IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 10 тояги дневно на който гори ток за кески! Тая планета не е за 2 дни!
    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
      Хайде ся да те светна нещо елементарно - и $50 да стане, за миньор в БГто е все тая. Дали ще копа 1 койн на цена $6000 или 120 койна по $50, разлика няма. Защо в БГто ли? Защото цяла ЕС и САЩ ще си спрат хардуера като нерентабилен преди него. Ерго трудността има обратна зависимост и спада ... знам, не ти е лесно с една мозъчна гънка, затова ти го дадох наготово
      това би могло да стане ако при спад 120 пъти в цената , спадне и 120 пъти мощността 'впрегната' да копа койни.... което с толкова специализиране техника произведена в последно време... трудно.

      остава другото...мощността да е пряко свързана с цената на тока в НАЙ-ЕВТИНИТЕ дестинации за копане. София не е от тях - не е и от скъпите, но не е и от евтинията.

      който ползва фрии или много евтин ток ще копае и ще остава, за всички останали копането става кауза пердута... кой избил избил..как се ожени.

      още е рано за това има време, но точката в която копачите ще са на минус само от цената на тока е близо. тогава започват първо миграции, а после и затваряне на мощности, НО винаги себестойността на тока ще е определяща.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        КаК да я изгубя бройката, кат ти веднъж се престраши - и то скалпиране за жълти стинки За капак докато проповядваш мечи сценарии - отигра като бик 1/3 от движението хахахаха, то не се забравя такова нещо

        Хайде ся да те светна нещо елементарно - и $50 да стане, за миньор в БГто е все тая. Дали ще копа 1 койн на цена $6000 или 120 койна по $50, разлика няма. Защо в БГто ли? Защото цяла ЕС и САЩ ще си спрат хардуера като нерентабилен преди него. Ерго трудността има обратна зависимост и спада ... знам, не ти е лесно с една мозъчна гънка, затова ти го дадох наготово
        Тъпчо, под '' бройката '' , говореше за погребването на битхойна , не за мой трейдове
        Ти за кой път погребваш вече, че им загубих бройката?
        Та и на това отговорих - Един път '' погребвам '' ....... от началото на годината ...........
        А че умирането на битхойна ти го разбираш , с пачия си мозък , като движение на '' пирон у кисело млеко ''' - твой проблем.....
        Сделки не ми коментирай , че си бос ........ама много..........
        И копането ще ти ' ареса ........ до 5-6 месеца ............. Ще дойдеш да копаш на лозе ( финансово ще ти е по изгодно )
        Сбръч по целата верига .............
        Ама то париците на Кретеньо и Форексбою , ако не мо'е да се щипнат ............ на кой веееееее ?????

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

          ''Или ша се случи, или няма'' е ТВЪРДЕНИЕ със 100 % вероятна сбъдваемост .............
          Това , което съм написал аз е ПРЕДПОЛОЖЕНИЕ със Х % вероятна сбъдваемост ..........
          За мен е 75 % - да стигне около 2800 / 3000 !!!!
          Някакъв аналог съм дал с движението на златото до 2011 , и последващото развитие .............
          Е , боли - знам !! Много '' форекс бойчета '' ще глътнат вОда за години напред ......
          Ама не е , да не съм казвал - много пъти ............
          Относно , погребването - ЕДИН ПЪТ Е САМО ..........
          От 01. 01 2018 ........... само това правя
          И то ..... УСПЕШНО !
          До 1 , можеш ли да бройш ............. та '' си изгубил бройката ''
          КаК да я изгубя бройката, кат ти веднъж се престраши - и то скалпиране за жълти стинки За капак докато проповядваш мечи сценарии - отигра като бик 1/3 от движението хахахаха, то не се забравя такова нещо

          Хайде ся да те светна нещо елементарно - и $50 да стане, за миньор в БГто е все тая. Дали ще копа 1 койн на цена $6000 или 120 койна по $50, разлика няма. Защо в БГто ли? Защото цяла ЕС и САЩ ще си спрат хардуера като нерентабилен преди него. Ерго трудността има обратна зависимост и спада ... знам, не ти е лесно с една мозъчна гънка, затова ти го дадох наготово

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение




            И аз кат теб - не казвам че 100% няма да се случи.
            Или ша се случи, или няма - виж как познах ся на 100%

            Ти за кой път погребваш вече, че им загубих бройката?
            ''Или ша се случи, или няма'' е ТВЪРДЕНИЕ със 100 % вероятна сбъдваемост .............
            Това , което съм написал аз е ПРЕДПОЛОЖЕНИЕ със Х % вероятна сбъдваемост ..........
            За мен е 75 % - да стигне около 2800 / 3000 !!!!
            Някакъв аналог съм дал с движението на златото до 2011 , и последващото развитие .............
            Е , боли - знам !! Много '' форекс бойчета '' ще глътнат вОда за години напред ......
            Ама не е , да не съм казвал - много пъти ............
            Относно , погребването - ЕДИН ПЪТ Е САМО ..........
            От 01. 01 2018 ........... само това правя
            И то ..... УСПЕШНО !
            До 1 , можеш ли да бройш ............. та '' си изгубил бройката ''
            Last edited by Kondora; 25.06.2018, 08:17.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение
              Не казвам , че ще се случи на 100 % ...................
              Но ....................... '' тарикатчета '' , като Форексбою , да го имат предвид



              ПП ............ А Nvidia е '' напъпила '' за дебела корекция .................
              Та ........ отвсекъде сбръч !!!
              Като се прибавят и регулаторните изисквания на ESMA ............. . много '' форексбой '' ще се погребе



              И аз кат теб - не казвам че 100% няма да се случи.
              Или ша се случи, или няма - виж как познах ся на 100%

              Ти за кой път погребваш вече, че им загубих бройката?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                Ясно ми е, че нищо не си разбрал за BlockChain технологията.
                Не за теб, а за любознателните, които имат нещо между ушите си, давам този линк:
                https://www.quora.com/What-are-non-B...ain-technology
                Мадабе, как ще съм разбрал - махни биткойн (или друга сравнима монета) па чакай мрежата и да мърда без миньори. Щото миньорите без награда няма да ти бачкат

                Коментар


                • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                  Какво не разбра?
                  Регистрираш са в телеграм, сваляш си приложенирто и го ползваш със здраве.
                  Ако случаино видиш стотинки за участие значи е почнало.....
                  Добре де ще ми кажеш ли в прав текст дали са раздали безплатен ТОН на юзвергите? От лиготия не ти се разбира.
                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Не казвам , че ще се случи на 100 % ...................
                    Но ....................... '' тарикатчета '' , като Форексбою , да го имат предвид



                    ПП ............ А Nvidia е '' напъпила '' за дебела корекция .................
                    Та ........ отвсекъде сбръч !!!
                    Като се прибавят и регулаторните изисквания на ESMA ............. . много '' форексбой '' ще се погребе

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                      Ето ти едно мулти кранче, има и лайтконче.
                      Сам си решаваш веднага ли си ги теглиш на фосетхъба или когато ти кефне.
                      Капчата можеш да си я смениш от настроките ако не ти се пише,


                      https://coingratisan.com/register/?reff=kmeta
                      Banner 468x60
                      Ще го видя - благодаря, Кметов
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                        Ич не съм се и пънал. Дреме ми за поредния шит. Пак не разбрах - подхвърлиха ли ви кески ТОН, или напротив?
                        Какво не разбра?
                        Регистрираш са в телеграм, сваляш си приложенирто и го ползваш със здраве.
                        Ако случаино видиш стотинки за участие значи е почнало.....
                        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                          ...
                          И като скроиш още един байрак анти кеска и тръгнеш да си го шиеш във форума, чакаи някой да ти каже къде да не пипаш.
                          Па и да ти кажат ти не четеш, та се тая.
                          Ич не съм се и пънал. Дреме ми за поредния шит. Пак не разбрах - подхвърлиха ли ви кески ТОН, или напротив?

                          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                            Ми не, баш на Телеграм си се регистрирах. Като почна да ми иска тел. номера и дотам. Таблетът ми дори не поддържа телефония. Друг Андроид нямам.
                            Гледам са някви стотинки, колко ТОН-а ви дадоха верно?
                            Дрънки са ви дали.
                            Официално имаше ICO само за едри инвеститори и мизата беше 40 мил $ . И отрязаха много педали или олигарси от русиа да участват. После ако не знаеш виж са информираи защо не успяха да блокират телеграм в русия.
                            И ко очакваш, мошенниците да не пуснат пирамиди и въдици за шараните ли.
                            Ами да си чел преди да се пробваш.

                            И като скроиш още един байрак анти кеска и тръгнеш да си го шиеш във форума, чакаи някой да ти каже къде да не пипаш.
                            Па и да ти кажат ти не четеш, та се тая.
                            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                              Аи сега се върни и прочети, точно когато писа на датата, че много били искали и са нахални - два,три дена преди това написах предупреждение.
                              Повтарям: До като няма нищо от официалния саит на Павлето за ТОN, Всичко останало е пирамида и мошенгия, САМО ИВАН НЕ ГО Е ПРОЧЕЛ ТОГАВА и е тръгнал да се регистрира. А бяха поне 5 ПЕТ сайта които предлагаха TON.
                              Удриии само да си в играта...............
                              Ми не, баш на Телеграм си се регистрирах. Като почна да ми иска тел. номера и дотам. Таблетът ми дори не поддържа телефония. Друг Андроид нямам.
                              Гледам са някви стотинки, колко ТОН-а ви дадоха верно?
                              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                                Ами хубаво - сега си трупкам ного по-бръже - като скокна до над 300 кинта, бях се отчаял Аз ще бъда най-доволен ако лайткойнченцето падне до 8 зеленички и остане там с години. Защото съм сигурен в бъдещето на криптовалутите и колкото повече и по-задълго ги подкопават, толкова по-сгодно и лесно ще си пълня. Не съм мислил никога, че ръстът ще е могъщ, траен и безоблачен. Новото винаги трудно път си пробива.
                                Ето ти едно мулти кранче, има и лайтконче.
                                Сам си решаваш веднага ли си ги теглиш на фосетхъба или когато ти кефне.
                                Капчата можеш да си я смениш от настроките ако не ти се пише,


                                https://coingratisan.com/register/?reff=kmeta
                                Banner 468x60
                                Last edited by KMETA; 24.06.2018, 20:15.
                                Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X