IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Рипъл 8,22 пъти по-евтин.
    Съни искаше да подарява Рипъли, като реклама на Новото. На някакъв шеф у банковата сфера.
    Е, хубаво се нарекламираха! Няколко години ще им държи влага.
    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

      Бъркаш, няма да има фанатици купувачи на каквато и да е цена.
      Обикновено тълпата бърка. Над 90 процента от хората мислят че, балона се е спукал поради космическите цени.

      Коментар


      • Лайткойн в момента е близо 5 пъти по-евтин от новогодишната истерия. 4,795 пъти, да не ми се заяде някой...
        За 6 месеца - 5 пъти по-евтино!
        Аааайде народе, новата икономика, собственикът на Лайткойн си разтика всички кески на пикова цена. Поклон на такива умове, евала и селям!

        Ама споко, предният път поевтиня 40 - тина пъти. Не бойте се, след 4 години можете да излезете на нула, ако са останали още шарани. Аз лично не вярвах, че ще има материал за втора вълна истерия.
        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение



          Когато темата се завземе изцяло от противници на биткойна и фанатиците купувачи , не смеят да напишат и един пост. Почвам да купувам, но сега е още рано.
          Бъркаш, няма да има фанатици купувачи на каквато и да е цена.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
            Бай Марин е пич и не виждам какво го ядете. Човекът копае от доста време и му се получи да си избие инвестираните средства, че и задел в жълто да натрупа. Той даже е полезен, защото споменаваше кога е обърнал койни в злато - нещо което, начинаещ кандидат мелеонер никога ама никога няма да направи, а напротив на всеки 10 изкарани лева ще вкара още 10 нови (може и кредити взети). Та бай Марина вкарваше нотка здрав разум в темата и без него темата е много ниска топка.
            +1
            Само като се замислиш - най-врълите поддръжници на кеските като изкарат някой леф (презрени фиатни пари) и веднага го обръщат у злато/имоти. Не вярвам у Тавекс да са му дали физическо златце за измислени цифрички. Начи чинно са продали у затворената им екосистема, взели са кухи хартийки, и после с другите будали (както ни наричаха) - право на опашката за златце. Пълна ирония, копаели новото злато и пари на бъдещето! Ама мерят всяка кеска у долари и злато. Нали уж вярвали у новата икономика, пък веднага всичко отива у фетиш на поне 10 000 години!
            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
              Липсват ми! Истината лъсва лека полека, ама без тях нямаше да е забавно. Хиксмена беше много сериозно индоктринизиран. И сега като го цитирам за стоманата и останалите фанатици млъкват. Маринеца също беше кат аслан за 8000 цена, после се дръпна кат ********
              Лафа го знаете.


              Когато темата се завземе изцяло от противници на биткойна и фанатиците купувачи , не смеят да напишат и един пост. Почвам да купувам, но сега е още рано.

              Коментар


              • Бай Марин е пич и не виждам какво го ядете. Човекът копае от доста време и му се получи да си избие инвестираните средства, че и задел в жълто да натрупа. Той даже е полезен, защото споменаваше кога е обърнал койни в злато - нещо което, начинаещ кандидат мелеонер никога ама никога няма да направи, а напротив на всеки 10 изкарани лева ще вкара още 10 нови (може и кредити взети). Та бай Марина вкарваше нотка здрав разум в темата и без него темата е много ниска топка.

                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Може нарочно да са се покрили. Онези, които са се вързали на акъла им и на глупостите им, ако са вкарали в коини в началото на годината, сега са около 60-70% на минус и могат да решат да им дирят сметка.
                  Last edited by Frosty; 24.06.2018, 13:54.
                  ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                    Поне се отървахме от Бай Марин и от оня другия Хиксмен, които само флудеха форума и спамиха глупости с цел да зарибят някой шаран.
                    Липсват ми! Истината лъсва лека полека, ама без тях нямаше да е забавно. Хиксмена беше много сериозно индоктринизиран. И сега като го цитирам за стоманата и останалите фанатици млъкват. Маринеца също беше кат аслан за 8000 цена, после се дръпна кат ********
                    Лафа го знаете.
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Ще, ама друг път. Ясно, ти си малък, бил си безпаричен така или иначе.
                      Койнаджийте, нямате равни ясно е, че става дума за парите на баща ми хаха
                      Last edited by al4en; 24.06.2018, 13:40.

                      Коментар


                      • Поне се отървахме от Бай Марин и от оня другия Хиксмен, които само флудеха форума и спамиха глупости с цел да зарибят някой шаран.

                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Ми платих. Щото поддържат. Друго?
                          Платил си на тия от ваща затворена система, дето си продавате кески един на други. Плати у АлиЕкспрес, АлиБаба, пък тогаз да те видя! От тоя юни дори са вдигнали комисионната през кредитни карти с 30-тина %. Ако криптосите бяха алтернатива на кеша едва ли щяха да си го позволят.

                          Хм, отива работата на 5 000, към 1/4 от новогодишния напън. МаКафи сигурно си трепери за оная работа, щото милион не е много вероятно да видим. Царят е гол, и рибоците взеха да се усещат! Без шарани дето да наливат презрян фиатен кеш - криптото си остава затворена секта, да се самонадъхвате един други! И да си прехвърляте никому ненужни цифрички.
                          Last edited by IvanTerziev; 24.06.2018, 13:11.
                          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                          Коментар


                          • Добри ютроо, бай Маринеее,

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                              Е айде де, плати си стоката с биткойни! Как да стане като не поддържат койни?
                              Ми платих. Щото поддържат. Друго?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Не схващаш. Никой не се и опитва да е алтернатива на банките, а да елиминира банката като посредник. Ти пак си стой при тях и си плащай по 60 за превод, никой не те спира
                                Е айде де, плати си стоката с биткойни! Как да стане като не поддържат койни?
                                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                                Коментар

                                Working...
                                X