IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Точно така, както във всяка търговия и бизнес. Ето за това говорим.
    Има разлика - в търговията и бизнеса получаваш някаква стойност срещу парите си. А тука цифрови записи някъде, които имат много съмнителна стойност.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      Затова и те нарекох антииндикатор. Ти си от тълпата, дето купува скъпо и продава евтино. ...
      Не съм притежавал кески, съотв. няма как да ги продам.
      Друг е въпросът, че знам как да генерирам моя си кеска.
      Имам по-добри планове, обаче.
      Ако новата кеска не е хипер гениална - отива в кенефа на останалите 700 мъртви кески.
      Немам ресурс за тия простотии.
      Last edited by IvanTerziev; 01.07.2018, 00:02.
      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        Никой не го интересува ти какво си направил с койните

        Ти откъде мислиш че си ги направил парите? Нали се сещаш, че са дошли от джоба на някой друг

        Има един куп обикновени хора, които се набутаха и загубиха повече от половината пари. Ето за това говорим





        Точно така, както във всяка търговия и бизнес. Ето за това говорим.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
          Че аз съм с опит бе младеж! Следя ги подробно от 2012 г. насам. 2010 таман да купя 20-тина койна, и цената се срина няколко пъти. Такава ми била съдбата.
          Някои спечелиха, някои се набутаха. Тия като мен гледат най-голямата пирамида в историята, и ѝ се радват!
          "Дядо, верно ли имаше кой да дава по 22 хиляди долара за безполезно койнче? Тогава е можело да си купиш нов джип с екстри за тия пари, верно ли е, дядо?"

          п.с. Малиии... като се сетя, че сканирах документи и в Гокса да влизам... Съдбата ме е запазила от тая пирамида.
          Затова и те нарекох антииндикатор. Ти си от тълпата, дето купува скъпо и продава евтино. Затова и смяташ останалите за точно толкова тъпи като теб ...
          С опит бил. От гледане и лапане на мухи.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Хе-хе, заплатил 4 цента, дрън-дрън. Ти представяш ли си да обърнеш 48,500 BTC дрънкулки в инстински пари в един момент и какво ще стане с цената на BTC. Колко ще заплатиш тогава...


            Нито си видял линка нито знаеш за кого е посланието - ти си "ПИСАТЕЛ"
            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

            Коментар


            • Хе-хе, заплатил 4 цента, дрън-дрън. Ти представяш ли си да обърнеш 48,500 BTC дрънкулки в инстински пари в един момент и какво ще стане с цената на BTC. Колко ще заплатиш тогава...


              Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
              Неизвестный отправил 48 500 BTC, заплатив за транзакцию 4 цента

              http://letknow.news/news/neizvestnyy...enta-6875.html

              Друго си е да подариш на лихварите 60$ комисионна за китайски дрънкулки.

              Коментар


              • Неизвестный отправил 48 500 BTC, заплатив за транзакцию 4 цента

                http://letknow.news/news/neizvestnyy...enta-6875.html

                Друго си е да подариш на лихварите 60$ комисионна за китайски дрънкулки.

                Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                Коментар


                • Никой не го интересува ти какво си направил с койните

                  Ти откъде мислиш че си ги направил парите? Нали се сещаш, че са дошли от джоба на някой друг

                  Има един куп обикновени хора, които се набутаха и загубиха повече от половината пари. Ето за това говорим




                  Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Ето за това говоря - да си виждал парите ми, как ги изкарвам и къде ги държа? Не си. Затова лешпер такъв, не коментирай тема от коята нямаш понятие. Ти колко спечели/загуби от биткойн? Как? Кога?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                    Темата не се казва "гадаене на стъклена топка", нито "полюциите на Кеско".
                    Придържайте се към нея, има смисъл от мнения на хора с някакъв опит, не на всякакви лешпери.
                    Че аз съм с опит бе младеж! Следя ги подробно от 2012 г. насам. 2010 таман да купя 20-тина койна, и цената се срина няколко пъти. Такава ми била съдбата.
                    Някои спечелиха, някои се набутаха. Тия като мен гледат най-голямата пирамида в историята, и ѝ се радват!
                    "Дядо, верно ли имаше кой да дава по 22 хиляди долара за безполезно койнче? Тогава е можело да си купиш нов джип с екстри за тия пари, верно ли е, дядо?"

                    п.с. Малиии... като се сетя, че сканирах документи и в Гокса да влизам... Съдбата ме е запазила от тая пирамида.
                    Last edited by IvanTerziev; 30.06.2018, 20:32.
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      Ти какво искаш да чуеш ,че доверието изчезна като зимният сняг ли?Прибраха ти парите и едва ли ще си ги върнеш каквито и молитви и метани
                      да правиш.
                      Ето за това говоря - да си виждал парите ми, как ги изкарвам и къде ги държа? Не си. Затова лешпер такъв, не коментирай тема от коята нямаш понятие. Ти колко спечели/загуби от биткойн? Как? Кога?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                        Темата не се казва "гадаене на стъклена топка", нито "полюциите на Кеско".
                        Придържайте се към нея, има смисъл от мнения на хора с някакъв опит, не на всякакви лешпери.
                        Ти какво искаш да чуеш ,че доверието изчезна като зимният сняг ли?Прибраха ти парите и едва ли ще си ги върнеш каквито и молитви и метани
                        да правиш.

                        Коментар


                        • Темата не се казва "гадаене на стъклена топка", нито "полюциите на Кеско".
                          Придържайте се към нея, има смисъл от мнения на хора с някакъв опит, не на всякакви лешпери.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            Може ли да питам дали е актуална прогнозата за тази година ???
                            "Віtсоіn щe пpecĸoчи $100 000 дoгoдинa, пpeдвиждa oпитeн eĸcпepт"
                            По- вероятно към 600 долара и без да съм експерт мога да го кажа.
                            Last edited by RUBLA; 30.06.2018, 20:36.

                            Коментар


                            • Може ли да питам дали е актуална прогнозата за тази година ???
                              "Віtсоіn щe пpecĸoчи $100 000 дoгoдинa, пpeдвиждa oпитeн eĸcпepт"
                              Last edited by RUBLA; 30.06.2018, 19:42. Причина: Не е по темата.
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от new_investor Разгледай мнение
                                Ама нямаш и една стотинка печалба.. Хайде, скрий се малко някъде, стига апострофира всяко мнение. Разбрахмете - кески, пирамида, ще гърми - записъл съм си, имам ти предвид мнението, хайде спри да го даваш без да са ти го искали и остави малко темата на мира, че да може реално нещо да се коментира в нея, а не само твоите диарии да четем.
                                Че коментирай, кой те е спрял? Аз преча ли ти да пишеш? Кое от казаното от мен е невярно?
                                Първоначално изпратено от new_investor Разгледай мнение
                                @ Модераторите - няма ли малко да го озаптите тоя, затри цялата тема, то бива свобода на изказа, ама неговото едно нормално мнение няма, само заяжданици. Отдолу Money, Todor Sabev са анти, но поне дават прогнози на някаква база - технически анализ и т.н., та мнението им е полезно. А тоя само бълва мизерия
                                Да бе, пускайте само заклетите фенове, дето пеят в хор "ъп, ъп". Сакън да не се появи някой с вярна прогноза, като мен. Откак пиша тук ми се материализират негативните очаквания, за нещастие на такива като теб. От нова година насам падат стремглаво. Колко се набута, че си толкова злобен?

                                п.с. В огромна грешка си, че пиша за такива като теб. Жизненият опит ми подсказва, че като вярвате в нещо - вярвате фанатично. Не си губя времето с такива.

                                п.с. 2. На Инвестора няма ли да се скараш, че пише такива неугодни вам статии?
                                https://www.investor.bg/kriptovaluti...dolara-263821/
                                Last edited by IvanTerziev; 30.06.2018, 19:07.
                                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                                Коментар

                                Working...
                                X