IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Абе, защо така спихва лайткойнченцето ми?

    Не че съм против да си го подобивам по-евтино и в по-сосни количества, защото съм сигурен в бъдещето му - все пак: криптосребърцето е то - но ми е интересно - защо. Вече и си покупувам по мънинко - дадох ли ви тоя линк? Може да си пазарувате криптоси изгодно и с ниска минимална сума, както и да си връткате парички между ного платежни системи:

    https://i-obmen.biz/
    Виждам че вчера биткойн е паднал под 6 хил а в момента с малък обем държи малко над 6 хил та цената ми се струва може рязко още да падне ако 6 хил се окаже слаба подкрепа. За лайткойна като гледам графиката може пак да се върне към 10-20 долара та ще можеш да си пазариш още по евтино това разбира се ако биткойна продължи гигантският слалом

    Коментар


    • Абе, защо така спихва лайткойнченцето ми?

      Не че съм против да си го подобивам по-евтино и в по-сосни количества, защото съм сигурен в бъдещето му - все пак: криптосребърцето е то - но ми е интересно - защо. Вече и си покупувам по мънинко - дадох ли ви тоя линк? Може да си пазарувате криптоси изгодно и с ниска минимална сума, както и да си връткате парички между ного платежни системи:

      https://i-obmen.biz/
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
        Кеша бил куха печатница...
        Които държат кеш спестяванията им не са мръднали, а ония които държат биткойни са -70% надолу от началото на годината. Въпрос на време е койнаджиите да потънат на -100%.
        Ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха !!!!

        Съжалявам, няма по-кикотещи се човеченца.


        ИНВЕСТОРЪТ - КОГА ЩЕ ТУРИТЕ ХУБАВИ ЧОВЕЧЕНЦА В ТОЯ ФОРУМ?

        Фрости - спестяваният ти никога няма да мръднат, докато изчисляваш стойността на кеша в... самия кеш. Това е абсурдно, не го ли разбираш? По твоята логика 97-а бяхме супер, защото и деца и даже пенсионери, бяха най-обикновени милионери - както пееха Замуньда банана бенд.... а хората от разни нигърски държави, дето бутат колички с пари, за да си купят парче хляб, са най-богатите на света.

        Сам ти даваш за например акциите, които имат реално покритие и по тоя пункт сме единодушни. Обясни ми тогава: защо само за година и половина борсовите индекси - например в САЩ - се повишиха с около 38% ??? Не можем ли тогава да кажем, че - ако приемем акциите С ПОКРИТИЕ за константа - кешът се е обезценил с 38% ???

        Това за ногото криптовалути също е абсурдно като довод. По твоята логика американският долар би трябвало да изпадне в ебасихиперинфлацията само защото... танзанийският долар - например банкнота с номинал 1 МБ не струва дори хартията, на която я печатат. Какво общо между Биткойнът и Кученцето? Вярно е, че повечето криптоси се движат в пакет като цена спрямо фалшифицируемите фиатни пари, но това е понеже хората още не са свикнали напълно с идеята.
        Last edited by Императорът; 23.06.2018, 09:55. Причина: Ебасихиперинфлация по нигърски.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • за мен койнът е интересен до толкова до колкото показва колко бързо може да се развие една пирамида в условията на глобални медии, комуникации и финанси - доста стряскащо е.

          и от друга страна го дебна заради акции на 'титани' като nvidia и сие, които излетяха в космоса покрай крипто историите, но предстои да се приземят къде меко къде не , когато цената на койна падне още и инвестицията в супертокани видео карти вече не е рентабилна.

          в момента nvidia e na 250 долара, а без биткойн истерията нямаше как да е над 50-60... ефектът ще се усети, но не веднага в момента се колебае и вече рисува връх, но падне ли яко койна идва момента на мечките.

          дебна я през една опция с матуритет 2020 (че да се види хубаво ефекта на наиграните инвеститори в карти за копане) защото отчетите са с времеви лаг.

          поздрави
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Кеша бил куха печатница...
            Които държат кеш спестяванията им не са мръднали, а ония които държат биткойни са -70% надолу от началото на годината. Въпрос на време е койнаджиите да потънат на -100%.

            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

              Нито един ограничен ресурс не може да клони към 0 като цена. Криптовалутите са отлично замислени да играят ролята на пари, а парите също са стока, както знаем. Към 0 клонят КНИЖНИТЕ (в икономически смисъл) пари, т.е. пари без покритие, а всички фиатни пари са именно такива. Централните бамки в последните десетилетия съвсем изнагляха, фабрикуват пари като бесни и дори ни убеждават как инфлацията е окей, нещо страхотно едва ли не. Вече дори не ги печатат на хартия, което бе някакво технологическо ограничение - с няколко клика на мишката ЕЦБ (например) може да изфабрикува 100 МБ евро... също толкова лесно ще изфабрикува и 100 ГБ. При криптовалутите това няма как да стане. Впрочем дори с света на криптовалутите тая закономерност се вижда - защо Лайткойнчето струва към 90 кинта в момента, а Кученцето 0.2 ЦЕНТА?

              За акциите си прав - би било супер да ползваме акции вместо пари, ама няма как да се случи.

              Не се подлъгвай от спадът на. Биткойнчето падна от 20 Б на 6 Б... ама преди две години бе 0.6 Б.
              Пълни глупости.
              Този пост се чудя дали да го коментирам, но ще опитам.
              Биткойните може и да се били ограничени до към 2011 година. След това койнаджиите от лакомия сами се прецакаха, като почнаха ежемесечно да бълват нови и нови крипто-боклуци на килограм. Всички пирамиди накрая завършват по един начин.
              Изчакайте още 2-3 години и ще купувате биткойните по 5-6 цента парчето.
              Я виж колко струват в момента билетите на Мавроди.

              https://balkan.auction/bg/auction/3610477

              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                Не знам дали ще пропука под 6 хиляди, но в дългосрочен план цената на биткойн и на всички криптовалути клони към 0.
                Така става, когато се нашиеш в пирамидална схема без фундамент, базирана на илюзии. Като мине модата и първоначалната еуфория, цената полека-лека започва да клони към 0.
                При акциите поне придобиваш дял от бизнес, който все пак произвежда някакъв реален продукт, а онези, които купуват криптовалути придобиват дял от кухи печатници за цифрички.
                Нито един ограничен ресурс не може да клони към 0 като цена. Криптовалутите са отлично замислени да играят ролята на пари, а парите също са стока, както знаем. Към 0 клонят КНИЖНИТЕ (в икономически смисъл) пари, т.е. пари без покритие, а всички фиатни пари са именно такива. Централните бамки в последните десетилетия съвсем изнагляха, фабрикуват пари като бесни и дори ни убеждават как инфлацията е окей, нещо страхотно едва ли не. Вече дори не ги печатат на хартия, което бе някакво технологическо ограничение - с няколко клика на мишката ЕЦБ (например) може да изфабрикува 100 МБ евро... също толкова лесно ще изфабрикува и 100 ГБ. При криптовалутите това няма как да стане. Впрочем дори с света на криптовалутите тая закономерност се вижда - защо Лайткойнчето струва към 90 кинта в момента, а Кученцето 0.2 ЦЕНТА?

                За акциите си прав - би било супер да ползваме акции вместо пари, ама няма как да се случи.

                Не се подлъгвай от спадът на. Биткойнчето падна от 20 Б на 6 Б... ама преди две години бе 0.6 Б.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • И две минути по-късно...

                  $6,023.32

                  Коментар


                  • Сигурността е на първо място а блокчейн за момента е по сигурен от която и да било банка и средствата както и информацията за трансферите са достъпни само за този който ги прави трансферите. Когато борсите се заместят само от софтуер технологията ще стане абсолютен фаворит и монополист на всичко отгоре. Основния въпрос е дали наистина е толкова сигурна.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • $6,024.56

                      https://www.coingecko.com/en/price_charts/bitcoin/usd

                      Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                      да видим дали този път ще пропука 6 хил ще стане играчка плачка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                        Не знам дали ще пропука под 6 хиляди, но в дългосрочен план цената на биткойн и на всички криптовалути клони към 0.
                        Така става, когато се нашиеш в пирамидална схема без фундамент, базирана на илюзии. Като мине модата и първоначалната еуфория, цената полека-лека започва да клони към 0.
                        При акциите поне придобиваш дял от бизнес, който все пак произвежда някакъв реален продукт, а онези, които купуват криптовалути придобиват дял от кухи печатници за цифрички.
                        Кеш имаш ли? Е, той е баш "от кухи печатници за цифрички".

                        Коментар


                        • Не знам дали ще пропука под 6 хиляди, но в дългосрочен план цената на биткойн и на всички криптовалути клони към 0.
                          Така става, когато се нашиеш в пирамидална схема без фундамент, базирана на илюзии. Като мине модата и първоначалната еуфория, цената полека-лека започва да клони към 0.
                          При акциите поне придобиваш дял от бизнес, който все пак произвежда някакъв реален продукт, а онези, които купуват криптовалути придобиват дял от кухи печатници за цифрички.
                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                            Няма нужда да бързат. По-добре да изчакат още 2-3 години, когато биткойните ще вървят по 5-6 цента парчето.
                            да видим дали този път ще пропука 6 хил ще стане играчка плачка

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                              Няма нужда да бързат. По-добре да изчакат още 2-3 години, когато биткойните ще вървят по 5-6 цента парчето.
                              Какви 2-3 години, след 2-3 минути си купи.
                              https://coinmarketcap.com/currencies/powercoin/

                              Аз вече имам полвин милион от търговия само със 100 псета почнах.

                              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                              Коментар


                              • Няма нужда да бързат. По-добре да изчакат още 2-3 години, когато биткойните ще вървят по 5-6 цента парчето.
                                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                                Коментар

                                Working...
                                X