IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    Този проблем отдавна е решен: Виза, МастърКард.

    А и преди това е бил решен с чекове.

    Говорим за преводи от една сметка на друга и за малко по-големи суми.


    Решен е да, като е спечелил куп пари (платени от потребителите) за съответните фирми и банки, които пък използват сурогати за нещо толкова естествено като онлайн транзакциите. Това до момента не беше решение, беше сурогат. Скъп и неефективен. Изгоден за банки и правителства - като метод за контрол. Нещо, което криптото промени.

    Коментар


    • Този проблем отдавна е решен: Виза, МастърКард.

      А и преди това е бил решен с чекове.

      Говорим за преводи от една сметка на друга и за малко по-големи суми.


      Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      Напротив! Бързината на плащане е от огромно значение и за продавача, и за купувача
      И става ежеминутно безброй пъти, при всяка транзакция с кредитна карта.
      Така че само плащания с койни за секунди имат смисъл.
      Но до 2 години копачите и койните ще измрат, като динозаврите

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        15 секунди е много яко, но в ежедневието такава бързина е рядко от значение.
        Напротив! Бързината на плащане е от огромно значение и за продавача, и за купувача
        И става ежеминутно безброй пъти, при всяка транзакция с кредитна карта.
        Така че само плащания с койни за секунди имат смисъл.
        Но до 2 години копачите и койните ще измрат, като динозаврите

        Коментар


        • 15 секунди е много яко, но в ежедневието такава бързина е рядко от значение.


          Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Ти не виждаш, ама други виждаме
          Тук и оня безработния да чете - транзакция на крипто отнема от 15 секунди до часове - зависи колко скъпа и коя монета. Няма нужда да се точат портфейли и чейни, ама не съм очаквал и некадърник като него да го знае.

          Коментар


          • След около 9 години и големия де го ядохме в гогса, отново съм в играта с копането, от нямане на работа.
            Само ако има някой опит да сподели, дали това са горе долу и неговите параметри. С Антманер 14 TH в момента за 3 дена не съм достигнал и 200000 сатошита. Има няколко часа прекъсване на ток и нет. Средно на ден ми копа около 60000 и малко.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

              Съвсем бързо си е. Не виждам на един ритейл потребител защо му е по-бързо. В 99% от случаите това е достатъчно бързо
              Ти не виждаш, ама други виждаме
              Тук и оня безработния да чете - транзакция на крипто отнема от 15 секунди до часове - зависи колко скъпа и коя монета. Няма нужда да се точат портфейли и чейни, ама не съм очаквал и некадърник като него да го знае.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Бързо=15 часа и половина? Кое му е бързото?
                Съвсем бързо си е. Не виждам на един ритейл потребител защо му е по-бързо. В 99% от случаите това е достатъчно бързо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Бързо=15 часа и половина? Кое му е бързото?
                  Е, биткойнаджиите по 1 седмица точат блокчейн, по няколко дни чакат превод, ако изобщо дойде...
                  Пак да питам, кво става с необработените транзакции?

                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    Кой казва, че преводите от една валута в друга са бавни. Вчера около полунощ направих превод на евро от белгийска банка в паунди в английска банка. Днес в 15:30 парите бяха пристигнали.

                    TransferWise - е решението


                    За биткойна съм обещал да не коментирам докато не падне под 6000, затова ще замълча
                    Бързо=15 часа и половина? Кое му е бързото?

                    Коментар


                    • Кой казва, че преводите от една валута в друга са бавни. Вчера около полунощ направих превод на евро от белгийска банка в паунди в английска банка. Днес в 15:30 парите бяха пристигнали.

                      TransferWise - е решението


                      За биткойна съм обещал да не коментирам докато не падне под 6000, затова ще замълча
                      Last edited by Money; 14.06.2018, 18:52.

                      Коментар


                      • Дръжте момци, не се плашете ще падне до 3к и после 30к това ми каза един юнак днес.. само не знам защо не продаде сега и си купи на 3 а ще стиска.. болни мозъци

                        Коментар


                        • След 3-4 години ще има доста вицове на тема Биткойни и техните притежатели, които давали по няколко хиляди долара за нищо, и се възхищавали на някакви измислени проекти които им предлагали, и имената които стояли зад тях
                          ​​​​​​

                          Коментар


                          • що падаме бе . нали новите технологии са бъдещето и ще ни водят напред към светлото бъдеще

                            абе тоааааааа оня красивия как беше ............. Сорос нали купуваше биткойни . онзи ден така разправяше

                            Коментар


                            • Евала Барби...!
                              Тъкмо ще смениш климатиците това лято, че печките греят...

                              Коментар


                              • Графиките увиснали кат дедовия. Ех, кой прогнозираше 100 000 до средата на годината? Оня Макафи дори ще си реже едни работи в ефир, ако цената не стане милион след 2-3 години. Аааайде на кеските, неска има утре няма!
                                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                                Коментар

                                Working...
                                X