IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Е хубаво е, че ти знаеш. Прогнозираш ли цената на стоманата след 5 години с 95% вероятност, след като си толкова напред?
    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      Нямаш идея какво виждаш на линка
      Как да няма, за него всичко е кески,
      Я го питаи какво е ПОС, НОД, МАСТЕРНОД дали знае.
      Last edited by KMETA; 16.06.2018, 20:44.
      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение

        https://blockchain.info/unconfirmed-transactions
        Eй тия. В еуфорията имаше хиляди такива. Тия портфейли без чейнове... аз имам един такъв. Вярвам им, че не са ми измъкнали секретния ключ. И на МтГокс вярвах, таман се бях наканил да си отварям там акаунт. По принцип съм доверчив човек, и затова понякога си патя. Ти вярваш ли на Jaxx като мене?
        Нямаш идея какво виждаш на линка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Шматарок, има сума ти портфейли без нужда от чейнове Гокс нанайси. Отделно чейна само на оригинала е голям, има чейнове и по 4ГБ.
          ДАШ ли е никому неизвестна кеска или Лайткойн? С оригиналния вчера дадох 2 цента за транзакция от 200 долара, 20 минути продължи. Нещо друго да предположиш, щото си ми ясен какъв си виден некадърен теоретик?

          ПП: кои непотвърдени, аз досега не съм имал?
          https://blockchain.info/unconfirmed-transactions
          Eй тия. В еуфорията имаше хиляди такива. Тия портфейли без чейнове... аз имам един такъв. Вярвам им, че не са ми измъкнали секретния ключ. И на МтГокс вярвах, таман се бях наканил да си отварям там акаунт. По принцип съм доверчив човек, и затова понякога си патя. Ти вярваш ли на Jaxx като мене?
          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
            Няма нужда да се точат чейнове, няма нужда и да си притежаваш койновете. Справка - Гокс, и безброй подобни случки.
            15 секунди за транзакция е за никому неизвестни кески. С оригиналния койн нещата седят другояче. В пика на истерията даваш луди пари само да ти мине транзакцията, и пак се молиш. Струва повече от банкова транзакция за валута, в България.
            Пак да питам - кво става с непотвърдените транзакции?
            Шматарок, има сума ти портфейли без нужда от чейнове Гокс нанайси. Отделно чейна само на оригинала е голям, има чейнове и по 4ГБ.
            ДАШ ли е никому неизвестна кеска или Лайткойн? С оригиналния вчера дадох 2 цента за транзакция от 200 долара, 20 минути продължи. Нещо друго да предположиш, щото си ми ясен какъв си виден некадърен теоретик?

            ПП: кои непотвърдени, аз досега не съм имал?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
              Тук и оня безработния да чете - транзакция на крипто отнема от 15 секунди до часове - зависи колко скъпа и коя монета. Няма нужда да се точат портфейли и чейни, ама не съм очаквал и некадърник като него да го знае.
              Няма нужда да се точат чейнове, няма нужда и да си притежаваш койновете. Справка - Гокс, и безброй подобни случки.
              15 секунди за транзакция е за никому неизвестни кески. С оригиналния койн нещата седят другояче. В пика на истерията даваш луди пари само да ти мине транзакцията, и пак се молиш. Струва повече от банкова транзакция за валута, в България.
              Пак да питам - кво става с непотвърдените транзакции?

              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                А жетончетата как ще ги обръщаш в истински пари?



                През банката си, пак безплатно. Аз с това проблем нямам.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от new_investor Разгледай мнение

                  В WTM за такава мощност излиза добив около 72 хиляди на ден със сегашната трудност. Което в реални условия е по-малко, така че си горе-долу добре, като се отчетат и спиранията и рестартите.

                  Благодарско за отговора, надявах се на около 90000, ама ....

                  Коментар


                  • А жетончетата как ще ги обръщаш в истински пари?


                    Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Не е, разбира се. Разликите са в порядъци А и не е нужно да плащам на борсите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение
                      След около 9 години и големия де го ядохме в гогса, отново съм в играта с копането, от нямане на работа.
                      Само ако има някой опит да сподели, дали това са горе долу и неговите параметри. С Антманер 14 TH в момента за 3 дена не съм достигнал и 200000 сатошита. Има няколко часа прекъсване на ток и нет. Средно на ден ми копа около 60000 и малко.
                      В WTM за такава мощност излиза добив около 72 хиляди на ден със сегашната трудност. Което в реални условия е по-малко, така че си горе-долу добре, като се отчетат и спиранията и рестартите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Да, между другото, ако аз имам магазин и си инсталирам терминал, на който се плаща с биткойн, поддръжаката му и обработката на плащанията безплатна услуга ли ще е?
                        Естествено че да, като си сложиш твоя портфейл в него примерно. Ще плащаш 1% от сегашните си разноски за транзакциите.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                          Кое промени криптото?Не плащаш на банките,плащаш на борсите.Не е ли същото?
                          Не е, разбира се. Разликите са в порядъци А и не е нужно да плащам на борсите.

                          Коментар


                          • Да, между другото, ако аз имам магазин и си инсталирам терминал, на който се плаща с биткойн, поддръжаката му и обработката на плащанията безплатна услуга ли ще е?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Решен е да, като е спечелил куп пари (платени от потребителите) за съответните фирми и банки, които пък използват сурогати за нещо толкова естествено като онлайн транзакциите. Това до момента не беше решение, беше сурогат. Скъп и неефективен. Изгоден за банки и правителства - като метод за контрол. Нещо, което криптото промени.
                              Кое промени криптото?Не плащаш на банките,плащаш на борсите.Не е ли същото?

                              Коментар


                              • Купи си акции във Виза и МастърКард и парите ще се връщат при тебе


                                Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Решен е да, като е спечелил куп пари (платени от потребителите) за съответните фирми и банки, които пък използват сурогати за нещо толкова естествено като онлайн транзакциите. Това до момента не беше решение, беше сурогат. Скъп и неефективен. Изгоден за банки и правителства - като метод за контрол. Нещо, което криптото промени.

                                Коментар

                                Working...
                                X