IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Според мене ще падаме и под $5000 до месец-два

    Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    В момента в който ти изплува като копач - осъзнах, че със светлото бъдеще на биткойна е гейм овър ... нищо лично, но такива са реалностите и баш разбирачи като тебе са най-добрия индикатор за това, което престои.

    успех

    Коментар



    • https://alternative.me/crypto/fear-and-greed-index/
      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        В момента в който ти изплува като копач - осъзнах, че със светлото бъдеще на биткойна е гейм овър ... нищо лично, но такива са реалностите и баш разбирачи като тебе са най-добрия индикатор за това, което престои.

        успех
        А аз се чудех що в БГ имало криза вече 10 години, докато не разбрах че ти си бил някъф си там шеф... на водопад

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Ама Терзиев не е прав - който си плаща точецът - да си го ползва за каквото иска. Тояги за тия, дето крадат точец.
          Е нали генерира въглеродни емисии, едно друго... Значи не мога да си внеса УАЗ щото нямал Евро 6, ама мога да горя ток за 1000 лв/мес. и да изтърся 1 тон въглероден диоксид от тях, колкото от 1000 УАЗ-а.
          Особено грозна е картинката на тия промишлените ферми, дето горят стотици мегавати на халост. На кеските дори не им е нужно копаене, повечето от тия от топ 100 вече не се копаят.
          10 тояги на голо, туй казвам аз!

          Биткойнът ще дойде най-вредния софт на всички времена! Нямаме 10 планети. Не ЦРУ, ами Сатаната го е измислил!
          Last edited by IvanTerziev; 26.06.2018, 16:19.
          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

            Също така да отворим лагерите в Белене и да набутаме там всички спекуланти и несъгласни със статуквото. И да назначим Императора за Дуче.
            Турете ме Дуче, добре

            Ама Терзиев не е прав - който си плаща точецът - да си го ползва за каквото иска. Тояги за тия, дето крадат точец.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin

              Миша, през цялото туй време ти въртя геврека на таксито - това ще правиш и утре Да виждаш 10-те разлики?
              В момента в който ти изплува като копач - осъзнах, че със светлото бъдеще на биткойна е гейм овър ... нищо лично, но такива са реалностите и баш разбирачи като тебе са най-добрия индикатор за това, което престои.

              успех

              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • как е печалбари, копате ли, милиони прайте ли ?!?..... ей тая тема не стихваше по ено време, щеше да стане 50тка, 100вка една милка, бъдещето аааа ууу, бай Марин и оше двама трима изтрещели дет зомбираха тука влака нема да спира да лети ..... е ше спре ама на 2 лв. дет му е и мястото ....
                накрая кОр ....
                Същата графика и съдба следва Амазоня AMZN щот плешивия Безос си мисли че са открили топлата вода, е да ама нема нешо дет да е останало дълго у въздуха .....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  не ми трябва някакъв аджемия да ми пише кой спира.... ти малко като шопите(хем не си шоп) = не е важно аз да съм добре -важно е Вуте да е зле

                  ЕС и САЩ да спрат - китайците не дремят. Мощността особено специализираната няма какво да се прави с нея освен да се копа. Та се надявай да стане хем печелившо за твоята мина хем другите да са зле... и да капе нещо няма да си оправдава разправията.
                  Ти малко като идиотите. Какво ми пука на кой му е зле, зависимостта е - спиране на мощности, спадане на трудността, покачване на доходността за тия, които все още си работят.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Заради такива кютюци като теб съм написал изрично - ЕС и САЩ спират преди БГ. Не цял свят. Само че има един тънък момент с останалите местенца с евтин ток - твърде несигурни са и редовно изчезват цели ферми
                    не ми трябва някакъв аджемия да ми пише кой спира.... ти малко като шопите(хем не си шоп) = не е важно аз да съм добре -важно е Вуте да е зле

                    ЕС и САЩ да спрат - китайците не дремят. Мощността особено специализираната няма какво да се прави с нея освен да се копа. Та се надявай да стане хем печелившо за твоята мина хем другите да са зле... и да капе нещо няма да си оправдава разправията.

                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      това би могло да стане ако при спад 120 пъти в цената , спадне и 120 пъти мощността 'впрегната' да копа койни.... което с толкова специализиране техника произведена в последно време... трудно.

                      остава другото...мощността да е пряко свързана с цената на тока в НАЙ-ЕВТИНИТЕ дестинации за копане. София не е от тях - не е и от скъпите, но не е и от евтинията.

                      който ползва фрии или много евтин ток ще копае и ще остава, за всички останали копането става кауза пердута... кой избил избил..как се ожени.

                      още е рано за това има време, но точката в която копачите ще са на минус само от цената на тока е близо. тогава започват първо миграции, а после и затваряне на мощности, НО винаги себестойността на тока ще е определяща.
                      Заради такива кютюци като теб съм написал изрично - ЕС и САЩ спират преди БГ. Не цял свят. Само че има един тънък момент с останалите местенца с евтин ток - твърде несигурни са и редовно изчезват цели ферми

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                        10 тояги дневно на който гори ток за кески! Тая планета не е за 2 дни!
                        Пичовете от кога седнали на софрата а аз чак сега си отварям бирата. Баси резила.
                        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                          10 тояги дневно на който гори ток за кески! Тая планета не е за 2 дни!
                          Също така да отворим лагерите в Белене и да набутаме там всички спекуланти и несъгласни със статуквото. И да назначим Императора за Дуче.

                          Коментар


                          • 10 тояги дневно на който гори ток за кески! Тая планета не е за 2 дни!
                            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                              Хайде ся да те светна нещо елементарно - и $50 да стане, за миньор в БГто е все тая. Дали ще копа 1 койн на цена $6000 или 120 койна по $50, разлика няма. Защо в БГто ли? Защото цяла ЕС и САЩ ще си спрат хардуера като нерентабилен преди него. Ерго трудността има обратна зависимост и спада ... знам, не ти е лесно с една мозъчна гънка, затова ти го дадох наготово
                              това би могло да стане ако при спад 120 пъти в цената , спадне и 120 пъти мощността 'впрегната' да копа койни.... което с толкова специализиране техника произведена в последно време... трудно.

                              остава другото...мощността да е пряко свързана с цената на тока в НАЙ-ЕВТИНИТЕ дестинации за копане. София не е от тях - не е и от скъпите, но не е и от евтинията.

                              който ползва фрии или много евтин ток ще копае и ще остава, за всички останали копането става кауза пердута... кой избил избил..как се ожени.

                              още е рано за това има време, но точката в която копачите ще са на минус само от цената на тока е близо. тогава започват първо миграции, а после и затваряне на мощности, НО винаги себестойността на тока ще е определяща.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                КаК да я изгубя бройката, кат ти веднъж се престраши - и то скалпиране за жълти стинки За капак докато проповядваш мечи сценарии - отигра като бик 1/3 от движението хахахаха, то не се забравя такова нещо

                                Хайде ся да те светна нещо елементарно - и $50 да стане, за миньор в БГто е все тая. Дали ще копа 1 койн на цена $6000 или 120 койна по $50, разлика няма. Защо в БГто ли? Защото цяла ЕС и САЩ ще си спрат хардуера като нерентабилен преди него. Ерго трудността има обратна зависимост и спада ... знам, не ти е лесно с една мозъчна гънка, затова ти го дадох наготово
                                Тъпчо, под '' бройката '' , говореше за погребването на битхойна , не за мой трейдове
                                Ти за кой път погребваш вече, че им загубих бройката?
                                Та и на това отговорих - Един път '' погребвам '' ....... от началото на годината ...........
                                А че умирането на битхойна ти го разбираш , с пачия си мозък , като движение на '' пирон у кисело млеко ''' - твой проблем.....
                                Сделки не ми коментирай , че си бос ........ама много..........
                                И копането ще ти ' ареса ........ до 5-6 месеца ............. Ще дойдеш да копаш на лозе ( финансово ще ти е по изгодно )
                                Сбръч по целата верига .............
                                Ама то париците на Кретеньо и Форексбою , ако не мо'е да се щипнат ............ на кой веееееее ?????

                                Коментар

                                Working...
                                X