разорил, щото зачезна. Та, на база 0,00001 да съм смятал... Хубаво, ама де да си купя Биткойн на тая цена? Щото като един потенциален влизащ в тоя "бизнес" не ме интересува историята на кеските, интересува ме бъдещето им. Не ви ли омръзнаха тия приказки "ма ако беше купил през 2008-ма" сега щеше да си милионер. Ако милионер беше купил по тая Коледа, сега вече нямаше да е милионер
        Кеската използва чисто тролски похвати... и когато нещо не му е угодно просто променя "условието на задачата" за да му излиза винаги верен резултата. В почти никой западен форум нямаше да го търпят толкова време, а в Reddit постовете му щяха да имат толкова много минуси, че щеше да е абсолютно невидим. Все пак това е темата за Биткойн и е единсвената тема в този форум (за съжаление), според мен трябва да има поне още една тема да речем (Криптовалути), където хората да си обсъждат на "спокойствие"... или да се направи тема Анти-Биткойн, където троловете да си тролят. Честно казано за мен почти 100% от постовете на Кеската са спам. За толкова време повечето нормални хора щяха да прочетат поне малко от малко и да навлязат в материята. Но Кеската не иска да чете, той само обича да спами, едни и същи глупости.

        Иначе за свободата на словото съм съгласен, макар да си мисля, че трябва да има отделна "специална тема за Кеската" където той да има пълна свобода на словото.
        Хаха, глупости било, че предвидих Голямата Корекция... 3 пъти за Биткойн и 8 пъти за Рипъл! Виж там отваряйте Белене, и почвайте да пандизите който не вярва в новата парадигма, и дето щял Блокчейнът да прогнозира с 5 години напред, и 90% вероятност. Откъде ли ми е познато твоя похват "който не е с нас е против нас", ама не мога да се сетя кои другари пандизеха който не вярва в демагогията им.
        Изобщо не знаеш каква е приликата и разликата между "проценти" и "пъти", г-н "експерт"!
        Добре, ама обясни ми я! Ето видно аз не разбирам, не купих Рипъли по 3,80 парчето, видимо не разбирам от тия неща и съм сбъркал!
        Last edited by IvanTerziev; 02.05.2018, 10:39.
        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

          Бацка, няма лошо човек да има селски произход и просташки черти на характера, докато не започне да ги демонстрира.
          Биткойнът може и да не отиде до 1800, защото сме много дето го чакаме да отиде там.
          Oправи ли се с булброкерите ......... Най накрая проуме ли що е необходимо да направиш ......... хахахах
          Картичките .... ги продавай на 50% че ще си останат твой за винаги ......... ( зор ти е .... ше си цъкаш Counter strike ..... )
          Kато ти чета и трейдчетата .......... хаххахаах ....... Бе , кво хванеш - изсъ'ъва ..........
          По голем ....., не съм срещал из нета
          Е , Кретеня ти съперничи малко , ама все пак , работи за араби у Немачко ..... и има мазда
          Last edited by RUBLA; 02.05.2018, 11:51. Причина: Моля, спазвайте добрия тон.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

            Добри Ютро!
            Ще споделя, що да не споделя? PrimeCoin (XPM), копае се тук xpmforall.org - там има и цялата необходима информация как става.
            До преди 5-6 дена я копаехме под 1000 човека, но излезе някаква новина за съвместен форк с Биткоин и цената полудя ....
            В момента я копаят над 3000 човека само в този пул а все още може да се копае и соло......
            В момента една 580-ка прави 0,47 CPD (Chains per day) което се равнява на приход около 4,7$/ден.
            Успех на всички които решат да се включат
            Чудесно, бай Марине! Иначе малко скъпичък тоя пул....4%

            Коментар


            • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

              На Палячо се е правил баща ти , дорде те е правил ...И за това те е изделял обратен....

              Впрочем .....същото каза , когато написах че от 20000 ще идем на 7000.......Хахаха. ...

              А Битхойна го чекай ........ на 1800........ левак
              Бацка, няма лошо човек да има селски произход и просташки черти на характера, докато не започне да ги демонстрира.
              Биткойнът може и да не отиде до 1800, защото сме много дето го чакаме да отиде там.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Тъй е, в темата сте добре дошли и палячовци кат тибя и кеската Инак кой ще ни забавлява хахахаха!
                На Палячо се е правил баща ти , дорде те е правил ...И за това те е изделял обратен....

                Впрочем .....същото каза , когато написах че от 20000 ще идем на 7000.......Хахаха. ...

                А Битхойна го чекай ........ на 1800........ левак
                Last edited by БАЦЕ; 02.05.2018, 06:20.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                  Чакай , чакай малко .............
                  Първо , темата е ''Биткойн'' , а не '' Положителни мнения за Биткойна'' .................Могат да пишат и да постват своите доводи , както пробиткойн настоени потребители , така и негови отявлени противници ...........
                  Все едно в темата за имотите или златото да могат да пишат само ''ъперите ''
                  И , точно , хора търсещи информация на български и попаднат на тази тема ще получат ''смислена информация'' (по - точно , ще си направят Смислени Доводи , от информацията '' за и против ' , която има тук ) ......................
                  Това , че наричаш мненията на Терзиев '' трол - фест '' , само защото е различно от твойто и не ти допада ........... е вид корейски комунизъм


                  Кеската използва чисто тролски похвати... и когато нещо не му е угодно просто променя "условието на задачата" за да му излиза винаги верен резултата. В почти никой западен форум нямаше да го търпят толкова време, а в Reddit постовете му щяха да имат толкова много минуси, че щеше да е абсолютно невидим. Все пак това е темата за Биткойн и е единсвената тема в този форум (за съжаление), според мен трябва да има поне още една тема да речем (Криптовалути), където хората да си обсъждат на "спокойствие"... или да се направи тема Анти-Биткойн, където троловете да си тролят. Честно казано за мен почти 100% от постовете на Кеската са спам. За толкова време повечето нормални хора щяха да прочетат поне малко от малко и да навлязат в материята. Но Кеската не иска да чете, той само обича да спами, едни и същи глупости.

                  Иначе за свободата на словото съм съгласен, макар да си мисля, че трябва да има отделна "специална тема за Кеската" където той да има пълна свобода на словото.

                  Относно смислените аргументи нямам нищо против. Аз съм напълно съгласен с аргумента, че да речем оригиналния Биткойн не може да обслужва целия свят в този си вид.
                  Last edited by Xman1; 02.05.2018, 03:54.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                    Чакай , чакай малко .............
                    Първо , темата е ''Биткойн'' , а не '' Положителни мнения за Биткойна'' .................Могат да пишат и да постват своите доводи , както пробиткойн настоени потребители , така и негови отявлени противници ...........
                    Все едно в темата за имотите или златото да могат да пишат само ''ъперите ''
                    И , точно , хора търсещи информация на български и попаднат на тази тема ще получат ''смислена информация'' (по - точно , ще си направят Смислени Доводи , от информацията '' за и против ' , която има тук ) ......................
                    Това , че наричаш мненията на Терзиев '' трол - фест '' , само защото е различно от твойто и не ти допада ........... е вид корейски комунизъм
                    Тъй е, в темата сте добре дошли и палячовци кат тибя и кеската Инак кой ще ни забавлява хахахаха!

                    Коментар


                    • https://www.bloomberg.com/news/artic..._medium=social

                      Коментар


                      • Давам 3 монети които съм купил и ги чахкам със добра алтернатива ETHOS, Wancain, Pundi някой ако има поглед над други монети да сподела забравих и UUU

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                          Хубаво приемаш критиката но отново си написал пълна глупост.

                          Ти си избираш по свое усмотрение някаква базова цена и после смяташ някакво поевтиняване в пъти. Дори да приемем че има базова цена... за Биткойн ще е примерно някъде около 0.00000001$... за Етер ще е 0.40$ (колкото е ICO-то) и тн. т.е. трябва да избереш истинската базова цена, а не някава каквато на теб ти е удобно.

                          На Биткойн базовата цена не е 20 000$, дори има хора които твърдят, че е 0$... е ако базовата цена на Биткойн е 0$... как е поевтинял в пъти?!

                          Не си избирай удобни цени и монети за да ти се получават на теб сметките. Ти буквално взимаш най-лошия възможен вариант и това ти е "примера" и от това си вадиш "генералните изводи". Ако криптовалутите не ти харесват пиши си някъде в друга тема, но престани с глупостите си.

                          Хората когато търсят в Гугъл информация на Български за Биткойн , попадат в тази тема и вместо да получат смислена информация, попадат на трол-фест.



                          Между другото днес се навършват 5 години от създаването на страницата Coinmarketcap. Защо не вземеш за базова цена на Биткойн и Лайткойн от тогава и така да смяташ?!

                          Ето как е излгеждал Coinmarketcap през Май 2013: https://web.archive.org/web/20130509...marketcap.com/

                          Първоначално на 1-ви Май 2013 са били 7 монети, днес са 1601 .
                          Чакай , чакай малко .............
                          Първо , темата е ''Биткойн'' , а не '' Положителни мнения за Биткойна'' .................Могат да пишат и да постват своите доводи , както пробиткойн настоени потребители , така и негови отявлени противници ...........
                          Все едно в темата за имотите или златото да могат да пишат само ''ъперите ''
                          И , точно , хора търсещи информация на български и попаднат на тази тема ще получат ''смислена информация'' (по - точно , ще си направят Смислени Доводи , от информацията '' за и против ' , която има тук ) ......................
                          Това , че наричаш мненията на Терзиев '' трол - фест '' , само защото е различно от твойто и не ти допада ........... е вид корейски комунизъм

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                            ...примерно 50 пъти поевтиняване са 98% спад. Наум ги сметнах, приемам критика.

                            Хубаво приемаш критиката но отново си написал пълна глупост.

                            Ти си избираш по свое усмотрение някаква базова цена и после смяташ някакво поевтиняване в пъти. Дори да приемем че има базова цена... за Биткойн ще е примерно някъде около 0.00000001$... за Етер ще е 0.40$ (колкото е ICO-то) и тн. т.е. трябва да избереш истинската базова цена, а не някава каквато на теб ти е удобно.

                            На Биткойн базовата цена не е 20 000$, дори има хора които твърдят, че е 0$... е ако базовата цена на Биткойн е 0$... как е поевтинял в пъти?!

                            Не си избирай удобни цени и монети за да ти се получават на теб сметките. Ти буквално взимаш най-лошия възможен вариант и това ти е "примера" и от това си вадиш "генералните изводи". Ако криптовалутите не ти харесват пиши си някъде в друга тема, но престани с глупостите си.

                            Хората когато търсят в Гугъл информация на Български за Биткойн , попадат в тази тема и вместо да получат смислена информация, попадат на трол-фест.


                            Между другото днес се навършват 5 години от създаването на страницата Coinmarketcap. Защо не вземеш за базова цена на Биткойн и Лайткойн от тогава и така да смяташ?!

                            Ето как е излгеждал Coinmarketcap през Май 2013: https://web.archive.org/web/20130509...marketcap.com/

                            Първоначално на 1-ви Май 2013 са били 7 монети, днес са 1601 .
                            Last edited by Xman1; 01.05.2018, 19:29.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                              40-50 пъти поевтиняване пак са под 100%, примерно 50 пъти поевтиняване са 98% спад. Наум ги сметнах, приемам критика.
                              p.s. 40 пъти поевтиняване на Лайткойн са факт, и се проверява за под минута.
                              Изобщо не знаеш каква е приликата и разликата между "проценти" и "пъти", г-н "експерт"!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                                Кескев, ако беше попрочел малко из нетЯ вместо само да тролиш по форумите, щеше да си наясно, че соларите са изнесена екология т.е. китайчетата замърсяват тяхната природа докато ги произвеждат, за да може на европейците да им е чисто. Това е все едно да ползваш тоалетната в офиса за да може твоята вкъщи да е чиста. Анадънму?!
                                Единствената почти чиста енергия е от перките и ВЕЦ!
                                A, ся разбрах! Всичко ми е ясно! Перките и ВЕЦ нямат грам въглеродни емисии, щото ги сеят на нивата и после поникват, с чиста еко земеделска тор... Дори трактор не ползват да орат край тях, ами буат с мотиката!
                                Така ли? А по-рано един с твоя ник тук пишеше за падане от типа на 40-50 пъти! Май бързо забравяш! Или не си бил ти, а?
                                40-50 пъти поевтиняване пак са под 100%, примерно 50 пъти поевтиняване са 98% спад. Наум ги сметнах, приемам критика.
                                p.s. 40 пъти поевтиняване на Лайткойн са факт, и се проверява за под минута.
                                Last edited by IvanTerziev; 01.05.2018, 13:27.
                                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                                Коментар

                                Working...
                                X