IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
    Аз искам за Биткойн Кеша да предвидиш... остави го другия, кажи ми кога и колко ще падне.
    Що изобщо ми говориш за това менте-клонинг, и що изобщо трябва да ме интересува какво искаш?
    Фокусирай се на 5 годишните прогнози за стоманата, с 90 % вероятност, произлизащи от блокчейна!

    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
      Още тоз месец, нали? За биткойн кеша говоря
      +10

      Очевидно за него говори...


      Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
      Сакън бре, не се махай, кой ще ни весели с 90% - ови прогнози от блокчейна? Изпитваш ме га че съм баба Ванга. Не знам дивотията до какви висини може да стигне, особено пък за ментета-клонинги като кеша на Биткойна. Аз познах, че коледните цени няма да са задълго, няма да стигнат 100К както пророкувахте, ами ще се гмурнат и поевтинеят няколко пъти. Мненията седят, който иска да гледа.

      Аз искам за Биткойн Кеша да предвидиш... остави го другия, кажи ми кога и колко ще падне.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

        Малко ми се струва , че има '' лююген '' ? А ?
        Затърка една купчинка пари , и мина на 12 часа работа (за избиване на чивиии )
        Я глей кога се включваш ............. До сега ли те експлоатираха , мръсните арапи ............
        Мога само да ти помогна със съвет ,,,,,,,,,,,, не залагай на скорошен '' ръст'' на битхойна ...........
        Запиши си некъде ............. 1800 / 2200
        Още тоз месец, нали? За биткойн кеша говоря

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Аз докат' кеся, взех че изкарах кинтака за лятото
          Ти продължавай да киселееш, не ми пречиш, палячо!
          Малко ми се струва , че има '' лююген '' ? А ?
          Затърка една купчинка пари , и мина на 12 часа работа (за избиване на чивиии )
          Я глей кога се включваш ............. До сега ли те експлоатираха , мръсните арапи ............
          Мога само да ти помогна със съвет ,,,,,,,,,,,, не залагай на скорошен '' ръст'' на битхойна ...........
          Запиши си некъде ............. 1800 / 2200

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
            Нищо не си познал, щеше да си познал, ако знаеше какво ще се случи от тук нататък. Я сега кажи, накъде ще ходи примерно Биткойн Кеш от тук нататък и колко ще струва (примерно) след 3 години?! Дай прогноза и може ли да се разкараш от форума завинаги, ако не познаеш. Ето нещо съвсем елементарно. Ако ти познаеш аз се махам завинаги, ако аз позная, ти се махаш завинаги.
            ...
            Сакън бре, не се махай, кой ще ни весели с 90% - ови прогнози от блокчейна? Изпитваш ме га че съм баба Ванга. Не знам дивотията до какви висини може да стигне, особено пък за ментета-клонинги като кеша на Биткойна. Аз познах, че коледните цени няма да са задълго, няма да стигнат 100К както пророкувахте, ами ще се гмурнат и поевтинеят няколко пъти. Мненията седят, който иска да гледа.

            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

              Може и да има такива ............
              Ама ти , не си от тях ............. Напротив - позагуби .....
              Сега и за семки , нема да има като тръгнеш в свободния ден на шпацирен по щрасето ......
              Та на каква база ти е въпроса , като и ти седиш и кесиш тука ............
              Маркетмейкър !??!!! С ..... мазда ................ хахахахахахаахах
              Аз докат' кеся, взех че изкарах кинтака за лятото
              Ти продължавай да киселееш, не ми пречиш, палячо!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                E що само 6 месеца назад, ами той Рипъла излезе 2014 нейде, тогава ако бях купил, а? 5 нули след запетаята беше Рипълчето. Нали вечно нагоре щяло да върви, щото били ограничени като количество? Пък току вземе се сурне по пързалката с 82 % надолу... Аз как да знам, че ако сега купя - след месец няма да е 10 цента бройката? То тъй ретроспективно и баба знае да инвестира. По Коледа ревяхте всички, че троля, че срив не е възможен, сривлю съм бил, и че ... абе корекция била възможна, ама за кратко и с до 20%.
                Пък то кво излезе - вкарваш 8 $, ако не ти издържат нервите - вадиш един.
                Който познае бъдещето бил трол, пък който вярва в 90% прогнози на Блокчейн, и изкуствен интелект вътре, и парадигмите - бил нетрол?
                Познавам такива, дето вкараха десетки хиляди левове за да копат. Ако още веднъж се сурнат цените - това са кинти за имот. Ще си дръшаш 50 видеокарти да играеш на 50 монитора наведнъж... пък ASIC стават само за калорифер.
                Или казваш вече е невъзможен срив... до следващия път!
                В една кръчма даваха извинителни бележки за пред КАТ, важи докато те хванат.
                Твоя модел хорица правят точно туй - купуват върхове и продават дъна. И после ревтунчите тук и обяснявате на тия дето са ви взели парите - колко е безсмислено Нали се сещаш, ти и Чиче като загубите по 1 апартамент - че двама други сме ви го прибрали, нищо не се губи

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                  И кога съм ви обяснявал какви сте, може ли цитат?
                  Пиша прогнози само за цената на Биткойн и компания, познах напук на всички "нетролове", и твърдя, че никой не знае дали утре няма да се сурнат надолу.

                  Нищо не си познал, щеше да си познал, ако знаеше какво ще се случи от тук нататък. Я сега кажи, накъде ще ходи примерно Биткойн Кеш от тук нататък и колко ще струва (примерно) след 3 години?! Дай прогноза и може ли да се разкараш от форума завинаги, ако не познаеш. Ето нещо съвсем елементарно. Ако ти познаеш аз се махам завинаги, ако аз позная, ти се махаш завинаги.

                  Ето я и моята прогноза, след 3 години Биткойн Кеш, ще струва повече от днес 2-ри. Май 2018-а година (цената в момента на Биткойн Кеш е 1457$). Ако Кеската е готов да приеме облога и познае, аз няма да пиша никога повече във форума, обаче ако той не познае, той ще се махне завинаги.


                  Почти 100% съм сигурен, че Кеската няма да приеме облога, защото е просто досаден трол... а не истински оракул... както той си вярва.





                  П.С. Надявам се хората да не объркат Биткойн с Биткойн Кеш.


                  Коментар


                  • Ама спри да ни обясняваш какви сме тука хората, които участваме на пазара - като копачи, спекуланти или и двете.
                    И кога съм ви обяснявал какви сте, може ли цитат?
                    Пиша прогнози само за цената на Биткойн и компания, познах напук на всички "нетролове", и твърдя, че никой не знае дали утре няма да се сурнат надолу. А туй че си спечелил или изгубил изобщо няма връзка с темата, нито ме интересува. Монопола се скъса да псува и заплашва, само защото прозрях бъдещето, за разлика от него.
                    Цената на това нещо е една рулетка, а не парадигми и нова икономика.
                    Last edited by IvanTerziev; 02.05.2018, 15:46.
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                      E що само 6 месеца назад, ами той Рипъла излезе 2014 нейде, тогава ако бях купил, а? 5 нули след запетаята беше Рипълчето. Нали вечно нагоре щяло да върви, щото били ограничени като количество? Пък току вземе се сурне по пързалката с 82 % надолу... Аз как да знам, че ако сега купя - след месец няма да е 10 цента бройката? То тъй ретроспективно и баба знае да инвестира. По Коледа ревяхте всички, че троля, че срив не е възможен, сривлю съм бил, и че ... абе корекция била възможна, ама за кратко и с до 20%.
                      Пък то кво излезе - вкарваш 8 $, ако не ти издържат нервите - вадиш един.
                      Който познае бъдещето бил трол, пък който вярва в 90% прогнози на Блокчейн, и изкуствен интелект вътре, и парадигмите - бил нетрол?
                      Познавам такива, дето вкараха десетки хиляди левове за да копат. Ако още веднъж се сурнат цените - това са кинти за имот. Ще си дръшаш 50 видеокарти да играеш на 50 монитора наведнъж... пък ASIC стават само за калорифер.
                      Или казваш вече е невъзможен срив... до следващия път!
                      В една кръчма даваха извинителни бележки за пред КАТ, важи докато те хванат.
                      Е, затова си трол - защото не четеш какво пишат, а си въртиш плочата. Изобщо прочете ли какво написах? А ти що ползваш само 3 месеца назад? От върха до тук? Щото така ти е удобно. Ако искаш върни и от 2014 досега данните - ще са в още по-голяма степен подкрепа на това, което пиша. Тогава ръстовете ще са в хиляди проценти.
                      Точно защото корекции са възможни от всякакво ниво, особено при крипто, не си вкарваш парите за апартамента в карти, ASIC или директна спекулация. Това се нарича хазарт, при това глупаво игране на хазарт. И в покера се влиза all in само когато си много сигурен в печалбата. Глупаци са нужни на пазара, за да има от кой да печелят умните. Факт. Това че някой няма акъл да прочете за елементарен риск мениджмънт при търговия не прави търговията или актива лош.
                      На който не му издържат нервите - няма място на пазара. За да ти издържат нервите не трябва да поемаш огромни рискове. Това значи - не влизаш с парите от ипотека на апартамента, така че при лошо развитие на нещата да останеш на улицата. На борсата ти трябва хладен и бърз ум. Иначе има не един дето се е хвърлил от някъде или си е теглил куршума. Като не ти стиска - не участвай. Никой не те кара. Ама спри да ни обясняваш какви сме тука хората, които участваме на пазара - като копачи, спекуланти или и двете.
                      Дали има бъдеще или не биткойна и другите криптоси - времето ще покаже.
                      А по отношение на ретроспективното инвестиране - върни се 2 страници назад в темата и виж скриншота ми с реалните сделки. Пък тогава ми говори.
                      Last edited by new_investor; 02.05.2018, 15:24.

                      Коментар


                      • Не разбираш, защото преди да стане 3.80 парчето беше много време около и под 0.30 парчето (до около средата на декември) и само за около месец скочи до тоя връх и след това естествено коригира. В момента е около 0.85. Ако беше взел декември преди пика и държал досега пак щеше да си на близо 300% печалба. Тогава щях да ти кажа, че разбираш. Ако пък беше взел тогава и продал на върха - щях да те поздравя и да ти кажа евала. Да не купуваш на върха не е голямо разбиране. И ти казват, че тролиш, защото въпреки спада, който описваш дори за 6 месечен период назад рипъла е нагоре повече от 300% и си ги държи.
                        E що само 6 месеца назад, ами той Рипъла излезе 2014 нейде, тогава ако бях купил, а? 5 нули след запетаята беше Рипълчето. Нали вечно нагоре щяло да върви, щото били ограничени като количество? Пък току вземе се сурне по пързалката с 82 % надолу... Аз как да знам, че ако сега купя - след месец няма да е 10 цента бройката? То тъй ретроспективно и баба знае да инвестира. По Коледа ревяхте всички, че троля, че срив не е възможен, сривлю съм бил, и че ... абе корекция била възможна, ама за кратко и с до 20%.
                        Пък то кво излезе - вкарваш 8 $, ако не ти издържат нервите - вадиш един.
                        Който познае бъдещето бил трол, пък който вярва в 90% прогнози на Блокчейн, и изкуствен интелект вътре, и парадигмите - бил нетрол?
                        Познавам такива, дето вкараха десетки хиляди левове за да копат. Ако още веднъж се сурнат цените - това са кинти за имот. Ще си дръшаш 50 видеокарти да играеш на 50 монитора наведнъж... пък ASIC стават само за калорифер.
                        Или казваш вече е невъзможен срив... до следващия път!
                        В една кръчма даваха извинителни бележки за пред КАТ, важи докато те хванат.
                        Last edited by IvanTerziev; 02.05.2018, 14:58.
                        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                          Добре, ама обясни ми я! Ето видно аз не разбирам, не купих Рипъли по 3,80 парчето, видимо не разбирам от тия неща и съм сбъркал!
                          Не разбираш, защото преди да стане 3.80 парчето беше много време около и под 0.30 парчето (до около средата на декември) и само за около месец скочи до тоя връх и след това естествено коригира. В момента е около 0.85. Ако беше взел декември преди пика и държал досега пак щеше да си на близо 300% печалба. Тогава щях да ти кажа, че разбираш. Ако пък беше взел тогава и продал на върха - щях да те поздравя и да ти кажа евала. Да не купуваш на върха не е голямо разбиране. И ти казват, че тролиш, защото въпреки спада, който описваш дори за 6 месечен период назад рипъла е нагоре повече от 300% и си ги държи. Това, че има глупаци дето купуват по върховете като залагат къщи и апартаменти е съвсем друг въпрос. Всеки нормален инвеститор или трейдър знае, че с такива пари на борса (каквато и да е) не се играе. И пак всеки с минимална финансова грамотност ще ти каже, че инвестиции не се правят all in. Точно с цел да не изгориш, ако се окаже, че си сбъркал. И това важи за всякакви инвестиции, а със супер високо рискови като крипто валутите важи пък със стократна сила. Борсите са игра на акулите срещу дребните риби - или успяваш да плуваш с акулите и да закачиш покрай тях или те изяждат.

                          Коментар


                          • Маздичките са хубави колици, недей така! Виж нов Мерцедес с 5 повтарящи се цифри на номера, и напукана от слънцето пластмасова предна решетка... туй вече не е много красиво.
                            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение


                              Ти реално ни купуваш, ни продаваш. Само кесиш тук и "прогнозираш", докато хората направиха пари
                              Може и да има такива ............
                              Ама ти , не си от тях ............. Напротив - позагуби .....
                              Сега и за семки , нема да има като тръгнеш в свободния ден на шпацирен по щрасето ......
                              Та на каква база ти е въпроса , като и ти седиш и кесиш тука ............
                              Маркетмейкър !??!!! С ..... мазда ................ хахахахахахаахах
                              Last edited by БАЦЕ; 02.05.2018, 13:25.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение


                                Ти реално ни купуваш, ни продаваш. Само кесиш тук и "прогнозираш", докато хората направиха пари
                                Някои и позагубиха пари... Ако надлежно представя документ за загуба - ще ме приемете ли у вашия клуб, дето не сте тролове?
                                Ех, ако бях закескил през 2008 ... ееех... И ако не бях у Гокса, и ако не ме беше заапал вирус и откраднал портфейла, и ако бях продал на 23 000$
                                Тюхкам и се вайкам, тъй добре ли е?

                                Я пуснете пак оная картинка с изтървания влак, щото явно е изпуснат, и повече далавера няма да има... Кой бил - бил, с койните бяхме дотук, на новите - само загуба! Пирамидата (оф сори, парадигмата, грешка на езика) се гътна! Или не?
                                Last edited by IvanTerziev; 02.05.2018, 13:19.
                                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                                Коментар

                                Working...
                                X